8 parimat jäägitulu ideed, mis aitavad teil rotirassist pääseda

Kas teile on kunagi tundunud, et elu võib olla natuke liiga rutiinne? Paljud ameeriklased tunnevad end jänni rotivõistlusesse, mis on pidev kõva töö tsükkel ja piisav raha, et ots otsaga kokku tulla.

Sissetulekute kasvades suurenevad ka kulud, seega on vähe ruumi igapäevasest rutiinist väljumiseks, mis hõlmab sageli 9–5 töö tegemist.

Tüüpiline rottide võidusõidu tsükkel võib välja näha umbes selline: töö (40+ tundi nädalas) → sissetulekute saamine → arvete tasumine → elustiili inflatsioonile järeleandmine → säästude puudumise tõttu võlgade võtmine → töö arvete tasumiseks ja maksmiseks võlg. Tsüklit võib jätkata ja jätkata.

Kui olete kunagi mõelnud, kas normaalse keskmise sissetulekuga inimesel oleks võimalik rotirassist pääseda, pole te üksi.

Kuidas rotirassist tõeliselt pääseda

Ameerikas on leibkonna keskmine sissetulek 57 652 dollarit. Rottide võiduajamisest pääsemiseks ei pea te olema rikas, abielluma kellegi rikkaga ega müüma oma elundeid.

Rotirassist tõeliselt pääsemiseks peate säästma ja investeerima rohkem raha, et saaksite rahaliselt sõltumatuks. Lühidalt, soovite teenida rohkem raha ja mitmekesistada oma sissetulekuid. Kuigi see, mida te oma igapäevatööl teenite, võib tunduda piiratud, võite alati kaaluda kõrvalist saginat, mis toob järelejäänud tulu.

Järelejäänud tulu on see, kui saate pärast töö lõpetamist palka. Mõned nimetavad seda passiivseks sissetulekuks, sest teete kogu raske töö ette. Kas pole kindel, kust alustada? Vaadake neid parimaid jäägitulu ideid, mis aitavad teil rotirassist pääseda.

1. Müüge tooteid veebis

Tänapäeval on üks parimaid viise jääktulu teenimiseks toodete müümine veebis. Toodete veebis müümisel on teil sageli madalad käivitus- ja jooksvad kulud.

Saate luua kaupu, mida Etsys müüa, või luua digitaalseid tooteid. Mul on sõber, kes teenib raha Etsys prinditavate dokumentide müümisega. Ta peab need looma ainult üks kord ja seejärel saab ta neid aja jooksul kasumi nimel edasi müüa.

Kui teil on ajaveeb või sarnane veebiplatvorm, saate müügiks luua kursusi, juhendeid ja digitaalseid tooteid.

Kui olete huvitatud passiivse sissetulekuga prinditavate materjalide kavandamisest ja müümisest, vaadake kindlasti E Printables Side Hustle Course .

2. E -raamatu kirjutamine ja müümine

E -raamatu veebis müümiseks pole vaja suurt publikut. Tänu Amazonile saate nende platvormi abil oma raamatut müüa ja turustada. Jagamiseks vajate lihtsalt teatud valdkonna asjatundlikkust või meelelahutuslikku lugu. Siin on täielik juhend, mis aitab teil alustada.

3. Laenutage oma lisaruumi

Kui teil on vaba magamistuba või kasutamata kelder, kaaluge oma ruumi rentimist teistele lisaraha eest. Saate oma toa reklaamimiseks kasutada selliseid saite nagu Airbnb ja suhelda tõsiste ja seaduslike külalistega, kes saavad teie käest rentida.

Ärge unustage; Samuti saate iga kuu jäägitulu teenimiseks laoruumi, näiteks garaaži või kuuri, rentida. Võimalik, et peate oma ruumi puhastamise, ümberkorraldamise ja loetlemise osas ette nägema. Kuid pärast seda teenite oma jõupingutustest enamasti passiivset tulu.

4. Müüge oma fotosid

Fotode tegemiseks raha teenimiseks ei pea te olema professionaalne fotograaf. Üks jäägitulu idee, mida kaaluda, on teie fotode müümine veebis. Pildifirmad, nagu Getty Images , Deposiitfotod ja Shutterstock , on rohkem kui valmis teie professionaalseid pilte ostma ja oma klientidele kasutamiseks edasi müüma.

Need aktsiafotode saidid maksavad teile sageli vahendustasu, kui nende kliendid teie pilte alla laadivad. Sõltuvalt esitatud piltide populaarsusest võite teenida iga kuu korralikku passiivset tulu.

Seotud sisu: 40 võimalust Internetis fotode müümisega raha teenida

5. Laenutage oma auto

Teine asi, mida saate järelejäänud tulu eest rentida, on teie auto. Kui teie leibkonnas on rohkem kui üks auto või te ei sõida oma sõidukiga liiga sageli, on Getaround sait, mis aitab teil oma autot teistele rentida.

Saate määrata oma igapäevase renditasu ja välistada päevad, mis ei sobi teie auto laenamiseks. See on suurepärane sissetulekuvõimalus kõigile, kes töötavad kodus ja ei sõida niikuinii palju.

6. Kinnisvara ostmine

Kinnisvarasse sisenemine on populaarne jääktulu suurendamise viis, kuid see nõuab esialgseid investeeringuid. Kui soovite üürikinnisvara osta, vajate vähemalt 20% allahindlust ja saate tõestada, et teil on pangas piisavalt sääste.

Sellegipoolest võib kodu või korteri üürimine kahtlemata aidata teil rotirassist pääseda. Samuti võite kaaluda kinnisvarasse investeerimist selliste ettevõtete kaudu nagu Fundrise ja PeerStreet . Selle valiku abil saate ühendada oma raha teiste investoritega, et osta osa üksikutest kinnisvaradest, ja te jagaksite tootlust.

Fundrise’i investeerimiseks on vaja minimaalselt 500 dollarit ja nende ajalooline aastane tootlus investoritele on vahemikus 8,7% kuni 12,4%.

7. Sidusettevõtte turundus

Kui teil on ajaveeb või sotsiaalmeedia, kaaluge järelejäänud tulu suurendamiseks sidusettevõtte turundamist. Sidusettevõtte turundus hõlmab teie jaoks usutavate toodete või teenuste reklaamimist teile ainulaadse lingiga.

Kui keegi klõpsab teie lingil ja teeb ostu, teenite komisjonitasu. Sidusettevõtte turundus on skaleeritav ja ülipassiivne, kui olete teinud tööd oma vaatajaskonna loomiseks ja kvaliteetse sisu tootmiseks.

8. Vastastikune laenamine

Vastastikune laenamine on veel üks jäägitulu idee, mis nõuab esialgset investeeringut, kuid võib hästi tasuda. Vastastikused laenuandjad pakuvad laenuvõtjatele isiklikke laene ja teenivad laenu tagasimaksmisel intressidest raha.

Laenuklubi oli üks esimesi vastastikuseid laenufirmasid ja see võimaldab teil investeerida juba 1000 dollariga. Nende investorid näevad igal aastal 4–7% tootlust. Prosper on teine ​​vastastikust laenu andev ettevõte, mis võimaldab teil alustada juba 25 dollariga.

Lihtsalt teadke, et vastastikuse laenamise puhul on võimalik raha kaotada, kuna laenuvõtjad võivad oma laene maksmata jätta ja teie investeering ei ole FDIC -ga kindlustatud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga