13 võimalust veebis surfamiseks palka saada

Kuidas soovite veebis surfamise eest tasu saada? Kõlab nagu unenägu, eks? Üllataval kombel on üsna palju ettevõtteid, kes maksavad teile sellise töö tegemise eest veebis! Need kodus töötamise võimalused ulatuvad algajast (väljamaksed kinkekaartides ja loosimiskirjad) kuni vahe- ja osalise tööajaga kontsertideni. Mõned tööd nõuavad ainult põhilisi veebioskusi ja teised nõuavad põhjalikumat kogemust, analüüsivõimet ja tehnilist taiplikkust. Enamik meist veedab palju aega arvutis: lugedes, kontrollides e -kirju ja jagades pilte sotsiaalmeedias; samaaegselt võite teenida raha. Siin on 13 seaduslikku võimalust veebis surfamiseks palka saada!

1. Swagbucks

Swagbucks on populaarne sait, kus saate teenida punkte nimega SB selliste põhiülesannete täitmise eest nagu mängimine, küsitluste tegemine või videote vaatamine. Teie SB -d saab lunastada Amazoni ja Starbucksi kinkekaartide eest või sularahas PayPali kaudu (5 dollari kaupa). Lisaks lihtsate ülesannete täitmisega raha teenimisele saate teenida ka Swagbucksi esmase otsingumootorina. Iga kord, kui otsite Swagbucksi otsinguriba abil, teenite rohkem SB -d. Kasutajad teatavad, et saavad teenida 50–100 dollarit kuus, kuid mõned kasutajad teenivad veelgi rohkem.

2. Microsoft Rewards

Microsofti kasutajad saavad veebis surfamise eest punkte teenides registreerida oma kontod lihtsalt sisse logides. Kasutajad saavad teenida punkte ka Windowsi ja Microsofti toodete ostmise ning eelistatud otsingumootori Bingi kasutamise eest. Microsofti preemiapunkte saab lunastada kinkekaartide jaoks filmide, rakenduste, mängude ja jaekaupluste jaoks. Sõltuvalt kasutustasemest saate teenida punkte 10–50 otsingu tegemise eest päevas. Teenige 5000 punkti ja saate need lunastada kinkekaardi eest, mille väärtus on umbes 5 dollarit. Niisiis, kuigi te ei teeni Microsoft Rewardsilt suurt summat, teenite kindlasti natuke raha asja eest, mida te tõenäoliselt ikkagi teeksite.

3. Nielsoni arvuti- ja mobiilipaneel

Nielson on aastaid teinud turu -uuringuid, et analüüsida televaatajate eelistusi. Tänapäeval saate Nielson Digital Voice’i abil oma arvamusi jagada, laadides nende rakenduse telefoni, arvutisse või tahvelarvutisse. Videote vaatamist, mängude mängimist ja sotsiaalmeedias postitamist loetakse demograafilisteks uuringuteks, nii et saate teenida punkte peaaegu iga asja eest, mida võrgus teete. Punkte saab lunastada 10 000 dollari suuruste igakuiste loosimiste loosimiste eest, millele lisandub mitu võimalust võita 1000 dollarit iga kuu. Samuti võidakse teid kutsuda osalema teistes küsitlustes, et võita veelgi rohkem loosimistöid ja auhindu.

4. InboxDollars

InboxDollars on digitaalne platvorm, mis maksab teile videote vaatamise, mängude mängimise, küsitluste läbiviimise, e -kirjade lugemise, veebipoodide ostmise ja veebis surfamise eest. Selle asemel, et kasutada otsingumootorina Google, Yahoo või Bing, kasutage otsingumootorina InboxDollarsit ja teenite oma kvalifitseeritud otsingute eest raha. InboxDollarsiga peate enne raha väljavõtmist teenima 30 dollarit, kuid uued kasutajad saavad registreerumise eest 5 -dollarise boonuse!

5. Qmee

Qmee töötab koos otsingumootoritega, nagu Google või Safari. Kui otsite saite, kuvab Qmee teie ekraani külgribal asjakohaseid tulemusi. Kui klõpsate nendel tulemustel, teenite punkte, mille eest vahetatakse sularaha või kinkekaarte. Saate saada lisapunkte brändide parema kaasamise, küsitluste tegemise ja raha säästmise pakkumiste eest. Väljamaksed on saadaval PayPali kaudu või saate punkte kinkekaartide vastu vahetada (ja miinimumpunkti nõue puudub).

6. Survey Junkie

Survey Junkie abil saate teenida punkte küsitluste läbiviimise, fookusgruppides osalemise ja oma digitaalse sirvimiskäitumise jagamise eest – ehk veebis surfamise eest! Kui otsustate oma sirvimiskäitumist Survey Junkie Pulse kaudu jagada, installite arvutisse või mobiilirakendusse laienduse, mis jälgib teie veebiotsinguid ja ostutegevust. Teie konto peab jõudma 500 punktini (5 dollarit), enne kui saate PayPali kaudu raha välja võtta või suurematelt jaemüüjatelt kinkekaarte osta. Vaadake kindlasti meie täielikku Survey Junkie ülevaadet siit.

7. Lionbridge

Kui tunnete internetti ja olete teadlik uurimistööst, saate otsingu ja ülesannete tegemiseks teha tunnitasu, mis aitab parandada Interneti-otsingumootori tulemuste kvaliteeti. See positsioon pakub sõltumatutele töövõtjatele võimalust teha Interneti -uuringuid ja anda ettevõtetele hinnanguid selle kohta, kui hästi nad vastavad klientide vajadustele ja nende tulemustele. Otsingumootori hindajaks peate olema vähemalt 18-aastane ja omama kiire interneti ja viirusetõrjetarkvaraga arvutit. Hindajad peavad enne alustamist sooritama kvalifikatsioonieksami. Glassdoori andmetel teenib keskmine otsingumootori hindaja 15 dollarit tunnis.Appen

Appen on ka veebiotsingu hindamise ettevõte. Kaasautorid viivad lõpule projektid, et hinnata otsingumootorite ja reklaamide toimivust. Appen pakub ka võimalusi saada sotsiaalmeedia hindajaks. Kaasautoritel peaks olema alla kolme aasta vanune arvuti, kiire internet ja hea arusaam tehnoloogiast, sotsiaalmeediast ja otsingumootoritest. On esialgne sõelumisprotsess ja kvalifikatsioonieksam. Appeni kaastöötajad võivad oodata keskmist töökoormust neli tundi päevas, lisaks on olemas kakskeelsed töövõimalused. Glassdoori andmetel maksab Appen 12,90–13,72 dollarit tunnis.

9. UserTesting

Kasutajatestijad hindavad veebisaite ja avaldavad oma arvamust salvestuse kaudu. Iga test kestab 10–20 minutit ja kasutajatestijad teenivad video või ülesande eest 10 dollarit. Üks suurepärane asi UserTestingis on see, et saate määrata oma tunnid ja täita need oma aja jooksul. Võimaluste arv varieerub sõltuvalt sellistest teguritest nagu teie demograafiline teave, oskused ja kvaliteedireiting. Maksed läbivad PayPali ühe nädala jooksul pärast testide sooritamist.

10. Kasutajaintervjuud

Kasutajaintervjuud värbavad üksikisikuid USAst, Kanadast, Austraaliast, Lõuna -Aafrikast, Saksamaalt, Prantsusmaalt ja Ühendkuningriigist fookusgruppide uuringuteks, tasulisteks küsitlusteks ja veebisaitide testimiseks. Veebisaidi testimise kontsertidega sirvite konkreetset veebisaiti või rakendust ja vastate platvormi kasutatavuse küsimustele. Mõned testid nõuavad vastuste salvestamist või ekraaniotsinguid veebikaamera kaudu. Veebikasutajate testid ja küsitlused maksavad 20–300 dollarit 10 minuti kuni mõne tunni eest. Lugege kindlasti meie täielikku ülevaadet kasutajate intervjuudest siin.

11. Küsige Wonderilt

Kui olete Interneti -uuringutes hea ja teile meeldib õppida mitmesuguseid teemasid, võib Ask Wonder olla teie jaoks suurepärane võimalus. Aktiivsed teadlased saavad teenida kuni 2000 dollarit kuus, vastates küsimustele usaldusväärsete, uuritud vastustega ja pakkudes viiteid. Küsimused asuvad kesksel armatuurlaual ja teadlased saavad valida, millistele vastata. Teadlastel peab olema bakalaureusekraad ja nad peavad näitama, et nad saavad teemat põhjalikult uurida ja anda lühikesi, hästi kirjutatud vastuseid.

12. Clickworker

Klikitöötajad täidavad lühikesi ülesandeid, nagu tekstide ja dokumentide loomine, korrektuur ja parandused, küsitluste tegemine ja andmete kategoriseerimine. Töö on teaduspõhine ja määrate oma ajakava. Neid ülesandeid saab teha sülearvutist või mobiiltelefonist ning teie sissetulekupotentsiaal võib ülesande suuruse ja keerukuse põhjal kasvada. Keskmine töötaja teenib umbes 9 dollarit tunnis . Esialgne sõelumisprotsess hõlmab keele- ja kirjutamisoskuse hindamist.

13. Fancy Hands

Fancy Hands palkab USA-s asuvaid sõltumatuid töövõtjaid, kes täidavad ühekordseid ülesandeid, näiteks veebiuuringud, andmete sisestamine ja kohtumiste ajastamine. Teil peab olema hea suhtlemisoskus ning teil peab olema usaldusväärne internet ja arvuti. Teenite 3–7 dollarit ülesande kohta ja makseid jagatakse igal teisel teisipäeval. Fancy Handsi juures on tore see, et saate tööle logida igal ajal.

Lõppsõnad veebis surfamise kohta raha teenimise kohta

Internetis töötamine, Interneti -uuringute tegemine ja veebis surfamine võib olla suurepärane viis kodust lisaraha teenimiseks, eriti kui otsite lõbusat ja huvitavat tööd paindlik ajakava. Kuigi need saidid ei tee teid rikkaks, on need teie rahakotile lisaraha lisamiseks head. Nende kodus töötamise kontsertide maksimaalseks kasutamiseks registreeruge kindlasti mitme platvormiga, kuna võimalused kipuvad olema juhuslikud. Kas olete veebis surfamisega raha teeninud? Lisage meile märkus allpool; tahaksime sinust kuulda !.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga