6 näpunäidet oma koduettevõtte kasvatamiseks LinkedIni abil

Olete alustanud ettevõtet kodust ja olete uhke selle üle, kuidas see läheb, kuid olete valmis selle järgmisele tasemele viima. Soovite näha veelgi paremaid tulemusi ja laiendada oma vaatajaskonda. Hea teile, ma armastan teie entusiasmi!

Uskuge või mitte, aga LinkedIn aitab teil ​​oma brändi kasvatada .

Kui otsustasin, et tahan käivitada vabakutselise kirjutamisäri kodust, ei kujutanud ma ette, et kasutan LinkedIni enda turustamise vahendina.

Ma arvasin, et LinkedIn on mõeldud ärimaailma inimestele. Maailm, milles ma polnud kunagi ametialaselt osa saanud. Isegi kiire pilk LinkedInile pani mind korraga haigutama ja kripeldama. Ma ei arvanud, et siin olid loovisikud, introvertid, ettevõtjad ja füüsilisest isikust ettevõtjad.

Ma võin unes Instagramis orienteeruda (see on samuti osa sellest, mida teen klientide jaoks, nii et see on väga tuttav) ning kerin rõõmsalt ja mõtetult Facebooki, kuni mu silmad valutavad (see pole ilmselt hea asi, eks?). Uurin Pinteresti, kuid arvasin, et kahe sotsiaalse platvormiga tegelemine on tõesti kõik, mida vajan klientide ja kirjutamisvõimaluste leidmiseks.

Pärast suurt vastupanu ja ohkeid avastasin aga, et mu publik on kohal. Ja nad kõik olid võrgustikud, lähenesid teistele kirjanikele ja postitasid vabu töökohti. Olin kindlasti ringist väljas.

Ma tean, et sa ilmselt ei taha seda kuulda. Kui teil on mis tahes äri – olgu see siis vabakutseline, treener, blogija, meigikunstnik või haldate veebipoodi – vajate LinkedIni kontot.

Kui ma esimest korda oma konto seadistasin, tegin oma uurimistööd. Loomulikult on seal palju teavet ning lõputuid gurusid ja kursusi, kuid teie aja ja vaeva säästmiseks on siin 6 näpunäidet, mille leidsin oma koduettevõtte kasvatamiseks LinkedIni abil.

Kasvatage oma koduettevõtet LinkedIni abil

1. Tunne oma kaubamärki.

Looge oma profiil nii, nagu räägiksite oma sihtrühmaga . Ärge esitage kokkuvõttes lihtsalt oma elulugu. Pigem rääkige oma kliendi või kliendi valupunktidega ja rääkige neile, kuidas saate neid aidata. Ja erinevalt CV -st saate kasutada esimest inimest.

See on teie suur võimalus särada ja rahvahulgast eristuda.

Valige foto, mis näeb välja professionaalne, kuid samas ligipääsetav. See pole koht, kus jagate oma sõpradega baaris oma fotot. Või foto teie koerast, kes kannab mütsi. See puudutab õige pildi projitseerimist.

Kavatsen lasta teha professionaalseid peavõtteid , kuna arvan, et see on minu brändi jaoks oluline, lisaks pole mul hiljuti ühtegi fotot. Tõsiselt, mitte ühtegi. Ainult 29 000 mu last! Enamikul telefonidel on tänapäeval fantastilised kaamerad, nii et paluge kellelgi sinust poleeritud pilte teha.

Ärge unustage ära kasutada bänneripilti, mis sisaldab teie nime, kontaktandmeid ja niši. Kasutage pilte ja videoid võimaluse korral, et oma publikut tõeliselt vaimustada.

Pidage meeles, et mulje jätmiseks on aega vähem kui viis sekundit. Pange need loendama.

2. Alustage ühenduse loomist.

Kui teie publik on kohal, tasub pingutada. LinkedIni kasutajaid on umbes 500–600 miljonit. Isegi kui teie vaatajaskonda pole, on see suurepärane viiteallikas.

Lisage aeglaselt inimesi, kes on teie tööstuses või kellega soovite koostööd teha. Ärge saatke neile rämpsposti. Eesmärk on järk -järgult luua sisukaid sidemeid, mis loodetavasti pöörduvad.

3. Jagage oma tarkust.

Looge kaalukaid olekuvärskendusi, kirjutage huvitavaid artikleid otse LinkedIni kaudu, jagage oma ajaveebi postitusi või kogu teavet või näpunäiteid, mida teie võrguühendused väärtuslikuks peavad. Soovite, et teie publik võtaks selle teabe ja rakendaks seda oma äri- või isiklikus elus.

See ei ole võimalus müüa oma toodet või teenust nagu teistel sotsiaalsetel platvormidel, vaid jagada oma ainulaadset teadmist. Teie ülesanne on luua usaldus ja luua oma nišis sotsiaalne autoriteet.

Kasutage märksõnu ja räsimärke, et teid otsingutes näidata. Looge kohandatud URL oma nimega, mitte numbrite segamini. Soovite muuta oma kaubamärgi võimalikult nähtavaks.

4. Osalege läbimõeldult.

Tulge iga päev sisse, et vaadata oma võrgu värskendusi. Meeldib ja kommenteerib postitusi, õnnitleb inimesi uute ametikohtade puhul. Mõelge sellele kui võrgustikuüritusele, kus soovite olla kõigi vastu sõbralik, kuid mitte oma päevakorda suruda. Sa ei taha olla peol see “inimene”!

Olge valmis hammustamiseks kulutama mitu kuud. See on protsess, kuid hästi tehtud, on väga kasulik turundusvahend. Vähe sellest, see on vapustav viis olla kursis oma tööstuses toimuva ja konkurentidega.

Kui tunnete end Facebookis või Instagramis võrreldes LinkedInis pisut üksildasena, saate liituda oma valdkonna rühmadega. Või lihtsalt lõbu pärast. Kui osalete nendes aktiivselt, on see veel üks viis oma nime väljatoomiseks ja nende oluliste suunamiste saamiseks.

5. Otsige töövõimalusi.

Ettevõtted postitavad vabu töökohti LinkedInis mõnikord enne mujale postitamist. Samuti saate platvormi kaudu otse positsioonidele kandideerida. Veenduge, et teie varasemat töökogemuste loendit ja kõiki mandaate värskendatakse pidevalt.

Värbajad võivad teid otsida, nii et teie pealkiri peab täpselt kujutama seda, mida teete. Olge konkreetne ja kasutage sõnu, mis aitavad teil konkurentidest silma paista.

Seotud sisu: kuidas leida esimene töö kodutööna LinkedInis

6. Looge ettevõtte profiil.

Mängu tõsiseks parandamiseks ja äritulemuste saavutamiseks vajate lisaks isiklikule lehele ka LinkedIni ettevõtte lehte. Seadistate selle peaaegu nagu oma isiklikku lehte, kuid see keskendub teie kaubamärgile.

Siit saate oma ettevõtte kohta üksikasjalikuma teabe, nii et võtke aega selle täielikuks täitmiseks. Idee on tõsta bränditeadlikkust veelgi ja aidata teil oma ettevõttel olla üks selle valdkonna liidreid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga