10 viisi, kuidas teie maksudeklaratsioon aitab teie blogijakarjääri edendada

Maksuhooaeg on ideaalne aeg oma ajaveebikarjääri investeerimiseks. Miks mitte kasutada oma maksudeklaratsiooni oma ajaveebikarjääri edendamiseks ja ajaveebi edu saavutamiseks?

Mõne inimese jaoks on maksuhooaeg ainus kord, kui neil on natuke lisaraha. Kui kasutate seda hästi, investeerides tööriistadesse ja ressurssidesse, saate oma ajaveebi järgmisele tasemele viia.

Siin on 10 viisi, kuidas teie maksudeklaratsioon aitab teie blogijakarjääri edendada.

1. Blogi seadistamine ja veebisaiditasud

Olenemata sellest, kas olete uus blogija või juba loodud, on teil ajaveebi pidamisega seotud tasud. Uue blogijana vajate oma ajaveebi jaoks domeeninime, hostimist ja teemat. Kui teil on juba oma ajaveeb valmis, on maksuhooaeg hea aeg võimaluse korral tasuda oma hostimise ja domeeni uuendamise tasud ette. Kui vajate abi ajaveebi seadistamisel, vaadake seda postitust.

2. Kontoritarbed

Ma olen vana kool; Mul ei saa kunagi läheduses olla piisavalt märkmikke, pliiatseid ja Post-it-märkmeid. Mulle meeldib poodides müüa ja varuda, kui võimalik. Kirjutan alati meelde ideid ja kirjutan meelde kiireid märkmeid, nii et piisavalt kontoritarbeid on minu ja paljude blogijate jaoks ülioluline. Väikesed asjad lähevad kokku, nii et kirjaklambrite, juriidiliste patjade, esiletõstjate, printeripaberi ja muu vajaliku ostmine tähendab, et te ei pea selle pärast mõnda aega muretsema ja saate keskenduda ainult ajaveebi pidamisele.

3. Haridus

Raamatud ja ajaveebikursused on midagi, mida kõik blogijad mingil hetkel ostavad. Haridus on alati hea investeering olenemata sellest, milline karjäär teil on. Blogimine pole erinev. Õppida on nii palju ja on oluline edasi õppida, sest ajaveebimaailmas muutuvad asjad pidevalt.

Lisamärkus: kursuse rämpsuks muutumine on liiga lihtne. Ostke ainult siis, kui teate, et teil on aega materjali läbi vaadata. Seejärel veenduge, et rakendate õpitut enne, kui lähete teistele kursustele. Jah, haridus on hea – kui seda kasutada. Kursuste ostmine ja seejärel lõpetamata jätmine on ilmselt suurim viis, kuidas ma näen, kuidas blogijad oma raha raiskavad. Uskuge mind, räägin oma kogemusest.

4. Tellimistööriistad

Blogijad kasutavad palju tööriistu, alustades sotsiaalmeedia ajakavadest, nagu Tailwind , lõpetades piltide redigeerimise tööriistadega, nagu Photoshop ja Canva , ning kirjutamis- ja redigeerimistööriistadega, nagu Grammarly . Mõnda neist makstakse igal aastal ja mõnel on võimalus maksta igakuiselt. Mõlemal juhul on hea mõte oma maksudeklaratsiooni kasutamine veendumaks, et teil on vajalikud tööriistad saadaval. Nii on teil vajalikke ressursse, kui neid vajate, ilma et peaksite kulude pärast stressi tundma.

5. Värskendage oma arvutit

Ükskõik, kas teil on arvuti või Mac, võiksite ühel hetkel uuendada ja hankida uue mudeli. Tehnoloogia on veel üks valdkond, mis muutub pidevalt ja kuna blogijatena teenime elatist selle tehnoloogia abil, tahame veenduda, et meil on usaldusväärne arvuti.

6. Värskendage oma kontoripinda

Korraldatud ja ilus kontoripind võib olla nii motiveeriv. Te ei pruugi arvata, et korrastamata ja segane kontoripind kahjustab, kuid teeb seda. Vastavalt selle ettevõtte artiklile võib räpane laud teie tootlikkust negatiivselt mõjutada. Mõelge mõne asja ostmisele, mis aitavad teil end paremini organiseerida: failide korraldajad, kirjaalused, lauaarvutite tarne korraldajad, sahtlikorraldajad. Kõik, mis aitab hoida teie kontoriruumid puhtad, korras ja segadusteta. Veenduge, et ümbritsete end armastavate asjadega, nagu inspireeriv seinakunst, ilusad fotod ja mugav kontoritool.

7. Ajaveebikonverentsid

Suurepärane viis teiste blogijate õppimiseks ja tundmaõppimiseks on ajaveebikonverentsil osalemine. Kogu maailmas toimub palju erinevaid konverentse. Mõned blogijad vannuvad neile alla ja on saanud palju väärtuslikke õppetunde, mis on aidanud neil hobiblogimisest saada oma ajaveebidega täistööajaga sissetulekuks.

8. Muude võlgade tasumine

Blogimine võib kasumlikuks muutuda veidi aega, nii et muude võlgade tasumine leevendab teatud rahalist survet, mida võite tunda, kuni teie ajaveeb hakkab regulaarselt sissetulekut teenima. Võite isegi võtta oma maksudeklaratsiooni ja maksta mõned asjad ette, näiteks kindlustus, kaabel, telefon või prügiteenus. Kui teil on mõni kuu ilma arveteta, saate rohkem keskenduda oma ajaveebi kasvatamisele, ilma stressita, kui proovite raha teenida otse väravast.

9. Palgake ajaveebitreener

Blogimisel on tõusud ja mõõnad. Kui tunnete end ummikusse, võiksite kaaluda blogitreeneri palkamist. Mida ajaveebitreener täpselt teeb? Treener aitab teil oma ajaveebile realistlikke eesmärke seada ja seejärel vastutab nende eesmärkide täitmise eest. Hea ajaveebitreener on see, kellel on blogimaailmas edu olnud ja kes saab teile pakkuda teavet selle kohta, mis töötab ja mis mitte. Ka blogimine võib kohati väga üksildaseks muutuda. Treener, kellega vestelda ja ideid ellu viia, on hindamatu ja väärt investeering, mis aitab teie blogijakarjääri edendada.

10. Palka assistent

Kui leiate, et te ei saa ise nii palju tööd teha kui varem, võib olla aeg palgata virtuaalne assistent. Virtuaalne assistent saab aidata paljude ajaveebiülesannete täitmisel, alates e -posti haldamisest ja fototöötlusest kuni sotsiaalmeedia haldamise ja sisu kirjutamiseni. Spetsialistide näpunäide on see, et kui teil on ülesanne, mille täitmine teile ei meeldi või mis ei vasta teie tugevatele külgedele, tasub tavaliselt investeerida, et palgata assistent, kes aitaks selliseid ülesandeid täita. Lisateavet virtuaalse assistendi palkamise kohta leiate siit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga