20 legitiimset viisi tasuliste küsitluste abil lisaraha teenimiseks

Kui te ei tea, kas tasuliste küsitlustega saate tõesti raha teenida, lugege edasi. Arutlen, millised küsitlussaidid on usaldusväärsed, ja näpunäiteid nende veebivõimaluste maksimaalseks ärakasutamiseks. Seal on palju õigustatud saite, kus saate raha, kinkekaartide ja loosimiskannete eest oma arvamust avaldada. Kuigi te ei saa tasulistes uuringutes osalemisest rikkaks, on see lõbus viis jagada oma mõtteid toodete ja teenuste kohta ning saate oma aja eest väikese hüvitise.

20 võimalust tasuliste küsitluste abil kodust lisaraha teenida

1. Swagbucks

Swagbucks on veebiplatvorm, kus saate teenida punkte nimega SB, mille saate kinkekaartide ja kupongide eest lunastada. Swagbucksiga teenite punkte, vaadates videoid, mängides, vastates küsitlusküsimustele, ostes veebis või isegi surfates nende otsinguriba abil. Kui suunate oma sõbrad saidile ja teenite veelgi rohkem punkte. Teie punkte saab lunastada kinkekaartide eest jaemüüjatelt, nagu Amazon, Target, Starbucks, PayPal ja Walmart. Swagbucksi abil saate 3 -dollarise kinkekaardi eest lunastada vaid 300 punkti. Uued kasutajad saavad 5-dollarise registreerumisboonuse ja Swagbucksil on Better Business Bureau’is A+ reiting. Lugege kindlasti meie täielikku ülevaadet: kas saate Swagbucksiga tõesti raha teenida?

2. Kasutajaintervjuud

Kasutajaintervjuud on turu -uuringute sait, mis ühendab ettevõtteid fookusgrupis osalejate, küsitluste läbiviijate ja veebisaitide testijatega. Saate luua konto, täites nende veebipõhise taotluse. Kui olete sisse loginud, sirvige projekte ja vastake mõnele lihtsale küsimusele, et näha, kas olete projekti jaoks sobiv. Kui olete sobilik, teavitatakse teid e -posti teel. Projekte saab teha isiklikult (üks-ühele) või eemalt. Hiljutine reisirakenduste uuring maksis 125 dollarit 60 minuti eest. Maksed tehakse PayPali ja Amazoni kinkekaartide kaudu.

3. Survey Junkie

Survey Junkie pakub suhtumisuuringuid, nagu fookusgrupid, tootekatsetused, tasulised uuringud ja käitumisuuringud, mis koguvad teie sirvimisandmeid. Kui registreerute tasuta kontole, saate konto loomise eest kohe 25 punkti ja 16 põhiküsimusele vastamise eest 50 punkti. Igas küsitluses on loetletud teenitud punktide arv ja ligikaudne aeg, mis selle täitmiseks kulub. Sada punkti võrdub 1 dollariga ja selle saab lunastada kinkekaartide või PayPali sularaha eest – enne auhinna lunastamist peab teie konto jõudma 500 punktini. Survey Junkie saab Better Business Bureau’st B -reitingu.

4. InboxDollars

InboxDollarsis saate teenida raha küsitluste, e -kirjade lugemise, mängude, kupongide lunastamise, veebist otsimise ja veebis ostmise eest. InboxDollarsiga raha teenimiseks on üheksa erinevat võimalust – täielikku teavet leiate sellest postitusest. Liikmelisus on tasuta ja uued kasutajad saavad registreerumise eest $ 5 boonust! Enne kui saate makset taotleda, peab teie konto saavutama 30 dollari läve. Maksed tehakse PayPali, tšeki või kinkekaardi kaudu. InboxDollarsil on Better Business Bureau’il A+ reiting.

5. Vastaja

Vastaja viib läbi fookusgruppe, tasulisi küsitlusi ja veebisaidi testimise kontserte. See platvorm on avatud osalejatele üle maailma, kuid keskendub professionaalidele, nagu turundajad, tarkvaraarendajad, ettevõtete omanikud, tarkvara kasutajad ja juhid. Hiljutine õpetajatele tehtud uuring maksis 70-minutilise seansi eest 115 dollarit. Olen Respondenti varem kasutanud ja see on täiesti seaduslik, kuid platvorm võib olla tõrge. E -posti aadressi kinnitamiseks kulus mul mitu korda. Kui see sait tundub ahvatlev, saate minu täielikku ülevaadet vaadata siit.

6. Mindswarms

Mindswarms on uurimisrühm, mis maksab üksikisikutele küsitluste läbiviimise eest videovormingu kaudu. Selle platvormiga peate täitma mõned eelküsimused ja salvestama lühikese profiilivideo. Kuna küsitlused on videoformaadis, peavad nad kontrollima videokvaliteeti ja teie suhtlemisselgust. Kui see on tehtud, ootate uuringuvõimalusi. Videoküsitlustel on tavaliselt kümme küsimust ja need maksavad küsitluse eest kuni 50 dollarit.

7. MindField Online

Mindfield Online on veebiküsitluste sait, kus saate küsitluste tegemiseks raha teenida. Registreeruge lihtsalt kontole, täitke oma liikmeprofiil (saate sellega rohkem küsitlusi), täitke küsitlused ja kui teie konto on jõudnud $ 5 künniseni, saate taotleda makse tšekiga. MindFieldil on mitte ainult A+ reiting parema äri büroos, vaid nad on ka CASRO liige, mis nõuab liikmetelt range uuringueetika eetikakoodeksi ja standardite järgimist.

8. Arvamuste eelpost

Arvamuste eelpost maksab USAs iga kuu 390 000 dollarit küsitluste kasutajatele! Kas sa tahad olla üks neist ?! Protsess on lihtne.Punkte saab lunastada suuremate jaemüüjate kinkekaartide eest või sularahas PayPali või virtuaalse viisakaardi kaudu. Arvamused Outinion Outposti kohta on soodsad nii nende Facebooki lehel kui ka Trust Pilot’is, kus neil on kindel 4,4 tärni 5-st. Vaadake kindlasti meie täielikku ülevaadet siit.

9. Nielseni arvuti- ja mobiilipaneel

Olete ilmselt kuulnud Nielsenist, kes maksab inimestele, et nad saaksid jälgida, mida nad telerist vaatavad. Nad maksavad inimestele ka nende Interneti -käitumise jälgimise eest. Alustamiseks registreeruge ja registreerige oma seadmed. Selle võimaluse abil teenite loosimisi ja auhindu. Parim asi selle kõrvalteenija puhul on see, et see on täiesti passiivne.

10. TellWut

TellWut on uuringusait, kus saate oma arvamuse jagamise eest punkte teenida. Siseuuringud annavad küsitluse kohta 5–15 punkti, välisuuringud annavad 25–2 000 punkti küsitluse kohta ja teenite oma sõprade suunamise eest 25 punkti. Samuti saate oma konto loomise eest 100 punkti ja isikliku teabe esitamise eest 150 punkti. Punkte saab lunastada suuremate jaemüüjate kinkekaartide eest. TellWutil on Trust Piloti 4,6-tärnine viiest tärnist.

11. Toluna mõjutajad

Toluna mõjutajad on küsitluste ja toodete testimise sait, kus saate osalemise eest punkte teenida. Enamik küsitlusi võtab aega 15–20 minutit ja liikmed saavad 15–50 000 punkti küsitluse kohta. Samuti saate konto loomise eest 500 punkti ning saate veelgi rohkem teenida sõpradele, luua sisu ja mängida mänge. Kinkekaartide punkte saate lunastada suurematelt jaemüüjatelt või sularahas PayPali kaudu. Toluna saab Trust Pilotil 5,6 tärni 3,6 tärni.

12. Hinnatud arvamused

Hinnatud arvamuste puhul teenite iga täidetud küsitluse eest 5 dollarit krediiti. Samuti on neil võimalusi toodete testimiseks ja reklaamikampaaniate ülevaatamiseks. Teie krediiti saab lunastada kinkekaartidele suurematele jaemüüjatele või sularahas Virtual Visa Prepaid Cardiga. Liitumiseks vajate Facebooki kontot. Hinnatud arvamused on olnud olemas alates 2004. aastast ja neil on Trust Piloti hinnang 4-st 5-st.

13. Vaatenurgafoorum

Vaatenurgafoorum on veebiküsitluste sait, kus saate iga täidetud küsitluse eest foorumipunkte teenida. Enamik küsitlusi annab 125–225 foorumipunkti ja võtab aega umbes 10-15 minutit. Kui olete kogunud 750 foorumipunkti, saate need lunastada 20 -dollarise kinkekaardi eest. Vaatepunkti foorumil on Better Business Bureau’il A+ reiting.

14. MySoapBox

MySoapBox on osa Ameerika intervjuuteenistusest (ISA), mis on andmeid kogunud alates 1982. aastast. Selle uuringuplatvormiga registreerute kontole, vastate küsitlustele ja teenite iga küsitluse eest punkte võtta. Kui kogute 25 000 punkti, saate need kinkekaartide vastu välja vahetada näiteks Amazon, Starbucks, Home Depot, Walmart jt. MySoapBoxil on Trust Pilotis 3,2 tärni 5 tärniga.

15. Brändiuuringud

Alates selle loomisest 2012. aastal olid Branded Surveys küsitluste läbiviijatele välja maksnud üle 17 miljoni dollari! Brändituduuringutega teenite konto loomise eest 100 punkti, igapäevasele küsitlusele vastamise eest 5 punkti, küsitluste tegemise eest erinevad summad ja 50 punkti iga saidile viidatud sõbra eest. Kui olete kogunud 1000 punkti, saate taotleda väljamakset PayPali, bPay kaudu või kasutada oma punkte kinkekaartide ostmiseks. Branded Surveys saab Trust Piloti abil 4,4 tärni 5st.

16. Pinecone Research

Pinecone Research on The Nielsen Companyle kuuluv küsitlussait. Alustuseks täitke oma profiil ja nad teavitavad teid küsitlustega, mis vastavad teie demograafilistele andmetele. Enamik küsitlusi võtab aega 15-20 minutit ja maksab punktides, mida saab lunastada raha, auhindade või loosimistööde eest. Pinecone Researchil on ka tooteülevaateid.

17. Springboard America

Springboard America viib läbi turu-uuringuid kodumajapidamiste kaubamärkide, valitsusasutuste, mittetulundusühingute ja meedia jaoks. Ettevõtetele tagasiside pakkumise eest teenite punkte ja loosite võistlustöid. Punktidega saab kaubelda PayPali, iTunes’i, Amazoni ja VISA kinkekaartide eest, kuid enne makse taotlemist peate täitma 50 dollari künnise. Osalemiseks peate olema USA resident ja vähemalt 18 -aastane. Nende veebisaidi andmetel maksis Springboard America 2021. aasta veebruaris liikmetele 24 000 dollarit – pole paha!

18. Google’i arvamusauhinnad

Google Opinion Rewards on nutitelefonirakendus, mis võimaldab teil jagada oma arvamusi mitmesuguste teemade, toodete ja teenuste kohta. Iga täidetud küsitluse eest teenite kas Google Play krediiti või sularaha PayPali kaudu.See rakendus on minu telefoni installitud ja küsitlused koosnevad tavaliselt 1–3 küsimusest ja maksavad igaüks 0,10–0,20 dollarit. Preemiad on saadaval, kui olete saavutanud 2 dollari läve. See ei ole palju raha, kuid see on nii lihtne ja kõik need väikesed väljamaksed mitmest ettevõttest võivad kiiresti kokku saada!

19. GUAGE Research

Kui otsite tasulisi fookusgruppe ja veebiküsitlusi, soovitas mu sõber GUAGE Researchi rakendust. Ta ütles, et tavaliselt kutsutakse teda osalema iga kuu paaris uuringus, mis teenib talle 20–60 dollarit kuus. Laadisin selle ise alla ja viimase kuue nädala jooksul on mind kutsutud viiel erineval küsitlusel, millest igaüks maksis välja 1 dollari ja mille täitmine võttis aega vaid mõne minuti. Enne kui saate PayPali või kinkekaardi kaudu makset taotleda, peab teie konto saavutama 5 dollari läve. Küsitlusküsimustele saate vastata rakenduses teksti, helisalvestise või videosalvestuse kaudu – see teenib heli- ja videovastuste eest paremat tasu. GUAGE Research on saadaval operatsioonisüsteemide Android ja iPhone jaoks, kui soovite seda kontrollida.

20. Vindale Research

Vindale Research on lühike ülesannete sait, kus saate raha teenida küsitluste kaudu, sõprade suunamisega platvormile, meilide lugemisega ja veebis videote vaatamisega. Vastavalt nende veebisaidile maksavad küsitlused 0,25–50,00 dollarit küsitluse kohta, sõltuvalt pikkusest ja sellest, kui palju paneelikomisjoni on abikõlblikud. Nad võtavad vastu kasutajaid USAst, Suurbritanniast ja Austraaliast ning maksed tehakse PayPali kaudu. Uued kasutajad teenivad registreerumise eest ka $ 1 boonust! Vindale saab Trust Pilotil 3,6 tärni 5st.

Nõuanded tasuliste küsitluste abil raha teenimiseks

Mitte mingil juhul ei saa te rikkaks, kasutades tasulisi küsitlusi, kuid see on lihtne viis teenida natuke lisaraha teleri vaatamise, heliraamatu kuulamise ajal. või ootate kohtumist. Olen lugenud paari kontot, kus inimesed on oma küsitlustulusid kasutanud jõulukinkide või nädalavahetuse puhkuse eest tasumiseks. Kasutan oma küsitluse raha Starbucksi harjumuse katmiseks. Kas olete valmis hüppama? Siin on mõned küsitlused, mis võtavad näpunäiteid selle külgvaate maksimaalseks ärakasutamiseks.

Seadistage eraldi e-posti konto

Enne kui registreerute hulga küsitlusettevõtetega, seadistage oma uuringute tegemiseks eraldi e-posti konto. Saate nendelt küsitlusettevõtetelt TONI e -kirju ja te ei soovi, et need e -kirjad ummistaksid teie isiklikke või töökoha e -posti kontosid. Isiklikult kasutan tasuta Yahoo e -posti kontot kasutatavate küsitlussaitide jaoks.

Plaani koostamine

Tasuliste uuringutega edu saavutamiseks peate lihtsalt plaani looma ja selle ellu viima. Näiteks kui vastate neljale küsitlusele päevas ja igaüks maksab 1,00 dollarit ja teete seda 30 päeva-kuu lõpus on teil 120 dollarit! Pidage meeles, et tasulistele küsitlustele kutsumine on juhuslik, nii et soovite registreeruda mitme küsitlussaidiga.

Kasutage oma aega targalt

Kui vaatate oma küsitlusvõimalusi, kasutage oma aega targalt. Kui küsitluse täitmine võtab aega 60 minutit ja maksab ainult 0,10 dollarit, pole see teie aega väärt. Samuti ärge kunagi kasutage oma tööaega uuringute tegemiseks. Teie töötunnid tuleks kulutada ülesannetele, mis aitavad teil elatist teenida. See tähendab, et kui teil pole praegu sissetulekut, tuleks teie tööaega kasutada tööotsimiseks, taotlemiseks ja intervjueerimiseks. Või kui olete ettevõtte omanik või vabakutseline, tuleks teie tööaega kasutada uute klientide hankimiseks või ettevõtte turundamiseks. Jällegi on küsitlused kõrvalteenijad; nad ei anna teile täistööajaga sissetulekut.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga