3 märki selle kohta, et võite registreeruda SEO kelmuseks

Kui teil on veebisait või ajaveeb juba mõnda aega üles töötatud, olete võib -olla oma postkastist ühel hetkel rohkem kui ühe neist leidnud …

TEEMA: Kuidas suurendada oma veebisaidi asetust ja liiklust

Lugupeetud härra / proua,

Saame teie veebisaidi otsingumootorite kohale tuua. Kogu töö saab olema

tehtud vastavalt Google’i juhistele (Panda, pingviin ja kolibri).

Lisateabe saamiseks vastake sellele e-kirjale. (Garanteeritud tulemused)

Parimat,

SUPER SPAMMY ROBOT

Okei, võib -olla kirjutavad nad e -kirjale alla seaduslikuma nimega, kuid saate sellest aru.

Ja see võib olla üsna ahvatlev, sest veebisaidi omanikuna – muidugi, soovite oma veebisaidile rohkem liiklust ja kogu SEO -asi võib kohati päris segadusse ajada.

Loodan teie pärast, et te * pole kunagi * vastanud ühelegi neist meilidest ega tegelenud nendega mis tahes SEO -teenustega. 99 protsenti ajast on need rämpspostitused kaugetelt agentuuridelt, kes kasutavad visandlikke taktikaid, et see näeks välja nii, nagu oleks teil liiklust rohkem või mitte. „Sketchy” tähendab, et nad saadavad võltsitud liiklust või teevad asju, mille tulemusel saate Google’ilt hiljem rämpsposti rikkumise.

Niisiis, okei – võib -olla ei ütleksite kunagi sellisele e -kirjale, mis lõhnab nii palju rämpsposti, jah.

Aga mis siis, kui see pole nii ilmne? Kuidas sa tead, mida otsida, kui palkad kellegi SEO abi saamiseks? Eriti kui kontseptsioon tundub teie geeniustsoonist nii kaugel?

Kõnnime läbi 3 hoiatusmärki, mida võiksite registreerida SEO pettuseks …

#1 – konkreetsete tulemuste lubadus

Siin on asi-selles mängus, et saada rohkem liiklust oma ideaalsetelt klientidelt Google’i kaudu, pole garantiisid. See on lihtsalt metsalise olemus.

Paljud kelmikad SEO väljakud sisaldavad sõnastust nagu “garanteeritud koht 1!” või muud sellised konkreetsed tulemused.

Miks on konkreetne garantii halb? Sest see pole võimalik.

Google’i garantiid on mitmel põhjusel võimatud, sealhulgas:

  • Google’i valem veebisaitide järjestamiseks ei ole täielikult teada ja meie kontrolli alt väljas – nad võivad mängu igal hetkel muuta (ja teevad seda)
  • Teil puudub täielik kontroll oma konkurentide ja nende tegevuse üle, kui tegemist on SEO -ga
  • Teil puudub täielik kontroll selle üle, mida veebisait, millel praegu lingid on, SEO -ga tegeleb. (Google’ile meeldib, kui neile meeldivad veebisaidid viitavad teie saidile. Aga kui teiega linkiv sait, mis oli Google’i veerus „hea”, hakkab äkki rämpsposti saatma, vähendab see teiega linkimise võimet)
  • Tavaliselt juhtub üks kahest asjast, mis juhtub siis, kui kelmikas SEO agentuur kindlat tulemust garanteerib.
  • Nad räägivad tegelikult Google Adwordsi kaudu makstud positsioonist, mitte tegelikest tasustamata otsingureitingutest
  • Nad tagavad märksõnafraasi paremusjärjestuse nr 1, mille asjakohasus on null või tegelikke otsinguid pole (ehk väärtusetu asetus)

Mida see kõik tähendab? Põgenege kõigi eest, kes tugevalt garantiiplatsile toetuvad!

#2 – ei selgitata, mida nad teevad

Okei, nii et ma saan aru, et te ei pruugi kogu “SEO” asja täielikult mõista ja see on hea!

Kuid peaksite skeptiliselt suhtuma kõigisse, kes väidavad, et nende taktika on „omandiõiguslik” või ütlevad, et lihtsalt ei mõista, kui hakkate küsima nende lähenemisviisi või selle kohta, mida nad teevad.

Asi on selles – tegevused, mida nad teevad, on teie veebisaidi nimel – lingid luuakse teie ettevõtte nimel ja teil on õigus teada, mis toimub.

Sest päeva lõpuks … SEO agentuur võib kaduda, kuid olete endiselt ummikus nende loodud linkidega – rämpspostiga või muul viisil.

Muidugi, te ei vaja neid oma tegeliku veebisaidi tehniliste puhastusaspektide selgitamiseks, kuid mis puudutab seda, millist sisu nad teie saidile lisavad ja/või milliseid teavitusmeetmeid nad teie veebisaidi nimel teevad-teie on õigus teada.

Kui nad on selle asja teiega jagamise suhtes vastupidavad – põgenege!

#3 – kui lõpetate meiega koostöö, kaotate oma edetabeli

See haiseb kelmuse järele kahel põhjusel:

  • Nad ei saa garanteerida liikluse suurenemist ega vähenemist kõigil põhjustel, millest me rääkisime esimeses osas, et Google on ettearvamatu
  • Kui näete liikluse järsku langust pärast lepingu kohe ülesütlemist JA pärast seda, kui nad teile seda ütlesid … tähendab see tõenäoliselt, et nad saatsid teile kogu aeg võltsitud robotiliiklust

Muidugi – teie konkurendid võivad investeerida palju SEO -abi ja see võib mõjutada teie paremusjärjestust ja järelikult ka teie liiklust, kuid HEA SEO inimene ütleks teile, et „kindlasti võite liikluse vähenemist näha, kui võtate oma pöörake tähelepanu SEO pallile, kuid seni, kuni jätkate X-, Y- ja Z -ide tegemist ning jätkate selliste võimaluste ja sisu tuvastamist ja järgimist, millest me rääkisime – peaksite jätkama seda edu, mida oleme hakanud tegema vaadake suurepärase vundamendi tõttu, mille oleme koos ehitanud. ”

(või midagi sellist.)

Aus SEO professionaal jagaks hea meelega ka meetodeid ja strateegiaid, mida nad soovivad kasutada, et saada Google’ilt rohkem oma ideaalset kliendiliiklust.

Aus SEO -professionaal oleks aus ka selle kohta, milliseid tulemusi nad saavad ja ei saa aidata teil saavutada, kuid milliseid toiminguid nad on valmis tegema ja jagama näiteid sellest, mis on varem ja mitte juhtunud klientidega.

Teie juurde

Kas olete kunagi sattunud varjulisse SEO olukorda? Kas olete ise SEO -d proovinud? Kas soovite midagi lisada kelmuse märkide loendisse? Andke meile kommentaarides teada!

Liz Lockard on analüüsi- ja SEO -treener, kes armastab aidata väikeettevõtetel saada rohkem õiget liiklust ja rohkem sellest liiklusest. Kui soovite rohkem näpunäiteid selle kohta, kuidas SEO -d õigesti teha, vaadake mõningaid Lizi parimaid näpunäiteid saidilt lizlockard.com.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga