Arvamuste eelpostituse ülevaade: kas arvamuste eelpost on legitiimne küsitluskoht?

Olete kuulnud küsitlussaidist Opinion Outpost, kuid kas see on legitiimne ja hea viis Internetis raha teenimiseks? Uurige seda põhjalikku arvamuspostituse ülevaadet.

Küsitluste tegemine on üks lihtsamaid ja kiiremaid viise Internetis raha teenimiseks. Kui soovite oma arvamuse eest tasu saada, on teil palju võimalusi.

Parimate uuringuettevõtete kitsendamisel on oluline valida sait, mis pakub laias valikus uuringuvõimalusi ja maksab teile aja eest hästi.

Üks parimaid küsitlussaite, mida kasutama hakata, on Arvamuste eelpost . See pole mitte ainult suurepärane küsitlusi võttev ettevõte, vaid on ka muid võimalusi lisaraha teenimiseks.

Selles arvamuspostituse ülevaates selgitan, kuidas veebiküsitluste abil palka saada, ja vaatan üle mõned selle tasuta saidi registreerumise peamised eelised.

Mis on arvamuste eelpost?

Arvamus Outpost on tuntud uuringufirma, mis on tegutsenud juba aastaid. Nad teevad koostööd turu -uurijatega, et pakkuda uuringuid väga erinevatel teemadel. Olenemata teie huvidest või kogemustest, on teil raha teenimiseks palju võimalusi, eriti kuna uusi küsitlusi lisatakse iga päev.

Küsitluste läbiviijatele makstakse iga kuu välja rohkem kui 390 000 dollarit ning saate küsitlusi täita oma tahvelarvutis, mobiilseadmes või lauaarvutis.

Kuidas töötab arvamuste eelpost?

Arvamuste Outpostiga veebis küsitluste abil raha teenimiseks peate registreeruma ja looma tasuta profiili. Sisestage põhiandmed, näiteks nimi, sünniaeg ja e -posti aadress.

Täiendage oma profiili nii palju kui võimalik, lisades üksikasju oma huvide, kogemuste ja praeguse olukorra kohta. Nii saab arvamuspostitus teid paremini sobivate küsitlusvõimalustega sobitada.

Arvamus Outpost teeb koostööd suurte ettevõtete ja jaemüüjate ning valitsuse ja riigiasutustega, et saada kasutajatelt teavet sisu, toodete ja muu mõjutamiseks. Enne küsitlusse lubamist peate vastama mõnele eelküsimusele, et saada.

Küsitlusettevõtted esitavad sageli neid esialgseid küsimusi, et veenduda, et vastate küsitluste tegemisel tõeselt ja ausalt. Teie arvamus ja arusaamad on väärtuslikud, kuid ainult siis, kui teie vastused on täpsed ja ausad. Kui olete küsitlusele heaks kiidetud, täidate küsimused ja teenite punkte.

Keskmine küsitluse tegija teenib küsitluse kohta 10–50 punkti, kuid mõned uuringud maksavad isegi 250 punkti. Kui palju punkte teenite, sõltub küsitluse tüübist, teie profiili üksikasjadest ja küsitluse pikkusest. Pärast esimese küsitluse täitmist saate 5 -punktise boonuse.

Kuidas arvamuspostitus kasutajaid maksab?

Huvitav, kuidas oma küsitluspunktid sularahaks muuta? Arvamuste eelpost võimaldab teil oma punktid raha eest lunastada PayPali kaudu, Visa kinkekaardi või mõne muu jaemüüja kinkekaardiga.

Umbes 100 punkti teenib teile 5 -dollarise preemia.

Erinevad küsitlustasemed

Arvamuste eelpostil on mitmetasandiline premeerimissüsteem ja te saate rohkemate küsitluste kaudu kõrgemale tasemele.

Kõik alustavad pronksitasemelt, kus peate täitma oma esimese küsitluse ja täitma vähemalt 25% oma profiilist. Teised liikmetasemed on järgmised:

 • Hõbe
 • Kuld
 • Plaatina
 • Teemant

Teemanttaseme avamiseks peate täitma 100% oma profiilist ja võtma 50 küsitlust vähemalt ühe neljanda nädala jooksul. Kõrgemale tasemele jõudes teenite rohkem saavutuspunkte, mida saab oma küsitluste ajaloo lehel jälgida. Pidage meeles, et passiivsed liikmed võivad langeda tasemele, kui te ei võta järjekindlalt küsitlusi.

Muud teenimisvõimalused

Lisaks küsitluste tegemisele saate punkte teenida ka videote vaatamise ja toodete testimisega. Mõnikord palub Arvamuste eelpost teil uue toote ülevaatuse lõpule viia. Hindamise täpseks lõpuleviimiseks ja oma ausa arvamuse jagamiseks peate toote testima. Testimiseks mõeldud tooted jõuavad tavaliselt kohale 5–7 tööpäeva jooksul.

Video- ja toote testimise võimalused kuvatakse samas kohas, kus sisselogimisel ilmuvad tavalised veebiküsitlusvõimalused.

Arvamuste eelpostituse plussid ja miinused

Plussid:

 • Paindlik viis oma mobiilseadmega kodus või liikvel olles raha teenida
 • Lihtne juurdepääs küsitlusvõimalustele (uued küsitlused uuendatakse iga päev)
 • Erinevad tasemed, mis aitavad teil rohkem punkte teenida
 • Mitu lunastusvõimalust (PayPal, kinkekaardid, Amazon jne)

Miinused:

 • Ekraanieelse küsitluse küsimustele vastamise eest pole punkte
 • Veebiküsitluste tegemise väljamaksete määr on madal.
 • Teie konto võidakse inaktiveerida, kui te ei osale vähemalt ühel küsitlusel iga kuue kuu tagant.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga