5 olulist elementi klientide püüdmise ajaveebi jaoks

Olen nüüd viimased neli aastat töötanud kodus. Ja üks vahendeid, mis on olnud minu WAHMingile abiks, on olnud minu ajaveeb. Hakkasin ajaveebi pidama, kui mu poeg oli imik, ja olen oma ajaveebi kaudu palganud kodutöötaja. Alates tagasihoidlikust algusest osalise tööajaga sisukirjutajana kuni praeguse ametini WAHMi mentori ja ajaveebitreenerina on blogimine võimaldanud mul tõhusalt alustada kodus töötamise elustiiliga.

Kuidas saab kodus töötav naine kasutada oma ajaveebi vajalike klientide hankimiseks?

Mis on sellise ajaveebi jaoks olulised elemendid?

Minu isiklikule kogemusele tuginedes usun, et siin on komponendid, mida iga WAHM-i ajaveeb vajab, kui kodus töötav naine või ema soovib oma ajaveebiplatvormi kaudu kliente hankida.

1. Selge ja selge sõnum.

Tänapäeval on ajaveeb rohkem kui mälestusteraamat või ajakiri. Blogid on võimsad vahendid, mis võivad edastada meie uskumusi, veendumusi, ellusuhtumist, äri ja propageerimist.

Tõhusal WAHM -i ajaveebil on selge ja selge sõnum, mis juhib selle sisu ja seejärel teenuseid, mida pakute kodus töötava naisena. Oma sõnumi määratlemiseks oleks hea hinnata, milline on teie kaubamärk kodus töötava naisena. (Siin on artikleid Kodutöönaise kohta.)

Seotud sisu: õige viis teenuste müümiseks oma ajaveebis, et iga kuu saada stabiilset tulu

2. Kindel brändi identiteet ja disain.

Uskuge või mitte, ajaveebi kujundus on oluline. Blogi on visuaalne ja sisuline esitus sellest, kes te olete. Blogi kujundus peaks kajastama ka teie ajaveebi sõnumit. Näiteks: kui pakute graafilise disaini teenuseid, veenduge, et teie ajaveebi kujundus oleks disainitöö PARIM näide või juhtumiuuring. Või oletame, et olete kodus töötav raamatupidaja: teie ajaveeb peaks kajastama teie teenuste usaldusväärsust ja ka professionaalsust. Teie ajaveebi värvid, fondid ja stiil peaksid olema ühtlased ka teistel sotsiaalmeedia platvormidel, et inimesed saaksid teie ja teie teenuste jaoks teie kaubamärgi visuaalsed elemendid tuvastada.

3. Lihtne navigeerida kategooriates ja menüüelementides.

Kui soovite ajaveebi abil veebis kohalolekut võimendada ja kliente hankida, peab teie kasutajaliides olema sama selge ja kindel kui teie brändisõnum ja brändi identiteet.

Teie ajaveebi olulised lehed peaksid olema teie:

  • Teave lehe kohta (kus esitate enda kohta fakte, mis teavitavad teie potentsiaalseid kliente teie tööfilosoofiast, ideaalidest ja eetikast)
  • Teenused või leht „Töötage minuga” (kus pakute muidugi oma erinevaid oskusi)
  • Kontaktleht (kus inimesed saavad teile meili saata, teiega konsultatsiooni kokku leppida, et nad saaksid teiega päringuid teha või teiega koostööd teha)

Teil peaks olema ka navigeerimisüksus, mis võimaldab lugejatel teie ajaveebi sisu teemade kaupa sirvida, et nad saaksid lugeda täpselt seda, mida nad lugeda tahavad. Hoidke oma kategooriad täpselt määratletud, sisutihedad ja konkreetsed. Näiteks: ärge kasutage kategooriat „mitmesugused” või „juhuslikud”; veenduge, et teie ajaveebi postitused sobiksid teie põhikategooriatega.

4. Blogikirjed, mis on informatiivsed ja kaasahaaravad.

Blogid on tööriistad, mis aitavad meil potentsiaalsete klientidega rääkida. Meie postitused peaksid meie brändisõnumit tugevdama, et inimesed leiaksid, mida me pakume. Näiteks öelge, et soovite, et inimesed võtaksid teid sotsiaalmeedia halduriks. Peaksite oma ajaveebis sageli blogima sotsiaalmeedia suundumustest, sotsiaalmeedia kontode haldusstrateegiatest ja muudest seotud teemadest. Nii teavad potentsiaalsed kliendid, et teil on pakutavate teenuste osas teatud teadmised.

Samuti pidage meeles vastata kommentaaridele, kui inimestel on teie ajaveebi postituste kohta midagi. Lugejate kaasamine võib tähendada erinevust tööle võtmise või unustamise vahel!

5. Foto sinust.

Nüüd ei pruugi see kõigile meeldida. Siiski on teie võimalike klientide jaoks suureks abiks foto tegemine ajaveebi lehel Teave. See muudab teie ajaveebi inimlikuks ja annab näo teie pakutavatele teenustele. Mõistlik on investeerida heale fotole, mis näitab teid teie parimal kujul! Pidage meeles, et inimesed tahavad palgata kedagi, kes on kindel ja selge, kes nad on, mida nad pakuvad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga