15 ettevõtet, kes aitavad teil T-särke kujundades raha teenida

Kas olete mõelnud oma disainiideedest või meeldejäävatest loosungitest raha teenimisele, mille panite selga T-särkidele ja seejärel müüte veebis? T-särkide müümine ja disainimine kasumi nimel kõlab piisavalt lihtsalt, kuid teil on küsimusi!

  • Kas alustamiseks kulub palju raha?
  • Kui palju raha teenivad T-särkide disainerid?
  • Kas ma pean kasutama oma disainilahendusi?
  • Kas ma saan ise hindu määrata?
  • Kus ma oma T-särke müün?

Noh, teil on õnne; meil on teie vastused! Siin on 15 ettevõtet, kes aitavad Internetis T-särke kujundades raha teenida.

1. Teespring

Ettevõttesse investeerimiseks pole raha, pole probleemi! Teespring on tasuta platvorm, kus saate raha eest oma T-särke kujundada ja müüa. Kasutage oma toote loomiseks lihtsalt nende veebidisaini tööriista, laadides üles oma kujunduse või kasutades saidilt lõikepilte. Peate seadma müügieesmärgi või pöördepunkti, mis on miinimum, mida peate särkide printimiseks müüma. Seejärel jagage oma kampaaniat e -posti, veebisaidi või lemmikmeedia saitide kaudu. Teie klientidelt ei võeta tasu enne, kui teie kampaania jõuab pöördepunktini. Kui teie kampaania lõpeb, prinditakse ja saadetakse särgid välja ning teile makstakse PayPali või Payoneeri kaudu. Teespringiga teenitava summa leidmisel tuleb arvestada paljude teguritega. Peate mõtlema kasutatava teksti ja kujunduse ning särgivaliku üle. Nii et saate aimu oma võimalikust sissetulekust Teespringiga, võite alustada põhisärgist, lisada kujunduse ja teksti, mille kogumaksumus on 10 dollarit särgi kohta. Saate valida oma jaemüügihinna, oletame, et igaüks 20 dollarit, ja eesmärgiks on müüa 50 särki. See annaks teile 500 dollarit kasumit. Muidugi, mida rohkem särke müüte, seda suurem on teie kasum. Teespringiga saate kujundada ja müüa ka kapuutsi, tanke, retuuse, kotte, telefoni ja tahvelarvutite ümbriseid, plakateid, jooginõusid, mütse ja palju muud! Huvitav, kas Teespringi abil saate tõesti raha teenida? Vaadake, kuidas Benny Hsu teenis selle T-särgi müügiplatvormi kasutades viie kuuga 100 000 dollarit!

2. Levirühm

Spread Group on kaubamärkide perekond, mis pakub kolme erinevat võimalust raha teenimiseks T-särkide ja muude eritrükistega toodete kujundamisel. Saate oma tooteid müüa kohandatud e-poes, olemasoleval platvormil, näiteks Shopify või Etsy, või nende veebiturul. Kui olete valmis ise ettevõtlusega tegelema, muudab nende tellitava e-kaubanduse platvorm Spreadshop oma veebisaidi loomise ülilihtsaks! Spreadshopi platvorm sisaldab kõike, mida vajate oma poe käitamiseks – sealhulgas kohandatud domeeni, turundust ja analüüse ning teie tellimuste automaatset täitmist. Parim osa sellest? See on täiesti TASUTA! Maksate toodete eest ainult siis, kui need on müüdud. Kas teil on juba meeldiv e-kaubanduse platvorm? Saate kasutada Spread Groupi rakendust SPOD toodete müümiseks Shopify, WooCommerce, Etsy, Magento ja mujal! Saate kõik samad printimis- ja kohaletoimetamisteenused ning saate valida enam kui 150 müüdava toote hulgast. Kui otsite traditsioonilisemat T-särkide turgu, võimaldab Spreadshirt disaini üles laadida ja selle sisseehitatud vaatajaskonnale müüa. Te määrate oma komisjonitasud. Kui teil on hullumeelseid disainioskusi, saate oma disainilahendusi ka teistele loojatele müüa ja teenida iga müüdud disaini eest alates 1,50 dollarist ja rohkem. Kõigil Spread Groupsi platvormidel on kontod igavesti tasuta ja teie kontrollite oma kasumimarginaali. T-särkide loomine maksab umbes 14 dollarit ja sel hetkel võtate oma vahendustasu-mis tahes summa, mida soovite oma kujunduse põhjal ja mida arvate, et saate teenida. Konkurentsis püsimiseks jääksin teiste hindadega samale hinnale.

3. Zazzle

Saate liituda Zazzle’iga disainerina ning üles laadida ja müüa oma kunstiteoseid T-särkidel ja paljudel muudel toodetel. Avage TASUTA disainerite pood (saate isegi valida oma poe nime), valige toode, millele oma kujundus lisada, ja postitage oma looming müügiks. Zazzle pakub suurt valikut tooteid: T-särgid, kohvikruusid, seinakunst, kontoritarbed, elektroonikatarvikud ja palju muud! Isegi padjad ja ehted! Eelkulusid pole ja te määrate ise oma autoritasu määrad, mis võivad olla vahemikus 5% kuni 99%. Zazzle toodab tooteid ja saadab kõik otse kliendile. Kas teil pole tapja kujundamise oskusi? Hakka Zazzeli partneriks! Linkige ja jagage oma lemmikpoode ja teiste tehtud esemeid ning saate teenida komisjonitasu! Zazzle’is on T-särkide hind otse väravast veidi kõrgem, kuid võite siiski teenida korralikku kasumit-pluss miinimumsummat, mida peate müüma, pole. Siin on jällegi palju muutujaid. Näiteks võite luua lihtsa kujunduse, T-särk maksab teile 17,45 dollarit ja seejärel määrate oma autoritasu protsendi.Müüge 50 särki, teenige umbes 162 dollarit.

4. CafePress

Vaadake oma kunstiteoseid T-särkidel, kampsunitel, kruusidel, plakatitel ja kaitseraua kleebistel. Sõltuvalt valitud valikutest saate CafePress Marketplace’is tasuta müüa või luua oma kaubamärgiga veebipoe, mis müüb teie veebisaidil umbes 5–10 dollarit kuus. Suured kaubamärgid kasutavad CafePressi; poodide omanike hulgast leiate selliseid nagu ABC, Paramount, Sprout ja National Geographic. Hinnad varieeruvad särgi loomiseks sõltuvalt teie kujundusest ja tekstist, kuid ma lõin lihtsa teksti ja graafikaga särgi ning panin selle 20 dollari eest kirja.

5. BlueCotton

BlueCotton omab 20 -aastast kogemust ja tagab selle kvaliteedi, mida on tänapäeval tore kuulda. Nad on kohandatud trükitud T-särkide pood, millel on hämmastav disainistuudio. Enamasti tellivad üksikisikud särke isiklikuks kasutamiseks või hoiavad varusid käepärast, näiteks füüsilises poes. Kuigi nad ei paku teile särkide müümiseks veebipoe võimalust, pakuvad nad kampaaniaid raha teenimiseks. Kampaaniatega ei kaasne riske ega varusid. Te kujundate T-särgid, määrate hinna, lisate kirjelduse ja seate eesmärgi. Seejärel asuge oma kampaania jagamise juurde oma sotsiaalmeedia kanalites, ajaveebis või veebisaidil, meilides ning sõprade ja perega. Kui teie kampaania on lõppenud, saavad teie kliendid oma särgid kätte ja saate kena tšeki (või PayPali tagatisraha) koos kasumiga.

6. Printful

Printful pakub teile poe pidamise eeliseid ilma probleemideta. Minimaalseid oste, kuutasusid ega laoseisu pole. Kui teil on juba pood või plaanite seda avada, on see suurepärane valik, kuna saate selle ühendada Printfuliga. Need integreeruvad Shopify, Amazon, Storenvy, Squarespace, WooCommerce ja teistega. See tähendab, et kui teil pole poodi või te ei plaani seda osta, pole see teie jaoks valik. T-särkide hinnad algavad 7,95 dollarist. Neil on ka terve rida esemeid, mida saate kujundada, sealhulgas retuusid, padjad, plakatid, kotid, mobiiltelefoni ümbrised ja palju muud.

7. Threadless

Threadlessis teete kunsti ja nemad teevad ülejäänu! Saate oma täiesti kohandatava kunstnikepoe tasuta avada ja müüa kõikjal maailmas. Te määrate oma hinnad ja teenite kasumit kõigest, mis ületab kauba baashinna. T-särkide ja tankide baasmaksumus on 15,75 dollarit, nii et kui müüte neid 25,75 dollari eest, teenite iga särgi eest 10 dollarit. See pole liiga halb! Miinimumid ja saatmistasud puuduvad ning nad tegelevad varude ja klienditeenindusega.

8. Punane mull

Redbubble’is loote ja laadite üles oma disainilahendusi, mida müüakse T-särkidel, vinüülkleebistel, plakatitel, seadmeümbristel jm. Need annavad teile täieliku kontrolli selle üle, milleks oma kunsti müüte; lihtsalt lisage oma marginaal nende baashinnale ja loetlege oma tooted. Enamik kunstnikke teenib keskmiselt 17%, kuid see on teie enda otsustada. Redbubble teeb kõik raskused, sealhulgas müügitehingute haldamise, printimise koordineerimise, kohaletoimetamise korraldamise ja klienditeeninduse. Ilma kuutasude ja tasuta registreerumiseta on see veel üks suurepärane viis T-särkide kujundamisega veebis raha teenimiseks.

9. TeePublic

TeePublic on hea valik, isegi kui te pole kunstnik ega disainer. Selle T-särgifirmaga saate raha teenida kahel viisil. Esiteks saate luua oma kujunduse ja need oma poe toodetele üles laadida. See teenib teile kindlaksmääratud hinnatasu, mis varieerub sõltuvalt tootest, kuid jääb vahemikku 3–5 dollarit särkide, paakide ja kapuutsi eest. Teiseks võite saada partneriks ja omada kauplust. See on kena valik, sest saate esitada teiste kunstnike kujundustega särke. Saate valida, mis teile meeldib ja mida oma poes kaasas kanda. Teenite olemasolevate TeePublic disainilahenduste eest 11% vahendustasu ja täiendavad 3–5 dollarit oma kauba müügi eest. Nii et isegi kui te pole disainer, saate Internetis T-särke müües raha teenida!

10. Ühiskond6

Kuigi Ühiskond 6 on mõeldud peamiselt kunstitrükiste müügiks, saate T-särke lisada segule, kui olete oma kujunduse printimiseks üles laadinud. Tahtsime selle siia lisada, sest paljud inimesed, kes disainivad T-särke, on kunstnikud, seega võib see olla elujõuline võimalus müüa oma kunstiteoseid paljudel erinevatel esemetel, sealhulgas T-särkidel. Üks asi, mida võib pidada allakäiguks, on see, et kuigi saate oma kunstiväljaannetele oma hinnad määrata, on ülejäänud toodetel-näiteks T-särkidel, reisikruusidel ja padjadel-kindel hind. Ühiskond6 maksab 10% vahendustasu, mis makstakse nende baashinna alusel, seega varieerub summa sõltuvalt tootest. Siiski, ilma miinimumide ja registreerimiskuludeta tasub proovida, kui olete kunstnik. Jagate lihtsalt oma ainulaadset looja linki sõprade, perekonna ja jälgijatega e -posti teel või oma lemmikmeediaplatvormidel ja saate nende ostutulust kärpida.Neil on üle 300 toote, mida saate oma kunstiga kohandada ja müüa. Printify töötab, ühendades oma olemasoleva e-poe või veebituruga, nii et teil peab müügi alustamiseks see olemas olema. Need integreeruvad eBay, Etsy, Shopify, Wix, WooCommerce ja teistega! Printify kasutamine on täiesti tasuta; kõik, mida peate tegema, on tasuda oma toote baashinna eest, kui toode on müüdud, ja saate jaehinna eest küsida kõike, mida soovite. T-särgid algavad umbes 8 dollarist, kuigi kulud varieeruvad sõltuvalt kasutatavast printerist. Printifige lepingud printeritega üle kogu maailma, seega leidke kindlasti kiireim kohaletoimetamine oma piirkonnas.

12. Gelato

Gelato on tellimustrükk, mis on võimeline tootma peaaegu kõiki trükitud tooteid. T-särgid on tipptoode, kuid saate ettevõtet kasutada ka märkmike, seinakunsti, kirjatarvete ja muu kujundamiseks ja müümiseks. Keskkonnasõbraliku suhtumise korral paistavad need välja rohelisemana printimiseks. Gelato osaleb ÜRO ülemaailmses kokkuleppes, mis tähendab, et nad loovad jätkusuutlikult ja eetiliselt toodetud tooteid. Nad on ülemaailmne ettevõte, mis prindib 33 riigis üle maailma ja tarnib neid üle 170, seega leiate kindlasti oma piirkonnast midagi. Tavaliste T-särkide hinnad algavad 8,24 dollarist ja seejärel määrate oma jaehinna. Müügi alustamiseks peate seadistama oma e-kaubanduse veebisaidi või veebipõhise turuprofiili teenustes Shopify, Etsy, WooCommerce, Wix või Squarespace ja seejärel tegeleb ülejäänuga Gelato.

13. T-pop

T-pop on Euroopas asuv tellitavate teenuste valik, kuigi need pakuvad kohaletoimetamist kogu maailmas. Need on integreeritud Shopify, WooCommerce’i ja Etsyga, nii et enne alustamist soovite oma konto ühel neist platvormidest paika panna. See ettevõte on veel üks võimalus rohelisemate toodete jaoks. Nad pakuvad keskkonnasõbralikke tooteid ja trükiprotsesse ning süsinikuneutraalset kohaletoimetamisteenust. Hoolimata sellest, et tegemist on dropshipping-ettevõttega, pakub T-pop kõigi teie tellimuste jaoks täielikult kohandatud kaubamärki, sealhulgas kaubamärgiga pakendeid, saatelehti ja tänukirja-kõik ilma lisatasuta! Nende T-särkide hinnad algavad umbes 12,22 dollarist ja siis saate müüa nii palju kui soovite.

14. Gooten

Gooten on veel üks tellitava printimise ettevõte, mis loob ühenduse ainult teie olemasolevate e-kaubanduse platvormidega. Saate neid kasutada oma kohandatud kujunduste müümiseks veebisaitidel Shopify, WooCommerce, Etsy, Big Commerce ja mujal. Kuigi Gooteni müüjate ülevaated on enamasti positiivsed ja väidavad, et ettevõte pakub konkurentsivõimelist hinda, ei kirjuta nad oma veebisaidil hindu ette. See tähendab, et nad pakuvad üle 150 toote, mida saate oma kujundusega kohandada, ja saate määrata oma vahendustasud.

15. Teelaunch

Teelaunch on ülimõnus sait, mis võimaldab teil luua peaaegu kõike! Lisaks traditsiooniliste trükiteenuste pakkumisele sellistele toodetele nagu T-särgid ja kapuutsi pakuvad nad ka laser söövitamist, mida saate kasutada sellistel toodetel nagu bambusest lõikelauad. T-särkide loomine algab umbes 9 dollarist ja saate määrata oma jaehindu. Teelaunch integreerub teie Etsy või Shopify poega ning platvorm pakub selleks palju ressursse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga