23 lühikest ülesannete saiti kodust raha teenimiseks

Kui teil on kodus pisike – teate, kui raske võib asjade tegemine olla. Kuid see, et teie leibkond on täis lobisemist ja ettearvamatuid ajakavasid, ei tähenda, et te ei saaks kodus töötada. Lühikesed ülesanded, mida nimetatakse ka mikrotöödeks või tasulisteks töödeks, on ideaalne viis hõivatud emadele lisaraha teenimiseks, olles samal ajal oma laste jaoks kergesti kättesaadavad. Ülesandetöö on mis tahes töö või ülesanne, mille saab täita lühikese aja jooksul. Ülesanded, mida saab täita, on oma olemuselt erinevad (kirjutamine, toimetamine, küsitluste tegemine, transkriptsioon, video vaatamine, veebiuuringud jne), nagu ka tasu. Kuid põhjus, miks see on emadele suurepärane võimalus, on see, et ülesandeid saab teha igal ajal ja enamiku lühikeste tööde puhul ei nõuta, et emad oleksid telefonis, mis nõuab vaikset majapidamist. Kui teie kodus jooksevad lapsed, siis siin on 23 lühikest ülesannete saiti, mis võimaldavad teil töötada igal ajal, kui teil on vaba aega.

1. Swagbucks

Swagbucks on mikrotaskide platvorm, kus saate teenida punkte nimega SB, mille saate PayPali kaudu kinkekaartide ja sularaha eest lunastada. Swagbucksi abil saate teenida SB -d, vaadates videoid, mängides mänge, vastates küsimustele, ostes veebis ja isegi surfates nende otsinguriba abil. Kui viitate oma sõpradele – saate veelgi rohkem teenida. Uued kasutajad saavad $ 5.00 registreerumisboonuse! Swagbucksil on Better Business Bureau’il A+ reiting.

2. InboxDollars

InboxDollarsi abil saate teenida raha küsitluste, e -kirjade lugemise, mängude, kupongide lunastamise, veebist otsimise ja veebis ostmise eest. Liikmelisus on tasuta ja registreerudes teenite 5,00 dollarit. Enne makse väljastamist peab teie konto saavutama 30 dollari läve. Maksevõimaluste hulka kuuluvad suuremate jaemüüjate tšekk, PayPal või kinkekaardid. InboxDollars on avatud 18 -aastastele ja vanematele USA elanikele ning neil on Better Business Bureau’is B+ reiting. Kui soovite rohkem teada saada, vaadake meie täielikku ülevaadet InboxDollarsist.

3. Kursuse kangelane

Course Hero on lühike ülesannete platvorm, mis palkab inglise, emakeelena kõnelejaid USA-st, Ühendkuningriigist, Kanadast ja Austraaliast, et juhendada keskkooli- ja kolledžiõpilasi kursusepõhiste küsimustega. Üksikisikutel peab olema bakalaureusekraad. Juhendajad teenivad keskmiselt 3,00 dollarit küsimuse kohta, teenides umbes 12–20 dollarit tunnis. Töötage nii palju tunde kui soovite, vajate ainult usaldusväärset Interneti -ühendust. Course Hero’il on Better Business Bureau’is A+ reiting.

4. Lionbridge

Lionbridge palkab sõltumatuid töövõtjaid, kes töötavad mikrotaskude kallal nagu tõlkimine, transkriptsioon, reitingureklaamid, märkused, otsingumootori hindamine ja testimine. Kõigepealt peate oma oskusi tõendama, sooritades ja sooritades asjakohased hindamiskatsed (mis on minu arvates väljakutsuvad). Kui neil on teie hindamisskoorid, saate kutseid saadaolevate projektidega tegelemiseks. Nende esinemistega saate töötada igal ajal, igal pool ja nii palju kui soovite. Lionbridge’il on Better Busines Bureau’il A+ reiting.

5. Fiverr

Fiverr erineb pisut selle poolest, et te ei otsi tööd. Selle asemel postitate ülesandeid, mille olete valmis 5,00 dollari eest täitma. Inimesed müüvad kõike, alustades kirjutamisteenustest, disainiteenustest, kõneteenustest kuni telefonikõnede ja videoteni. Kui olete müügi teinud, jätab Fiverr tasu 1,00 dollarit ja maksed tehakse PayPali kaudu.

6. Amazon Mechanical Turk

Amazonist saate HITS -i (Human Intelligence Tasks) abil veebis raha teenida. Mõned loetletud ülesanded olid visiitkaardilt teabe transkribeerimine vormile, väljamakse 0,02 dollarit. Teine ülesanne oli kõneposti transkribeerimine helist tekstiks (heli pikkus kolm tundi), väljamakse 76,19 dollarit. Kui olete ülesande täitnud ja taotleja teie töö heaks kiidab, kantakse raha teie Amazoni kontole.

7. Clickworker

Clickworker on ülesannete saidi platvorm, kus saate tasu kirjutamise, tõlkimise, uurimise ja andmete kogumise eest. Alustamiseks looge konto, täitke oma profiil, täitke kvalifikatsiooni hindamine ja seejärel tehke pakkumisi töödele. Maksed tehakse SEPA pangakonto ülekannete või PayPali kaudu, kui teie konto on jõudnud 5,00 euroni ja teie maksuteave on täidetud. Clickworkeri klientide hulka kuuluvad Groupon, Tennis Point, Honda, PayPal ja teised.

8. Appen

Appen on virtuaalne tööruum, kus saate oma arvutis lihtsaid ülesandeid täites raha teenida. Ülesannete hulka kuuluvad Interneti -uuringud, andmete kogumine, andmete kategoriseerimine, sisu loomine, sisu modereerimine, uuringud ja muud projektid ning mikrotasandid, mida saab teha kõikjal maailmas. Appenil on Better Business Bureau’iga A+.

9. EasyShift

EasyShift on ülesannete saidi rakendus, kus saate iPhone’is vahetusi tehes raha teenida.Kui olete vahetuse lõpetanud, tehakse makse PayPali kaudu 48 tunni jooksul pärast esitamist. Vahetuste eest makstakse 2,00–20,00 dollarit ülesande kohta.

10. Field Agent

Field Agent võimaldab teil teenida raha, täites mitmesuguseid lühikesi ülesandeid, alates riiulite saadavuse kontrollimisest, tooteülevaadetest kuni kuvari vastavuse kontrollimiseni. Ülesanded maksavad kõikjal vahemikus 3,00–12,00 dollarit töö kohta ja maksed tehakse PayPali kaudu. Field Agent töötab selliste kaubamärkidega nagu Tyson, Target, Hershey’s ja seda on kajastatud kanalites CNET, Forbes ja The New York Times. Saadaval ainult iPhone’idele.

11. Rev

Kuigi seda ei reklaamita lühikeste ülesannete saidina, pakub ta ülesannetepõhiseid positsioone transkribeerijatele, tõlkijatele ja subtiitritele, mida saab igal ajal teha. Tõlkijate palgapiirkond on 0,05–0,07 dollarit sõna kohta. Transkripteerijate jaoks on see 0,40–0,65 dollarit heliminuti kohta ja suletud subtiitrite puhul 0,40–0,75 dollarit heliminuti kohta. Rev -i abil saate valida oma ajakava ja oma projektid ning maksed tehakse iganädalaselt PayPali kaudu. Rev on esinenud ettevõtetes Inc., The Wall Street Journal ja VentureBeat.

12. GigWalk

GigWalk on üksikisikute mobiilne tööjõud, kes kasutavad oma nutitelefoni lühikeste ülesannete täitmiseks. Registreeruge, taotlege ülesannet ja seejärel täitke ülesanne (kontrollides tavaliselt teid ja tänavasilte, geograafilisi maamärke või transpordivõimalusi). Gigwalki tööjõud on saadaval mitmes USA linnas. GigWalki on näidatud kanalites CNN, Business Insider ja Forbes. Seotud sisu: kuidas nutitelefoniga raha teenida

13. OneSpace

OneSpace on lühike ülesannete platvorm, kus teile makstakse mitmesuguste ülesannete eest, nagu küsitluste tegemine, copywriting, kvaliteedi tagamine, transkriptsioon ja palju muud. Alustamiseks looge konto tasuta. Keerukamate ja kõrgema tasuga ülesannete täitmiseks peate läbima kvalifikatsioonitesti. Kui olete kvalifikatsioonitesti läbinud, avate kõrgema tasuga kontserdid. Maksed tehakse PalPali kaudu. OneSpace’il on Better Business Bureau’il A+ reiting.

14. TaskRabbit

TaskRabbit on tellitav sait, kus saate täita füüsilisi ülesandeid, näiteks maja koristamine, kohaletoimetamisteenused, meistrimees, mööbli kokkupanek, toidukaupade ostmine jne. Alustamiseks looge konto, vaadake tausta ja seejärel sirvige oma linna avatud ülesandeid ja tehke pakkumine. TaskRabbit säilitab 20% sellest, mida teete, ja maksed tehakse tšekiga iga kahe nädala järel, kui teie konto jõuab 25,00 dollarini. Seotud sisu: viit tüüpi rahateenimisvõimalusi nõudmisel

15. Fancy Hands

Fancy Hands palkab USA-s asuvaid virtuaalseid assistente, kes täidavad ühekordseid ülesandeid, nagu telefonikõnede tegemine, kohtumiste planeerimine, toote või teenuse parima hinna leidmine, Interneti-uuringud ja andmete sisestamine. Ülesanded on väärt kuskil 3,00–7,00 dollarit ülesande kohta ja sealt ülespoole. Maksed tehakse Dwolla kaudu igal teisel teisipäeval. Selle tööga saate töötada igal ajal päeval või öösel.

16. Varu 5

Spare 5 on mikrotaskide platvorm, kus saate end vabal ajal väikeste ülesannete täitmiseks registreerida. Neil on palju erinevaid töid, kuid enamik neist keskendub inimliku ülevaate pakkumisele heliklippide, videote või pildifailide kohta. Paar näidisülesannet hõlmavad järgmist: Piltide märkimine foto erinevate elementide kirjeldamiseks või pildi jaoks märksõnade andmine. Maksed tehakse PayPali kaudu kord nädalas. Minu uurimistöö põhjal saab ülesandeid kiiresti lõpule viia ja need maksavad umbes 0,02–0,05 dollarit ülesande kohta. Üks inimene teenis 90 minuti töö eest 14,44 dollarit – täielikku arvustust saate lugeda siit . Spare 5 saab teha oma arvutis, iPhone’is või Androidi operatsioonisüsteemis.

17. Vastaja

Vastaja on teadusuuringuid korraldav organisatsioon, mis maksab üksikisikutele fookusgrupi uuringutes, lühiküsitlustes ja veebisaidi testides osalemise eest. Nende veebisaidi andmetel on keskmine uuring või uuring 30 minutit pikk ja keskmine tunnitasu 60–140 dollarit. Maksed väljastatakse PayPali kaudu. Lugege kindlasti meie täielikku arvustust vastaja kohta siit.

18. Humanatic

Kui teie ajakavas on lühike vaikne aeg (võib -olla lapse uneajal), saate Humanatici telefonikõnede kuulamise eest tasu. Selle platvormiga logivad kasutajad sisse ja kuulavad salvestatud telefonikõnesid oma arvuti kaudu. Seejärel märgistavad ja sorteerivad kasutajad kõnesid konkreetsete kriteeriumide alusel. Ettevõtted kasutavad seda teavet müügivihjete sortimiseks, nii et nad teavad, millised kõned eelistatakse. Nende veebisaidi andmetel saate sõltuvalt teie oskustest ja täpsusest teenida 1,00–4,50 dollarit tunnis. Maksed töödeldakse iganädalaselt PayPali kaudu.

19. JustAnswer

JustAnswer maksab üksikisikutele nende koolitus- või asjatundlikkusvaldkonnas veebis küsimustele vastamise eest.Selle lühikese ülesande saidiga saate töötada nii palju tunde kui soovite; lihtsalt logige sisse kõikjale, kus teil on vaba aega. Nende veebisaidi andmetel saavad enim teenivad inimesed teenida 2000–7000 dollarit kuus; maksed jagatakse iga kuu PayPali kaudu. JustAnsweril on Better Bussiness Bureau’il A+reiting.

20. Cambly

Kui teile meeldib inimestega veebis vestelda ja soovite aidata neil inglise keele vestlusoskust harjutada, vaadake lehte Cambly. Cambly abil saate töötada kõikjal ja igal ajal, saades tasu teistega veebis rääkimise eest. Teenite täiskasvanutega rääkides 0,17 dollarit minutis ja lastega rääkides 0,20 dollarit minutis. Alustamiseks pole vaja kogemusi ega kraadi. Maksed tehakse igal esmaspäeval PayPali kaudu. Tutvuge meie täieliku ülevaatega Cambly kohta siit.

21. ACD Direct

ACD Direct maksab üksikisikutele telefonikõnedele, meilipäringutele ja vestlussõnumitele vastamise eest. Agendid saavad koostada oma ajakava ja töötada nii palju või vähe kui vaja. Uued agendid teenivad 0,25 dollarit kõne minuti kohta ning boonuste ja stiimulitega võivad nad teenida kuni 0,35 dollarit kõne minuti kohta; vestluse ja e -posti päringute hinnad varieeruvad. ACD Directiga töötate sõltumatu töövõtjana ja saate palka kaks korda kuus otsemakse kaudu. Praegu ei võta nad vastu California, Delaware’i, Massachusettsi, Louisiana, Lääne -Virginia, Wyomingi, Vermonti, Washingtoni ja Lõuna -Dakota töötajaid.

22. Kasutajaintervjuud

Kasutajaintervjuud värbavad üksikisikuid USA -st, Kanadast, Austraaliast, Lõuna -Aafrikast, Saksamaalt, Prantsusmaalt ja Ühendkuningriigist, et täita veebiküsitlusi, fookusgruppe, päeviku -uuringuid, veebiintervjuusid ja online -kasutajateste. Ülesannete pikkus varieerub 10 minutist mõne tunnini ja maksavad keskmiselt 40–200 dollarit, sõltuvalt pikkusest ja kvalifitseerumiskriteeriumidest. Enamik osalejaid saab uuringule kvalifitseeruda vähem kui 24 tunni jooksul.

23. Tööd

Upwork on vabakutseline platvorm, kuhu väikeettevõtete omanikud saavad postitada ülesandeid ja projekte, mis neil on vaja lõpetada. Mõned projektid maksavad tunde järgi ja teised maksavad projekti alusel fikseeritud hinda. Peamised töökategooriad on IT, disain, müük ja turundus, kirjutamine ja tõlkimine, administraator ja klienditugi ning rahandus ja raamatupidamine. Kui olete leidnud endale meelepärase ülesande, saatke oma ettepanek ettevõtte omanikule ja oodake, kas olete ülesande jaoks valitud. Kuigi mõned kontserdid on madala tasuga, saate teenida head raha, kui kehtestate end usaldusväärse ja andeka vabakutselisena. Danny Ivy alustas Upworkiga ja genereeris ühe aasta jooksul kuus numbrit – tema Upwork edulugu saate lugeda siit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga