12 legitiimset viisi raha teenimiseks

Ostes saan raha kokkuhoiust löögi. Ostes raha teenides saan veelgi suurema löögi. Jah, sa kuulsid mind õigesti; ostes saate raha teenida! Tehnoloogia arenguga on jaemüügikonkurents äge. Nii palju on ettevõtted ja kaubamärgid loovad uute klientideni jõudmise ja omandamise osas. Selle asemel, et kulutada turundusdollareid traditsioonilistele reklaamimeetoditele, jõuavad paljud kaubamärgid tarbijateni ainulaadsel viisil. Üks neist viisidest on klientide meelitamine ostlema koos nendega raha tagasimaksmise võimaluste kaudu. Nii et täna jagan ma teiega, kuidas ma poes käies raha teenin.

Teenige raha ostes nutitelefonirakenduste abil

Olen pisut sõltuvuses raha teenivatest nutitelefonirakendustest . See on minu jaoks nagu mäng, et näha, kui palju ma teenida saan. Olen isegi oma abikaasa neid kasutanud. Tegelikult maksan ma Starbucksi harjumuse eest .

1. Swagbucks

Swagbucks on veebiplatvorm, kus saate teenida punkte nimega SB. Neid SB -sid saab lunastada kinkekaartide, PayPali kaudu sularaha ja loosimiskirjete eest. Lisaks töölauaportaalile on Swagbucksil ka nutitelefonirakendus nii iPhone’i kui ka Androidi operatsioonisüsteemide jaoks. Saate kiiresti teenida SB -sid, vaadates videoid, vastates küsitlustele, täites pakkumisi, surfates veebis ja loomulikult ostes nende veebipreemiate poodi. Saate osta selliste kaubamärkidega nagu Amazon, Walmart ja Macy’s. Lihtsalt logige sisse ja klõpsake poel, kus soovite osta, kui olete leidnud õige jaemüüja, klõpsake lingil ja teenite iga kulutatud dollari kohta teatud arvu SB -sid. Võite isegi oma sõpru Swagbucksile suunata ja teenite rohkem SB -sid. Oh, ja kas ma mainisin, et kui uued kasutajad registreeruvad Swagbucksiga, teenite registreerumisel 5,00 dollari suuruse registreerumisboonuse.

2. Dosh

Mulle meeldib see rakendus, kuna see on täiesti passiivne! Nutitelefoni rakendusega Dosh saate oma krediitkaardi rakendusega turvaliselt ühendada. Iga kord, kui ostate osalevas jaemüüjas või restoranis, teenite raha tagasi! Samuti saate teenida 5 dollarit iga sõbra eest, kes laadib rakenduse alla ja ühendab tema krediitkaardi. Kui teie konto jõuab 25 dollari künniseni, saate oma raha PayPali kaudu üle kanda, otsemakse või annetada heategevuseks.

3. Drop

Sarnaselt Doshi rakendusega ühendate Dropiga oma krediitkaardi nende turvalise veebiplatvormiga ja teenite hüvesid, kui ostate, väljas sööte ja reisi broneerite. Samuti saate teenida lisapunkte ostude tegemiseks otse rakenduse Drop kaudu. Teenitud punkte saate vahetada kinkekaartide vastu sellistes kohtades nagu iTunes, Best Buy, Amazon, Starbucks ja palju muud. Samuti saate oma sõpradele lisapunkte suunata.

4. Ibotta

Ibotta on nutitelefonirakendus, mille abil saate poes käies raha teenida. Enne ostureisile minekut täitke oma lemmikbrändide ja -ettevõtetega seotud ülesanded. Seejärel minge ostlema, skaneerige ostetud esemete vöötkoodid ja tehke kviitungi foto. Kui teie tehing on kinnitatud, krediteeritakse teie kontole määratud tagasimakse summa. Nagu teisedki mainitud rakendused, saate oma sõpru suunata ja veelgi rohkem raha teenida. Kui teie konto jõuab 10 dollarini, saate taotleda väljamakset PayPali, Venmo kaudu või osta kinkekaarte veebisaitidelt Best Buy, Amazon, Starbucks, Sephora, Walmart jt. Olen kasutanud Ibottat juba aastaid ja selle aja jooksul olen teeninud üle 1700 dollari raha tagasi!

5. Kviitungihiiul

Receipt Hogiga saate teenida virtuaalseid münte, klõpsates oma kviitungitest pilte. Teenitud virtuaalsete müntidega saab sularahaga kaubelda PayPali, Visa ettemakstud kaardi või Amazoni kinkekaartide kaudu. Receipt Hog kogutud teavet kasutatakse turu -uuringuteks. Saate esitada kuni 20 kviitungit nädalas ja 5 dollari teenimiseks kulub 1000 virtuaalset münti. Täiendavaid münte saate teenida küsitluste kaudu ning ühendades oma e -posti ja Amazoni kontod. Registreeruge, kasutades minu suunamiskoodi jen59328, et saada lisaboonust siit .

6. Kviitungi pals

Sarnaselt kviitungihigile koos kviitungi palliga teete pärast poodi minekut kviitungitest fotosid. Iga nelja kviitungi kohta laadite rakendusse üles – teenite 100 punkti. Neid punkte saab vahetada loosimiste, Amazoni kinkekaartide ja muude jaemüügi kinkekaartide eest. Samuti saate teenida 300-punkti boonust oma e-posti konto ühendamise eest-see skannib automaatselt teie e-kviitungid, et saada rohkem punkte.

7. Shopkick

Mulle meeldib see rakendus; see on lihtsalt nii lõbus! Laadige see oma Apple’i või Androidi nutitelefoni ja avage see osalevate jaemüüjate juurde sisenedes ning teenite kohe lööke. Skaneerige toodete vöötkoode, kui olete poes, et teenida veelgi rohkem lööke. Linkige oma krediitkaart, sirvige otsinguraamatuid ja suunake oma sõpru, et teenida veelgi rohkem lööke.

8. FetchRewards

FetchRewards on veel üks nutitelefonirakendus, kus saate teenida toidupoed ostmise eest preemiaid. Kui olete poodi läinud, skaneerige oma toidupoed ja suure poe kviitungid rakendusse. Iga saadetud summa eest teenite erineva arvu punkte, mida saab lunastada loteriikirjete, kinkekaartide või sularaha eest MasterCardi või Visa ettemakstud kaartide kaudu. Saate teenida lisapunkte oma e -posti ja Amazoni kontode ühendamise ning sõprade rakendusse suunamise eest.

9. Hankige oma krediitkaardilt raha tagasi

Ettevaatust. Seda meetodit peaksite kasutama AINULT siis, kui saate oma krediitkaardi saldo iga kuu ära maksta. Kui te ei saa seda teha – ÄRGE kasutage seda meetodit, kuna koguneb kulukas võlg koos intressidega. Iga kuu kasutan oma krediitkaarti, et osta KÕIK – alates toidukaupadest ja gaasist kuni meie mobiiltelefoniarvete, arstiarvete ja kõige muu vahele. Iga kulutatud dollari eest teenin 1 punkti ja 100 punkti võrdub 1 dollariga. Kuigi see ei tundu palju raha, võib see olla üsna palgapäev, kui panete kõik oma krediitkaardile ja teete raha välja vaid paar korda aastas. Sõltuvalt sellest, milline krediitkaart teil on, võib neil olla perioode, kus saate teenida topelt- või kolmekordseid punkte teatud esemete (nt gaas, toidukaubad või reisimine) eest, et need saaksid kiiresti kokku koguda. Pidage meeles, et iga kuu lõpus makske oma saldo täielikult ära – nii ei maksa te kunagi intressitasusid.

10. Rakuten

Kui ma esimest korda raha tagasi saamise veebisaitidest kuulsin, arvasin, et need on pettus . Kuid pärast Rakuteni (endise Ebatesi) omal nahal proovimist võin teile öelda, et see on 100% legitiimne. Tegelikult kasutan Ebatesit kogu oma veebipoodide ostmisel. Kui saaksite oma ostudelt 2–25% raha tagasi, siis miks mitte? Selle meetodi kasutamiseks registreeruge kontole ja veebis sisseoste tehes logige sisse nende portaali. Kui olete sisse loginud, leidke pood, kus soovite osta, klõpsake lingil ja tehke ostud. Rakuten salvestab teie tehingu ja maksab teile raha tagasi PayPali kaudu või kontrollib kord kvartalis. Rakuten pakub ka sularaha suunamise boonuseid sõprade ja perekonna platvormile suunamiseks. Kuigi valida on paljude cashback -saitide vahel, on minu eelistus Rakuten. Olen seda kasutanud alates 2013. aastast ja selle aja jooksul olen teeninud üle 1900 dollari lihtsalt veebist ostes!

11. thredUP

Igal hooajal vaatan meie kapid läbi ja puhastan esemeid, mis enam ei sobi. Varem olen käinud linnas ringi ja proovinud neid asju kaubasaadetistele müüa. Ja kuigi olen sellega raha teeninud, on kaks peamist probleemi. Üks on aja pühendumine, mis kulub sõitmiseks, külastamiseks ja nende riiete sorteerimiseks. Teine tegur on see, et nad ei võta sageli minu esemeid vastu või on väljamakse hale. Seetõttu kasutan thredUP -i. Nad teevad suurema osa jalatööd teie eest, nii et see ei võta palju aega. Saadate oma esemed neile lihtsalt ühes eelnevalt adresseeritud kotis või vanas pappkarbis ja nad loetlevad teie esemed oma veebisaidil-mõned esemed ostetakse otse ja teised-nad on saadetisel. Kuigi protsess on aeglane ja väljamaksed pole suured, meeldib mulle, et saan minimaalse pingutuse eest natuke raha teenida. Raha, mille teenin thredUP-ist, pööran ümber ja kasutan seda endale ja oma tütrele thredUP-ist uute esemete ostmiseks. Mis iga ese, mille ma olen neilt kunagi ostnud, näeb välja nagu uus! Kui olete huvitatud thredUPi proovimisest, kasutage seda suunamiskoodi ja saate thredUP -i jaoks 10 dollarit ning teenin ka 10 -dollarise krediidi. Kui olete registreerunud-saate ka oma sõpradele sama pakkumise pakkuda.

12. Stitch Fix

Stitch Fixil pole mitte ainult suunamisprogrammi, vaid see on isikupärastatud ostuteenus, mis saadab teile kuus käsitsi valitud rõivastust/moekaupa kas kord kuus või iga kord, kui te parandust taotlete. Stitch Fixi kasutamine pole mitte ainult lõbus ja põnev, vaid säästab mul palju aega! Ma ütlen stilistile, mida ma otsin, ja nad saadavad mulle viis rõivaeset, mida kodus mugavalt proovida. Kui mulle mõni ese ei meeldi, saadan selle neile parandusega kaasasolevas ettemakstud ümbrikus tagasi. Mis mulle meeldib, ma jätan endale ja siis küsivad nad selle eest tasu – lihtne peasy! Ma ei kasuta mitte ainult Stitch Fixi, vaid olen ka paljud oma sõbrad nende poole pöördunud! Nüüd suunamisosast. Iga inimese kohta viitate Stitch Fixile ja sellele registreerumisele-teenite $ 25 Stitch Fixi krediiti, mida saab kasutada tulevaste paranduste tegemiseks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga