7 viisi e -kirjade veebis lugemise eest tasumiseks

Kas otsite kiiret ja paindlikku viisi raha teenimiseks? Nüüd saate e -kirjade lugemise eest tasu ja saate Internetis raha teenida.

Kui teile meeldib lugeda ja soovite lisaraha teenida, on meilide lugemine lihtne viis seda teha! Suured ettevõtted ja kaubamärgid otsivad alati viise, kuidas tarbijad saaksid lugeda oma uusimaid tooteid, hooajalisi tutvustusi ja müügimeile.

Sageli ei jõua need e -kirjad sihtrühmani ja siin asutegi sisse. Alustage suhtlemist ettevõtetega, kes soovivad lihtsalt nende sõnumeid lugeda, ja hakake maksma!

On palju põhjuseid, miks need mikrotöökohad muutuvad kiiresti populaarseks nende seas, kes soovivad hakata kodust sularaha teenima.

Siin on mõned põhjused, miks teile e -kirjade lugemise eest tasu saamine võib olla hea valik.

  • Paindlik kodus töötamise võimalus: töötage diivanilt, reisides ja igal ajal päeval (või öösel!)
  • Juurdepääsetavus: kasutage tahvelarvutit, sülearvutit või mõnel juhul nutitelefoni.
  • Sularaha teenimine: paljud saidid maksavad PayPali otsemakse kaudu.

Kas olete valmis lihtsalt e -kirju avades raha teenima? Allpool leiate mõned parimad viisid, kuidas e -kirjade lugemise eest tasu saada.

1. InboxDollars

Üks populaarsemaid mikroülesannete saite, InboxDollars on suurepärane viis e-kirjade lugemise eest tasumiseks. Siin on ülevaade selle toimimisest:

  • Saate pakkumisi otse oma e -posti aadressile. (Sisendkausta olekud ei ületa teie postkasti.)
  • Saate e -kirja lugemise eest sularaha.
  • Täiendavad teenimisvõimalused on saadaval, kui täidate pakkumise meilis.

Lisaks e -kirjade lugemise eest tasumisele on InboxDollarsil veel mõned võimalused raha teenimiseks. Saate maksta võrgus mängude mängimise, videote vaatamise, küsitluste tegemise ja ostude tegemise eest.

InboxDollars teeb koostööd ka riiklikult tunnustatud kaubamärkidega, nagu Target, Netflix, Walmart jt.

2. Swagbucks

Swagbucks on oma liikmetele seni välja maksnud üle 5 miljoni, mis on üks populaarsemaid kiire raha teenimise platvorme. Swagbucks on lihtne viis raha teenimiseks, lugedes e -kirju, vaadates filmide treilereid, võttes tasulisi küsitlusi ja palju muud.

Swagbucks töötab punktipõhise süsteemi abil, kus iga 5 dollarit on Swagbucksis (või SB) võrdne 100 dollariga.

Punktväärtustes on mõningaid kergeid erinevusi, kuid üldiselt jagatakse punkte nii. Swagbucksi kaudu e -kirjade saamiseks peate oma e -posti Swagbucksi juhtpaneeli kaudu kontrollima. Vaadake lihtsalt e -kirju „Klõpsake ja teenige”.

Pärast punktide teenimist saate oma punktid oma PayPali kontol sularahaks lunastada või vahetada kinkekaartide vastu populaarsetelt saitidelt, nagu Amazon, Walmart ja palju muud!

3. QuickRewards.net

QuickRewards.net on peamiselt küsitluste sait, kuid nad maksavad teile ka oma partnerite pakkumiste registreerimise eest. Need pakkumised hõlmavad e -posti uudiskirjade tellimist, teenuste hinnapakkumisi, proovipakkumisi, kuponge ja palju muud! Muud teenimisvõimalused hõlmavad mängude mängimist ja videote vaatamist.

Saate maksta kinkekaardi, PayPali või preemiapunkti kaudu. QuickRewards punktisüsteem teenib teile 100 punkti eest 0,01 dollarit. Neid punkte saab PayPayli kaudu igal ajal välja võtta; minimaalset saldot pole vaja!

4. MyPoints

See sait kasutab punktisüsteemi, et maksta oma liikmetele e -kirjade lugemise eest. MyPointsi abil teenite iga avatud ja lingitud e -kirja eest 5 punkti.

Teenige lisapunkte MyPoints Point Perks’i kaudu, lunastades MyPointsi saidilt leitud koodid. See on veel üks suurepärane viis raha teenimiseks rohkem punkte.

5. UniqPaid.com

Reklaamijad teevad UniqPaidiga koostööd, et saada nende sisu, pakkumised ja pakkumised teie silme ees. UniqPaidiga tasumiseks on palju võimalusi, sealhulgas e -kirjade lugemine, küsitluste täitmine, veebis ostlemine ja palju muud! Maksmine sõltub sellest, millist ülesannet täidate, kuid on tavaliselt umbes 0,05–1,50 dollarit ülesande kohta. Maksta saate Visa, Mastercardi, PayPali, Bitcoini või tšeki kaudu. Kuigi tšekiga maksmiseks on minimaalne 5 dollari suurune saldo, pole preemiate väljamaksmiseks PayPali kaudu miinimumjääki vaja.

6. Vindale’i uuringud

Vindale’i e-kirjade lugemise eest tasu saamiseks lubage, avage ja vaadake tasulisi reklaamteateid. See on tõesti nii lihtne!

Vindale, mis sarnaneb InboxDollarsiga, maksab oma liikmetele tarbijabrändide kohta tagasiside eest sularaha (punktisüsteem puudub!).

Vindale’il on muid võimalusi palga saamiseks. Sõbra suunamise eest saate oma kontolt 5 dollarit. Lisaks saate teenida raha toodete testimise ja küsitluste tegemise eest.

Saate sularahamaksed otse oma PayPali kontole.

7. SBKC keskus

OK, nii et see ei maksa teile e -kirjade lugemise eest, kuid see on üsna lähedal! SBKC keskus on organisatsioon, mis viib läbi otseturunduse suundumusi käsitlevaid uuringuid ning vajab uurimiseks teie rämpsposti ja -posti. Registreeruge SBKC -ga tarbijapaneeliks ja saatke oma rämpsposti ja rämpsposti edasi, et saada tasu! Palk on umbes 20 dollarit iga 6–10 nädala tagant ja on lisavõimalusi rohkem teenida, kui võtate vastu küsitlusi, viitate sõpru või olete ettevõtte omanik.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga