9 kasulikku nõuandeid ajaveebi pidamiseks algajatele

Peaaegu kümme aastat on möödas sellest, kui ma oma blogiteekonda alustasin ja milline seiklus see on olnud. Nagu paljud ettevõtjad ja blogijad, algas ka minu tee ettevõtluseni isiklikust pettumusest. Kui mu tütar sündis, teadsin, et tahan temaga koju jääda, kuid tahtsin ka natuke raha teenida. Kui otsisin internetist tööd kodus töötamiseks, oli mul kohutavalt aega dešifreerida seaduslikest võimalustest tulenevad pettused. Just pärast kuid kestnud pettumust otsustasin luua oma veebisaidi naistele, kes soovivad kodus töötada. Olin blogimise ja monetiseerimise kohta üsna palju uurinud, et arvasin, et see on lihtne ja arusaadav tee. Kuid aja ja kogemustega avastasin, et veebireklaamide kaudu on sisu loomine ja raha teenimine palju enamat. Kui soovite blogijana kodus töötada, on siin algajatele kasulikud ajaveebipidamised.

1. Teil peab olema kannatust

Üleöö edu pole olemas. Kui ma esimest korda blogima hakkasin, vaatasin teisi populaarseid blogijaid ja mõtlesin: „Vau, see juhtus nende jaoks nii kiiresti ja lihtsalt”, kuid tõde on see, et neil inimestel oli vaja palju püsivust ja rasket tööd, et jõuda sinna, kus nad on täna. Võtke näiteks Heather Armstrong Dooce’ist , ta alustas oma ajaveebi 2001. aastal ja kuigi ta on saavutanud hullumeelse edu, kulus tal sinna jõudmiseks umbes neli aastat. Teine edulugu Darren Rowse Probloggerist alustas ajaveebi pidamist juba 2002. aastal, kuid alles 2005. aastal hakkas ta suuri summasid teenima. Asi on selles, et kuigi ajaveebi pidamine on lõbus, pole see alati lihtne, edukaks blogijaks olemiseks kulub aega, pühendumist ja kannatlikkust.

2. Peate olema püsiv

Kas teadsite, et 99% blogijatest loobub või loobub? Selle Twitteri küsitluse kohaselt lahkus 54% blogijatest huvi kaotamise tõttu, 18% -l ei olnud piisavalt aega blogimisele pühenduda, 18% ei teeninud piisavalt raha ja ülejäänud 10% loobus muudel põhjustel. Olen ka seda nähtust näinud. Paljusid blogijaid, kellega esimest korda alustades ühendust võtsin, pole kusagil, mahajäetud veebisaitide ja küberruumis hõljuvate sotsiaalmeediaprofiilidega. Ja tolmu pole hammustanud vaid mõned; Ma ütleksin, et see on rohkem kui pool. Õige mõtteviisi olemasolu ja teadmine, et ajaveebi pidamine pole sprint, vaid maraton, aitab teil keskenduda pikaks ajaks.

3. Ärge tehke võrdlusi

„Miks võrrelda ennast teistega? Keegi kogu maailmas ei saa sinuga paremini hakkama saada kui sina. ” – Tundmatu Teadsin algusest peale, et tahan oma ajaveebi rahaks teha. Seetõttu pidasin oma blogi kindlasti äriks ja üks asi, mida kuulete ikka ja jälle, on vaadata oma konkurentsi. Ma järgisin seda nõu, kuid tegin seda tehes hooletu vea. Hakkasin võrdlema ennast teiste blogijatega ja hindama oma saavutusi nende omadega. Mida see mulle tegi? See tekitas minus kohutava, armukade ja ebakindla tunde. Justin Zoradi Storyline’ist ütleb : „Võrdlusmäng varastab teie rõõmu, peatab teie hoogu ja toob teie suurima ebakindluse esiplaanile.” Ettevõtjana peab teil olema positiivne mõtteviis. Üks võimalus seda teha on keskenduda teie olemise rõõmule – kui olete seda teinud, leiate oma tee, publiku ja edu.

4. Tunne oma sihtrühma

Naistööga „Naine kodus“ alustades arvasin, et tean, kellele ma klientide ja sponsorite osas sihin. Kuid alles paar aastat hiljem, kui ma olin peakorraldaja kõne ajal, lülitas pirn sisse. Kõne ajal rääkisid nad Pareto põhimõttest (reegel 80-20), mis ütleb, et 80% teie müügist tuleb 20% -lt teie klientidest. See pani mind mõtlema, millised kliendid tõid minu ajaveebi jaoks kõige rohkem raha, ja las ma ütlen teile; Ma olin kaugel sellest, kes ma pidasin oma sihtrühma. Võtke aega oma sihtrühma kitsendamiseks. Kui ma oleksin seda algusest peale teinud, oleksin teekonnal rohkem raha teeninud. Õppetund.

5. Mitmekesistage oma sissetulekuid ja liiklust

Alustades oli minu peamine monetiseerimisviis Google Adsense ja otsene reklaamimüük. Ja kuigi need teenisid mind paar aastat hästi, keelas Google mul välklambist Adsense’i nende kehtetute klikkide tõttu. Kuigi ma ei ohustaks kunagi oma Adsense’i kontot valeklõpsudega, ei olnud mõnel häkkeril (minu e -posti serverisse selle aja jooksul häkkinud) või klõpsupommitajal selle üle kahtlusi.See juhtum pani mind mõistma, et te ei saa kunagi oma sissetuleku puhul kellelegi loota. See kehtib ka muude asjade kohta, nagu veebisaidi liiklus. Veebis olevad asjad muutuvad ja arenevad pidevalt ning kui soovite sellest saada edukas blogija, peate olema kohanemisvõimeline. See hõlmab nii seda, kuidas raha teenite, kui ka seda, kuidas oma ajaveebi turustate. Hoidke end kursis viimaste uudiste ja suundumustega ning uurige alati teiste inimeste ajaveebe, enam kui tõenäoliselt saate teada midagi uut.

6. Investeerige oma ettevõttesse

Sageli, kui uued blogijad alles alustavad, proovivad nad kõike ise teha, et säästa raha. Kuigi ma olen alglaadimise pooldaja, säästate sageli professionaalse süsteemi kasutamisega algusest peale palju aega ja peavalu. Näiteks kui ma alustasin, jälgisin kõiki oma tulusid ja kulusid tabelis. Kuigi see töötas hästi, tegi see maksuaja PALJU tööd. Nüüd kasutan veebipõhist raamatupidamissüsteemi, kuigi selle kasutamine maksab, kuid see on seda väärt. See muudab mu maksude tegemise kiireks ja tõmbab automaatselt tehingud minu finantskontodelt, nii et minu raamatupidamine on automatiseeritud. Siin on veel mõned valdkonnad, kus raha kulutamine ettetellimisel muudab teie ajaveebi lihtsamaks:

  • tasulised pistikprogrammid ajaveebivõimaluste täiustamiseks
  • Sõltumatute töövõtjate palkamine, kes aitavad lahendada ülesandeid, mis ei kuulu teie roolikambrisse
  • Mainekate veebisaitide majutamise ja meiliturundusteenuste kasutamine
  • Automatiseerimis- ja korraldustööriistad

7. Ärge olge numbritega liiga kinnisideeks

Blogijana kontrollin ja jälgin alati oma numbreid:

  • kui palju mul on Instagrami jälgijaid?
  • Kui palju Kas mul on Facebooki jälgijaid?
  • Mitu lehevaatamist ma täna sain?
  • Kui palju raha ma täna teenisin?

See võib teid hulluks ajada ja tekitada palju enesekindlus, eriti kui teie statistika hakkab langema. Lase käia, keskendu kvaliteetse sisu loomisele ja suhete arendamisele, kui teed midagi, mis sulle ülejäänu meeldib. Teisest küljest ärge ignoreerige ka oma numbreid. Oma statistika kord nädalas kontrollimisest piisab toimuva jälgimiseks ja võimalike probleemide või probleemide hoiatamiseks.

8. Ole alati õppiv

Elizabeth Gordon soovitab oma raamatus The Chic Entrepreneur lugeda iga kuu uut äriraamatut. Kui ma esimest korda oma tütre sain, arvasin, et olen liiga hõivatud, et iga kuu uut raamatut lugeda, kuid kui ta nõu kuulda võtsin, leidsin, et leiate selle aja – peate lihtsalt selle ära tegema. Lõpetage veidi teleri vaatamine, lugege kohtumisi oodates. Mulle meeldib oma raamatuid autosse võtta, et saaksin lugeda, kui mu mees sõidab. Ja muidugi on olemas audioraamatud. Õppimine treenib teie aju ja aitab need loomingulised mahlad voolata. Kui alustate oma ajaveebi kingapaela eelarvega, ärge muretsege, teie jaoks on palju tasuta ajaveebiressursse:

  • ajaveebi edukus: näpunäiteid sisu loomiseks, liikluse hankimiseks ja raha teenimiseks Teie ajaveeb
  • Tasuta 10-päevane ajaveebikursuse alustamine

9. Leidke ajaveebi hõim

Üks ajaveebi suurepärased asjad on see, et seda saab teha kodust sõltumatult – see sobib suurepäraselt introvertidele. Kuid uue blogijana peate oma mugavustsoonist välja saama ja kohtuma teiste blogijatega. Ettevõtjaks olemine toob kaasa palju väljakutseid, lisage ajaveebi eriala ja on hädavajalik, et teil oleks blogijate põhihõim, kellega saaksite nõu, küsimuste, soovituste ja isegi pettumuste leevendamiseks rääkida. Kas pole kindel, kust leiate ajaveebi hõimu? Pole probleemi. Esiteks otsige Facebookist ajaveebirühmi – neid on palju. Liituge mõnega ja vaadake, millised neist teie blogimise niši ja isikupäraga kokku puutuvad. See võib võtta mõningaid katse -eksituse meetodeid, kuid seal on palju suurepäraseid gruppe, kus saate suhelda kohalike ja üleriigiliste ajaveebipidajatega. Teine koht otsimiseks on Meetup -siit leiate kohalikke ajaveebirühmi, kes kohtuvad isiklikult. Võite osaleda ka ajaveebikonverentsidel, liituda meistergruppidega või osaleda otseüritustel – kõik kolm tutvustavad teile teisi, kes on samas paadis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga