12 viisi, kuidas Internetis mänge teenida

Kes ütleb, et töö ja mäng peavad olema kaks eraldi asja? Täna pole raha teenimiseks videomängude mängimine ainult teismelise unistuste töö. On tuhandeid inimesi, kes teenivad reaalset sissetulekut, pannes oma kirgi videomängude vastu tööle. Tänu internetile ja tehnoloogilisele arengule on oma hobist elukutse muutmine elujõulisem kui kunagi varem. Sest nagu selgub, saate võrgus mängude mängimiseks raha teenida mitmel viisil. Valikud varieeruvad juhuslikest mängudest kuni mõne lisatasu teenimiseni kuni rohkem kaasatud võimalusteni, mis võivad teenida kuus (või isegi seitse!) Numbrit aastas. Siin on 12 kõige huvitavamat viisi videomängude mängimiseks raha teenimiseks.

1. Swagbucks

Swagbucks on lojaalsusprogramm, mis premeerib SB -punkte oma kasutajatele originaalmängude, nagu Swagasaurus Run ja Swag Jump, mängimise eest. Kõiki teenitud punkte saab kasutada Amazoni kinkekaartide või PayPali kaudu raha tagasiostmiseks. Swagbucks ei peatu ka videomängude juures. SB -punkte saate teenida sisseoste tehes, küsitlustele vastates, veebist otsides ja videoid vaadates. Teisisõnu, teenite punkte lihtsalt seda, mida teete Internetis! Kuid te ei saa oma päevatööst loobuda, et olla täiskohaga Swagbucker; kasutajad teatavad, et teenivad punkte teenides vähem kui 1 USD tunnis . Sellegipoolest, kui saate oma telefonis aega tappes koguda 10–20 dollarit, siis miks mitte? Seotud sisu: Swagbucksi ülevaade: kas saate Swagbucksiga tõesti raha teenida?

2. InboxDollars

InboxDollars sarnaneb palju Swagbucksiga, välja arvatud juhul, kui teile makstakse punktide asemel sularahas. See on täiesti tasuta ja kui see ei ole piisavalt ahvatlev, annavad nad teile registreerumise eest 5 -dollarise tasu! Lisaks küsitluste tegemisele, videote vaatamisele ja muudele võrgutegevustele saate mängida ka kolme sobitusmängu, nagu Monkey Bubble Shooter ja Candy Jam. Negatiivne külg on see, et teie sissetulekud jäävad tegevusele kulutatud aja jooksul väga väikeseks. Mõnel juhul võite pärast 30 minutit oma aega teenida vaid paar senti. Kuid kui olete kogunud 30 dollarit, saate taotleda raha väljavõtmist tšeki või e-makse kaudu.

3. Esports

Esports on professionaalsel tasemel konkurentsivõimeline mäng. Need eliitmängijad käivad füüsilistel võistlustel, et mängida raha eest! Mõnda neist näidatakse isegi televisioonis. Iga spordiüritus põhineb populaarsetel mängudel nagu Fortnight, Super Smash Brothers ja Call of Duty. Mõned profimängijad teenivad raha meeskonnaturniiride võitmisega, kuid silmapaistvamad esportsportlased sõlmivad mängijatega palgalise lepingu. See võib väheste eliitide jaoks olla väga tulus karjäär; edukaim esportispetsialist teenib rohkem kui 3 miljonit dollarit aastas ! Kuid keskmine profimängija teenib tõenäolisemalt kuskil 1000–5000 dollarit kuus. Kahjuks on konkurentsi tõttu keeruline ühte neist meeskondadest sisse logida. Kuid need, kes seda teevad, on valmis edukaks karjääriks!

4. Twitch või YouTube’i voogesitus

Saate teenida raha mängitavate videomängude otseülekandega. Raha teenitakse tasuliste tellimuste, annetuste, reklaamide, sponsorluse ja virtuaalse valuuta nimega “Bits” kaudu. Vaatajad teenivad bitti, vaadates platvormil reklaame ja saavad seejärel teile bitti jootraha anda, kui neile meeldib midagi, mida te voogesitatavas mängus tegite. Iga bitti väärtuseks on umbes 1,4 senti . Nii nagu YouTube’i tähed, peavad ka Twitchi striimijad märkimisväärse sissetuleku saamiseks koguma suhteliselt laia vaatajaskonna. Mõned populaarsemad striimijad teenivad rohkem kui 20 000 dollarit kuus. Kuigi Twitch on laialdaselt eelistatud platvorm otseülekannet pakkuvate videomängude jaoks, muudab YouTube’i sisseehitatud funktsioon mobiilivoogeerimiseks selle paremaks platvormiks mobiilimängude voogesitamiseks. Samuti saate oma YouTube’i kanalit kasutada vaatajate meelitamiseks teie Twitchi kanalit külastama.

5. Videomängude ajaveebi pidamine

Saate muuta oma kirge mängude vastu kvaliteetseteks ajaveebipostitusteks, mida saab reklaamitulude, sponsoreeritud postituste või sidusreklaamijate linkide kaudu rahaks teha. Nagu öeldakse: “rikkus on niššides”. Üldise mängublogi asemel võib teil olla rohkem edu konkreetse mängužanri kohta. Näiteks võite kirjutada oma lemmik (ja kõige vähem lemmik) videomängude pika vormiga mängude juhendeid või arvustusi. Võite isegi ajaveebi pidada videomängude viimaste uudiste kohta. Game Skinny on alternatiiv isetegemise ajaveebi pidamisele. Sellel platvormil peate lihtsalt kirjutama kvaliteetset sisu ja Game Skinny pakub lugejaskonda. Saate luua oma portfelli, tuua oma sisu valmis vaatajaskonna ette ja Gameskinny hüvitab teile lehevaatamiste eest. Kompromiss on see, et vajate tõesti palju lehevaatamisi, et see oleks teie aega väärt. Näiteks 30 000 lehevaatamistega teenite ainult umbes 15 dollarit. Kuid võite suunata platvormile ka teisi ambitsioonikaid videomängublogijaid ja saada tasu nende osavõtuprogrammi raames.

6. Beetatestija

Videomängude testimine elatiseks pole nii lihtne, kui tundub, kuid tasub uurida, kas see on midagi, mis teid tõeliselt huvitab. Videomängude testijad teenivad igal aastal 36–62 000 dollarit . Kahjuks ei saa te videomänge mängida nii, nagu tavainimene seda teeks. Testijana on teie eesmärk proovida mängu murda, leides vigu ja teatades neist arendusmeeskonnale. Kuigi mõned ettevõtted palgavad ettevõttesiseseid mängutestijaid, on videomängude testijate puhul väga tavaline, et nad töötavad eemalt. Videomängude testijaid peetakse suuresti algtaseme rolliks, seega pole palju ametlikku haridust ja koolitust vaja. Tarkvara programmeerimise või arvutiteaduse taust võib teile siiski eelise anda.

7. Mistplay

Mistplay on teie telefoni jaoks mõeldud rakendus, mis annab kasutajatele mängude mängimise eest ühikuid. Osakuid saab lunastada selliste auhindade eest nagu Visa ja Amazoni kinkekaardid. Osakuid saate teenida ka siis, kui saate rakenduses teatud saavutuste eest auhindu. Mistplay erineb paljudest teistest rakendustest selles, et seal on sotsiaalne komponent; saate sõpru lisada, nendega mängudes võistelda ja vestelda. Kui see ei oleks selle kontrollimiseks piisavalt stiimul, korraldab Mistplay ka igakuiseid võistlusi, mis pakuvad võitjatele peaauhindu. See on kõrgelt hinnatud rakendus ja kui teile meeldib telefonis mänge mängida, pole teil registreerumisel midagi kaotada!

8. iRazoo

iRazoo on suurepärane võimalus kasutada internetiaega, et teenida kinkekaarte. Mängides, videoid vaadates ja küsitlustele vastates saate teenida kinkekaarte Walmartile, Targetile ja paljudele teistele. Igal nädalal saate valida oma preemiad ja saate isegi oma punkte PayPali kaudu sularaha vastu vahetada. Samuti on teada, et iRazoo -l on suurepärase tugimeeskonnaga kasutajatugi, kui vajate platvormi kasutamisel abi. Te ei kavatse sel viisil panka teha, kuid see on kindlasti lõbus ja lihtne viis igal nädalal mõne lisatasu teenimiseks.

9. Banaanika

See veebisait on mõeldud mängijatele ja maksab teile virtuaalse valuuta nimega „Banaanid” mängude mängimise ja testimise eest kas arvutis või nende rakenduses. Mõned hüved hõlmavad Amazoni, Steami, Visa kinkekaartide jms ettemakstud kaarte. Samuti saate osaleda banaanibettides ja täita ülesandeid, et rohkem banaane teenida. Muude banaanide teenimise viiside hulka kuulub reklaamide vaatamine ning Bananaticu jagamine või jälgimine sotsiaalmeedias. Neil on ka päris korralik suunamisprogramm, mis pakub banaane iga uue registreerumise korral ja 10% teie suunamise tuludest esimese 300 päeva jooksul. Preemiad on tavaliselt üsna madalad (näiteks 5-dollarise kinkekaardi ostmiseks kulub 2500 banaani). Siiski, kui teile meeldib võrgumänge mängida, tasub Bananaticu vaadata.

10. Second Life

Second Life pole ainult mäng, vaid terve virtuaalne maailm, kus on pool miljonit kasutajat. See sarnaneb simsidega, kuid on palju keerulisem. Ja erinevalt simsidest on võimalik (kuigi mitte kerge) teenida märkimisväärseid rahasummasid! Second Life’i virtuaalne valuuta on Lindeni dollar. Lindeni dollareid kasutatakse mängus teie avatari jaoks esemete ostmiseks ja müümiseks, kuid neid saab müüa ka päris raha eest. Lindeni dollareid teenite minimänge mängides, mängus kinnisvara rentides või müües või oma avatarile tööd andes. 300 Lindeni dollarit võrdub ligikaudu 1 dollariga, nii et enamik inimesi ei tee sel viisil märkimisväärset sularaha – kuid see on tehtud !

11. Tasuliste mängude mängija

Tasuliste mängude mängija on olnud saadaval alates 2006. aastast ning maksab teile mängude mängimise ja toodete testimise eest. Nad väidavad, et maksavad iga päev välja rohkem kui 250 000 dollarit sularaha ja auhindu. Auhindade nimel võib võistelda üle 600 mängu, sealhulgas Family Feud ja Bejeweled 2.Premium -liikmeks üleminek kõrvaldab reklaamid ja võimaldab teil saada tasu mängude testimise ja ülevaatamise eest. Tasu saamiseks peate mängu kõik tõrked või vead üksikasjalikult üles märkima ja need üle vaatama.

12. Pikk mäng

Pikk mäng on teie telefoni jaoks mõeldud rakendus, mille eesmärk on muuta raha säästmine lõbusaks. Isikliku rahanduse rakendus võimaldab teil erinevate säästlike eesmärkide saavutamiseks luua „Säästupurke”. Näiteks saate luua purgi reisi jaoks ja teise auto jaoks. Samuti saate määrata, kui tihti soovite raha säästa. Kui panustate oma säästudesse, saate münte, mille saate kulutada rakenduses mängude mängimiseks. Nende mängude võitmine premeerib teid rohkem müntide või tegeliku sularahaga, mis lisatakse teie säästukontole! Saate seda 30 päeva tasuta proovida ja seejärel on saadaval mõned erinevad liikmelisuse võimalused, kusjuures odavaim maksab vaid paar dollarit kuus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga