20 suurepärast viisi oma ajaveebi liikluse suurendamiseks

Mulle meeldib lugejatelt kirju saada! Ma naudin nii sotsiaalset suhtlemist kui ka tunnustust, kuid tõeliselt teeb mind õnnelikuks see, kui saan aidata lugejal täita oma unistuse töötada kodus või saada füüsilisest isikust ettevõtjaks. Viimasel ajal olen saanud palju e -kirju uutelt blogijatelt ja veebisaitide infoprenerselt, kes soovisid teada, kuidas oma veebisaidi või ajaveebi liiklust suurendada. Olen saatnud igale inimesele eraldi meili lühikese ja üldise ülesannete loendiga, kuid arvasin, et oleks kasulikum, kui koostan ulatuslikuma loendi ja jagan seda kõigiga. Niisiis, siin on kakskümmend sammu, mida olen teinud oma ajaveebi liikluse loomiseks. See nimekiri pole kaugeltki kõikehõlmav, kuid need on mõned toimingud, mis aitasid mul nelja kuu jooksul saavutada üle 46 000+ lehe vaatamist kuus. Kaheksa aastat hiljem saab mu blogi kuus üle poole miljoni lehevaatamise.

1. Kirjutage vinge sisu

Enne töö „Kodune naine“ käivitamist kulus mul 16 kuud sisu uurimiseks ja kirjutamiseks, nii et kui ma selle käivitasin, oli mul juba üle 60 lehe sisu. Enamik blogijaid aga käivitab ja hakkab seejärel sisu kirjutama. Olenemata sellest, millist marsruuti valida, armastavad nii üksikisikud kui ka otsingumootorid värsket ja huvitavat sisu ning mida kasulikum ja kasulikum see on, seda edukam on teie ajaveeb. Osa vinge sisu kirjutamisest on teie ajaveebi postituste muutmine õigekirja, kirjavahemärkide ja grammatika jaoks. Kui teil on kotkasilm, saate seda teha käsitsi, kuid olen avastanud, et isegi kui lähen tagasi ja korrigeerin kaks, kolm, isegi neli korda – igatsen sageli kirjavigu. Sisu tõestamiseks võiksite palgata toimetaja, kuid see võib olla kallis ja aeganõudev. Lihtsamalt kättesaadav ja taskukohane võimalus on redigeerimistarkvaraplatvormi kasutamine. Olen proovinud mõnda erinevat platvormi ja minu lemmik on Grammarly . Seda on lihtne kasutada ja see tuvastab vead, mis enamikul tekstitöötlusprogrammidel puuduvad. Kas vajate rohkem ideid vinge ajaveebi sisu kirjutamiseks? Haarake siit minu tasuta e-raamat-selles kirjeldatakse üksikasjalikult, kuidas hämmastavat sisu kirjutada.

2. Hankige Yoasti pistikprogramm

Üks esimesi asju, mida peaksite oma ajaveebi käivitamisel tegema, on üles laadida Yoasti pistikprogramm . See SEO pistikprogramm aitab teil oma blogipostitusele lisada kõik vajalikud SEO komponendid. Lisaks SEO -jõupingutuste juhendamisele lisab see teie veebisaidile XML -saidiplaani, et otsingumootori ämblikud saaksid teie veebisaiti tõhusalt indekseerida.

3. Hoiatage otsingumootorite katalooge

Kui olete blogisfääris uus, võib otsingumootoritel teie veebisaidi või ajaveebi leidmine ja indekseerimine aega võtta. Alustage protsessi, lisades oma veebisaidi igasse suuremasse otsingumootori kataloogi: Google , Yahoo! ja Bing .

4. Lisage Google Analytics

Veebisaidi statistika (lehevaatamiste ja külastajate) mõõtmiseks on Google Analytics (GA) kullastandard. Alustamiseks peate looma Google’i konto, kui teil seda veel pole. Seejärel logige sisse GA -sse ja lisage oma ajaveeb või veebisait. Kui olete selle lisanud, peate oma veebisaidile paigutama GA HTML -koodilõigu. Kui te pole tehnikavaldkond, võite hankida Google Analyticsi WordPressi pistikprogrammi ja lihtsalt ühendada oma GA-koodi pistikprogrammiga. Kas kogu see tehniline jutt paneb pea ringi käima? Minu oma ka! Kui vajate täiendavat abi, see WP Beginner’i postitus jagab protsessi visuaalsete näpunäidetega. Kas soovite teada, miks on teie statistika mõõtmine oluline? Lisateabe saamiseks vaadake seda postitust.

5. Jäta ajaveebi kommentaarid

On arutletud selle üle, kas see taktika töötab või mitte, kuid minu kogemuste põhjal, kui kommenteerite oma niši teisi blogisid, saate sellest uut liiklust ja lugejaid. Lisage kindlasti väärtuslikke kommentaare, mis aitavad teil eristada oma ala asjatundjat. Lisaboonuse saamiseks otsige CommentLuv blogisid, mis annavad kommenteerijatele nende profiilis linki do-follow.

6. Liituge vestlusega Facebookis

Facebook on MAAILMA suurim sotsiaalvõrgustik, kus on üle pooleteise miljardi aktiivse kasutaja kuus. Kui kõik need inimesed viibivad iga päev ühes kohas, oleksite hull, kui te ei kasutaks seda oma veebisaidi reklaamimiseks. Kuna kasutate oma ajaveebi reklaamimiseks Facebooki, peate seadistama Facebooki ärilehe. Kui olete selle seadistuse saanud, saate jagada oma ajaveebi postitusi, asjakohast teavet, inspireerivaid hinnapakkumisi, fotosid, artikleid ja isegi videoid. Facebooki kasutamise kohta lisateabe saamiseks vaadake seda postitust Kuidas Facebookis silma paista.

7. Alustage Twitteris säutsumist

Teine suurepärane koht oma ajaveebi reklaamimiseks on Twitter. 313 miljoni aktiivse kasutajaga kuus saate säutsuda uusi ajaveebi postitusi, tutvustusi ja vestelda oma publikuga. Kuna Twitter on kiiresti arenev mikroblogimise platvorm, peate oma säutsude loovaks muutma, kui soovite oma jälgija tähelepanu köita. Lisateavet Twitteri kasutamise kohta oma ajaveebi liikluse suunamiseks – vaadake neid postitusi:

 • 5 asja, mida peaksite Twitteris tegema
 • Kuidas kasutada Twitterit oma ettevõtte ja ajaveebiliikluse loomiseks?

8. Osalege foorumivestlustes

Leidke populaarseid ja samu nišifoorumeid ning vastake mõtlikult küsimustele, et saaksite end oma ala eksperdiks tunnistada. Pidage meeles, et ärge minge foorumisse ja hüüdke oma veebisaidi kohta teavet, enesereklaami ja rämpsposti vahel on peen piir; lisab vestlusele alati väärtust. Paljudel foorumitel on täiesti vastuvõetav jätta vastuse lõppu link oma veebisaidile oma allkirja alla (kontrollige enne postitamist veel kord iga foorumi reegleid).

9. Külalisblogimine

Paljud ajaveebid aktsepteerivad külaliste ajaveebi postitusi ja lubavad külalisblogijatel lisada lühikese eluloo ja lingi oma saidile, nii et saate end tutvustada täiesti uuele vaatajaskonnale. Ja kuna enamik blogijaid tegeleb tugevalt sotsiaalmeediaga, kipub teie artikkel jõudma veelgi suurema vaatajaskonnani. Pidage meeles, et soovite jääda oma niši piiresse; postitus moe kohta ei lähe hästi kalapüüki ja jahti käsitlevas ajaveebis. Lisateavet selle kohta, miks peaksite kirjutama külaliste ajaveebi postitusi ja kuidas seda tagasi pöörduda – vaadake seda postitust.

10. Kasutage muid sotsiaalmeedia platvorme

Minu suuruselt teine ​​liiklusallikas pärineb sotsiaalmeediast, täpsemalt Pinterestist ja Facebookist. Sõltuvalt sellest, milline on teie ajaveebi nišš, soovite valida kaks peamist suhtlusvõrgustiku platvormi ja paar sekundaarset platvormi (Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Snapchat, Pinterest, YouTube jne). Valige võrgud, mis on teie niši jaoks mõttekad ja mille nautimine teile meeldib. Pidage meeles, et kvaliteet võidab alati koguse, nii et ärge hajutage end liiga õhukeseks.

11. Tunne oma sihtrühma

Kui soovite, et teie lugejad ikka ja jälle tagasi tuleksid, peate investeerima mõnda aega oma sihtturu tundmaõppimisse ja mõistmisse. Küsige endalt põhiküsimusi, näiteks:

 • Mis on nende suurim probleem?
 • Kui vanad nad on?
 • Mis on nende suurim hirm?
 • Kuidas palju nad teenivad?
 • Kas nad on abielus või vallalised?
 • Kas neil on lapsi? Kui palju?
 • Mis neid masendab?

Teades täpselt, kellele kirjutate, saate täpsustada teemasid, valupunkte ja valdkondi, mida nad kõige rohkem tahavad ja vajavad.

12. Osalege intervjuudes

Intervjuudes ja taskuhäälingusaadetes osalemine on suurepärane võimalus eristuda oma ala asjatundjana, paljastada end uuele vaatajaskonnale, reklaamida oma ajaveebi ja suunata liiklust tagasi oma saidile. Kas pole kindel, kuidas intervjuuvõimalusi leida? Registreeruge teenusele HARO , mis on tasuta igapäevane meil, mis ühendab ajakirjanikud artiklite, intervjuude ja funktsioonide allikatega. Või külastage meie suurt veebisaitide loendit, kus on intervjuude tegemiseks naised.

13. Pressiteate saatmine

Olen seda meetodit korra proovinud ja pärast nädala pressiteate saatmist saidil PR Web sain liiklust hoogu juurde umbes nädalaks. Põhimõtteliselt, kui teil on teatada uudisväärtuslik uudis, saate selle pressiteate kaudu välja saata. Pressiteate eelduseks on jääda reporterile või uudisteväljaandele silma, nii et nad käsitlevad teie lugu nende avaldamisel põhjalikult. Sellegipoolest olen avastanud, et kui soovite, et teid konkreetses väljaandes esile tõstetaks, on parem pöörduda selle allika poole individuaalselt, kuna iga päev saadetakse välja tuhandeid pressiteateid. Kuigi minu välja saadetud pressiteade tekitas teatavat liiklust, ei tekitanud see meedias täiendavat kajastust.E -posti turundus

Alates veebisaidi käivitamise esimesest päevast peate veenduma, et koostate meililoendi. Otsingumootori ja sotsiaalmeedia algoritmid muutuvad pidevalt, mis tähendab, et teie veebiliiklus võib ilma hoiatuseta suureneda ja väheneda. Kuid meililoendi puhul on see midagi, mis teile kuulub ja mida saab alati kasutada vaatajaskonnani jõudmiseks. Kas pole kindel, kuidas koostada meililoendit, millist e -posti turundusplatvormi kasutada või kuidas e -posti uudiskirju saata? Siin on mõned kasulikud postitused, mis aitavad teil edasi liikuda:

  • 10 viisi kvaliteetse ja lubatud e-posti loendi koostamiseks
  • Viis parimat TASUTA e-posti turundusplatvormi
  • 8 näpunäidet e-posti turunduse õppimiseks

15. Installige oma ajaveebi sotsiaalse jagamise nupud

Ma ei saa teile öelda, mitu korda olen blogis olnud ja tahan jagada nende artiklit, kuid sotsiaalse jagamise nuppe pole. Vabandame, kuid teie lugejad EI võta aega teie lingi kopeerimiseks, kleepimiseks, lühendamiseks ja märgistamiseks! Ärge kaotage seda väärtuslikku liiklust! Installige sotsiaalse jagamise pistikprogramm, näiteks Shareaholic , Social Pug (seda ma kasutan) või Monarch . Lisage kindlasti oma sotsiaalse jagamise nupud nii oma ajaveebi postituse ülaossa kui ka postituse lõppu, et lugejad saaksid need hõlpsalt üles leida. Kui neid on liiga raske leida, loobuvad teie lugejad ja lähevad edasi.

16. Lisateave otsingumootori optimeerimise (SEO) kohta

Suurem osa minu liiklusest pärineb Google’ilt ja seda seetõttu, et minu saidi teatud märksõnad ja fraasid on otsingumootoritega hästi hinnatud. Otsingumootori liiklus on tasuta ja soovite seda ära kasutada. SEO võib olla väga tehniline ja muutub pidevalt, nii et SEOga tutvumiseks leiate siit mõned kasulikud artiklid põhitõdede kohta.

 • Kuidas kasutada lihtsat SEO -d, et tuua oma ajaveebi liiklust
 • SEO Vead, mis hävitavad teie maine

17. Loo suusõnaline turundus

Kui ma esimest korda The Work at Home Woman’i käivitasin, saatsin kõigile oma sõpradele ja perele teadaande, milles andsin neile teada oma saidi kohta ja palusin neil sellest teada anda. Sellest pingutusest sain tohutult palju liiklust, ajaveebi kommentaare, julgustust ja tuge. Teised viisid suusõnalise turunduse kogumiseks on paluda lugejatel, kes teile meili saadavad, levitada sõna, pakkuda suunamisboonuseid, pakkuda suurepärast kliendi-/lugejateenust, reageerida ja pakkuda suurepärast sisu! Siin on näiteks õnneliku lugeja e -kiri: „Kodutöönaine on selle niši parim sait, mida ma kunagi lugenud olen. Usun, et tegelikult hoolite oma lugejatele pakutavast sisust, sest keegi ei saaks seda nii hästi võltsida ja see paneb teid esikohale. Aitäh! Saatsin just teie lingi kogu isiklikule meililoendile. ” – Patty S.

18. Kasutage tasuta ja tasulisi reklaamimeetodeid

Kui ma esimest korda blogima hakkasin, oli suundumus, et ajaveebid pakuvad teistele blogijatele tasuta reklaami või kirjeid. See trend on peaaegu kadunud. Siiski on veel üks koht, kus saate tasuta reklaamida, ja see on Craigslistissa . Saate oma ajaveebi loetleda kogukonna üldise kategooria alla. Protsess võtab vaid mõne minuti ja see tekitab teie ajaveebile väikese liikluse (millest on abi esmakordsel alustamisel). Täna on trend pigem tasulise reklaami kohta Facebookis, Twitteris, Instagramis ja Pinterestis. Iga platvorm võimaldab teil oma sisu reklaamida sihitud sihtrühmale ja mis kõige parem – saate valida, kui palju või kui vähe soovite kulutada. Kui soovite Facebooki reklaamimise kohta rohkem teada saada, vaadake sellest postitusest häid näpunäiteid!

19. Kas teil on hästi koostatud e-posti allkiri

Mitu e-kirja saadate nädalas välja? Ilmselt sadu, võib -olla isegi tuhandeid! See on palju potentsiaalseid ajaveebi lugejaid, kontakte ja sidemeid, millele tugineda. Kuigi kõik ei kliki teie e -posti allkirja raames teie veebisaidi lingil – õiget e -posti allkirja saab kasutada võimalusena ajaveebi turundamiseks, võrgustiku laiendamiseks ja tulude suurendamiseks. See on põhimõtteliselt tasuta reklaam ja veel üks viis oma nime, ajaveebi ja ettevõtte kuvamiseks. Vajate abi täiusliku e -posti allkirja koostamisel? See postitus näitab teile, mida peate hästi koostatud e-posti allkirja lisama.

20. Olge autentne ja lahke

See on teie Interneti -edu jaoks väga oluline. Peate laskma oma unikaalsel isiksusel ja häälel läbi paista! Sageli kipuvad inimesed veebis kopeerima teiste edukate blogijate ja mõjutajate tegemisi, kuid nad ei saa aru, et teie lugejad on teie ja teie isikliku looga ühenduses.Ärge unustage kohelda teisi lugupidavalt, sallivalt ja väärikalt. Niisiis, teil on 20 suurepärast viisi oma ajaveebi liikluse juhtimiseks! Kuidas suunata oma ajaveebi liiklust? Kas teil on küsimusi oma ajaveebi liikluse suunamise kohta? Mulle meeldiks, kui kuuleksite, jätke kommentaar allpool. Kui olete huvitatud oma ajaveebi loomisest, on mul õpetus, mis juhendab teid protsessi samm-sammult vaid 2,95 dollari eest kuus-klõpsake lihtsalt siin! Ja kindlasti haarake minu TASUTA ajaveebi e-raamat, mis ütleb teile, kuidas kirjutada suurepärast sisu, saada liiklust ja mis kõige tähtsam-teenida oma ajaveebist raha !.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga