Asutatud ajaveebi ostmine: Lisa lugu FreelanceMom.com ostmisest

Kas olete kunagi mõelnud, kas olemasoleva ajaveebi ostmine on lihtsam ja tulusam? Või on parem alustada blogi nullist? Täna jagab Lisa Stein, FreelanceMom.com teine ​​omanik kõiki väljakujunenud veebisaidi ostmise nippe.

Rääkige meile natuke endast ja oma ettevõtlusreisist.

Mul on hea meel kohtuda teie kõigiga siin The Work at Home Womanis. Elan Texases Dallases koos oma kahe hämmastava tütre Gabby ja Elle ning abikaasa Rogeriga. Enne laste saamist töötasin aastaid Big Blue’is (IBM) müügi alal ja kolisin siis õppimisosakonda, kus nad kutsusid ja juhendasin uusi töötajaid ja juhte ning töötasin välja juhtimis- ja juhendamisprogramme. Siis 2010. aastal kõik muutus … Meil ​​sündis esimene laps! Pärast oma esimese tütre sündi hakkasin Dallases kohalikus kolledžis õpetama kursust „Sissejuhatus ärisse“, et hoida mind terveks Gabbyga kodus olles. Aga ühel päeval tuli mulle pähe, et siin õpetan ma kursust ettevõtlusest, kuid minu ainus esmane kogemus ettevõttega oli töö Corporate America’is. Tundsin, et teen oma õpilastele natuke karuteene, kuna ei suuda reaalse maailma ettevõtlusnäiteid pakkuda. Märkasin, et mu õpilased ei olnud huvitatud mitte ainult suurettevõtete tundmaõppimisest, vaid tahtsid ka rohkem teada saada, kuidas saada ettevõtjaks ja kuidas alustada oma ettevõtet, võrreldes kellegi teisega. Aga mis veelgi tähtsam … Ma tahtsin oma oskusi ja teadmisi ajakohasena hoida ning mul oleks võimalus ja vabadus töötada tunde, mida ma tahtsin oma pere kasvatamise ajal töötada. Niisiis, otsustasin kas ehitada või osta väikeettevõte, mida saan kodust juhtida.

Kuidas leidsite FreelanceMom.com ?

Kui otsustasin, et tahan kodust väikeettevõtet juhtida, hakkasime abikaasaga otsima veebisaiti Flippa.com , et leida saaks osta. Me puutusime kokku igasuguste võimalike võimalustega. Esmalt hakkasime huvi tundma veebipõhise pulmapeo soosimise saidi vastu, kuid reservhind oli palju suurem, kui soovisime maksta. Siis jooksime üle saidile, kus müüdi tasakaalurattaid, ja uurisime seda natuke. Siiski ei olnud ma tegelikult tasakaalurataste vastu nii huvitatud, mis viis mind otsinguid jätkama. Siis nägin emaettevõtja nišis kahte saiti, mis olid müügil ja tundsin huvi. Üks sait teenis kuus umbes 4000 dollarit tulu ja sellel ajal oli sellel umbes 4000+ e -posti tellijate loendit. Nende hind saidi müümiseks oli aga palju suurem, kui me soovisime kulutada. Sisestage FreelanceMom.com … ja miks me seda osta soovisime. Ma arvasin, et kui see teine ​​sait võib teenida 4000 dollarit kuus tulu, võin ma nende tulustrateegiat korrata ja luua FreelanceMom.com -iga sama tüüpi tulu. Ma teadsin täpselt, kuidas ta raha teenib, ja FreelanceMom.com -il oli sarnane publik. (Suur viga, millest räägin allpool). Nii alustasin FreelanceMom.com omanikuga dialoogi Flippa.com kaudu, kus ta seda müüs.

Kuidas te oma ostu rahastasite?

See rahastati meie olemasolevatest säästudest.

Kui lihtne oli ajaveebi monetiseerimine selle loomisest saadik?

Pärast FreelanceMom.com ülevõtmist olen õppinud blogi ja/või veebisaidi abil raha teenimise viisidest. Hollyl on tegelikult suurepärane e-raamat, mis käsitleb neid kolme üksikasjalikult. Kolm peamist viisi on järgmised: 1. Reklaamimine – kaks peamist võimalust on kas bännerreklaamide pakkumine või Google AdSense’i kasutamine või nende kahe kombinatsioon. 2. Sidusettevõtte turundus – kus reklaamite teisi tooteid ja saate komisjonitasu. 3. Oma toodete loomine ja müük. Minu strateegia oli alguses proovida katta oma kulud, hankides korduvaid reklaamijaid ja kasutades Google AdSense’i. Mul on neli kohta, kus keegi (mida näete minu avalehel) saaks oma bännerreklaami panna ja need reklaamid ilmuvad ka artiklite lehtedel. Pärast ülevõtmist on olnud keeruline pidevalt kasumit teenida. Meil on mõned järjekindlad reklaamijad ja mitu kuud olen hakanud kasumit teenima. Esimese paari kuu jooksul hakkasin üle võtma iga päev artikleid, kuna arvasin, et see aitab minu liiklusnumbreid koguda. Siiski olen õppinud, et minu jaoks tahtsin olla tuntud AINULT selle sisu avaldamise eest, mis pakkus märkimisväärset ja ainulaadset väärtust. Selleks tahtsin avaldada ainult kaks korda nädalas. Iga päev avaldamine oli minu liiklusnumbritele hea, kuid ei aidanud meie kaasamise jaoks midagi. Niisiis, ma kavatsen teha rohkem sidusettevõtte turundust ja luua oma tooteid. Üldiselt arvan, et see on parem pikaajaline strateegia saidi nagu FreelanceMom.com monetiseerimiseks ja suurema kaasamise suurendamiseks.

Mitu tundi nädalas te töötate ja kui palju kulutate kodukontorisse?

Praegu 10–15 tundi nädalas, kuid hakkan seda varsti lisama.Ma tundsin end ühel päeval oma veebisaidi edenemise pärast pisut alla ja ta küsis minult, mitu tundi ma nädalas töötan. Kui ma ütlesin talle 10 tundi, ütles ta: „Lisa, mille tegemiseks kuluks sul aasta aega, kulub sul tõenäoliselt umbes neli aastat, sest saad pühendada vaid 10 tundi nädalas.” “Nii et ärge muretsege oma edusammude ja kasvu pärast praegu liiga palju, sest see küll tuleb, kuid tuleb aeglasemalt kui harjunud olete.” See aitas mul tõesti asju perspektiivi panna. Ma tean, et see veebisait võib olla äärmiselt edukas, eriti arvestades minu pikaajalisi plaane sellega. Aga ma tean, et sinna jõudmiseks kulub x tund aega ja ma tahan sellele praegu nii palju tunde kulutada, et saaksin suurema osa ajast oma lastega veeta. See on üks asi, mida ma saan The Work at Home Woman publikule pakkuda: ära ole enda vastu nii karm, kui see, mida sa ootad, pole veel juhtunud. See tuleb, kuid see võib lihtsalt kauem aega võtta, nii et ärge loobuge. Keskmiselt võib veebipõhiste/koduettevõtete omanikel kuluda kasumi teenimiseks ja asjade soone saavutamiseks umbes üks kuni kaks aastat ja see töötab peaaegu täistööajaga!

Milline on olnud teie suurim ärivõitlus professionaalse blogijana?

Kaasamine ja minu õppimiskõver on olnud minu jaoks kaks kõige raskemat valdkonda, kuid see on olnud kõige lõbusam, sest tunnen, et õpin tõeliselt ja ühendan luua suhteid hämmastavate inimestega. Üks suurimaid vigu, mida tegin FreelanceMom.com -i ostmisel, oli kaasamise väärtuse alahindamine, kui teil on ajaveeb või veebisait. Nägin ainult seda, et FreelanceMom.com-il oli: • 10-aastane ajalugu • Mõningane liiklus • Mõni leht, millel oli kõrge lehe asetus • 3000+ inimese e-posti tellijate loend • Mõni igakuine sissetulek (kuigi väike) tundus see suurepärane algus ja midagi, millega saan palju ära teha. Siiski ei mõistnud ma ostmise ajal järgmist: • Osa sisust oli väga aegunud. • Abonentidega ei suheldud paar aastat järjepidevalt (mis tähendab, et nad ilmselt ütlesid “freelancemom.com kes?”). • Tellijate nimekiri oli väga vana (mõned tellisid 5–8 aastat tagasi, nii et kujutage ette, kuidas nende elu on muutunud). • Uudiskirjade avamise määr oli väga madal. • Praeguste artiklite all ei olnud kommentaare. • Veebisait ei hõlmanud sotsiaalmeediat. • Veebisaidiga kaasnes foorum, millel oli 11 000 liiget, kuid kes ei olnud aktiivne alates 2007. aastast. • SEO valdkonnas oli nii palju tööd. Samuti ei teeninud eelmine omanik oma e -posti tellijate loendit kunagi rahaks. Ma imetlen seda ühelt poolt, kuid teisest küljest muutis see alguses müügikirjade saatmise minu nimekirja keerulisemaks, kuna nad polnud selle suhtlusstiiliga harjunud.

Millist nõu soovitaksite teistele naistele, kes kaaluvad ajaveebi ostmist?

Paljud teist, kes seda loevad, võivad alles alustada oma veebisaidi või ajaveebi kasutamist või mõned teist on juba alustanud, kuid imestavad nagu mina, kas oleks hea mõte omada ettevõtet, ostes olemasoleva. Kuna ma tahtsin midagi, mida saaksin kodus teha, oli olemasoleva veebisaidi ostmine rada, mida tahtsin uurida ja alla minna. Ma arvan, et vaadates vigu, mida tegin ja millest õppisin, aitab see anda nõuandeid, mida saan pakkuda. Ja ma ütlen teile, ma tegin FreelanceMom.comi ostmisel üsna palju vigu, kuid siin on mõned olulised vead.

Viga nr 1 – ostetud ja läbi räägitud emotsioonide, mitte numbrite põhjal

See oli suur viga! See on klišee öelda, kuid ärge olge emotsionaalselt seotud sellega, mida ostate. Täpselt nagu uue maja ostmisel. Jääge numbrite juurde! Vastasel juhul maksate üle nagu meie.

Viga nr 2 – alahindasime ostu vara

Hindasime ostu vara üle. FreelanceMom.com -il on foorum, kus on üle 11 000 liikme ja arvasime, et see oleks tohutu vara. Me teadsime, et see ei olnud nii aktiivne kui varem, kui seda aastaid tagasi alustati, kuid arvasime, et suudame selle taaselustada ja väga hõlpsalt ellu äratada. Suur viga, sest selle elustamine on olnud väljakutse ja väga aeganõudev.

Viga nr 3 – alahinnati uue veebisaidi loomise aega ja investeeringuid

FreelanceMom.comi ostmise ajal kasutas see väga aegunud ja vana sisuhaldussüsteemi. Me alahindasime täielikult investeeringuid ajas ja rahas, mis kuluks vana saidi uuele sisuhaldussüsteemile ( WordPress ) viimiseks. Meil on veel palju artikleid, mis tuleb üle viia WordPressi ja selle WordPressile üleviimiseks kulub üsna palju aega (või raha selle allhanke tegemiseks). Niisiis, TÄHELEPANU vanadest saitidest vanadel sisuhaldussüsteemidel. Samuti hoiduge aegunud sisust. Mul kulus tükk aega, et värskendada üsna palju sisu, mis pole enam asjakohane ega täpne.Ma eksisin! Mida ma sel ajal ei teadnud, oli see, et sellel teisel saidil oli palju aktiivsem e -posti loend ja vaatajaskond. FreelanceMom.com -i kaasamine oli selle ostmisel väga madal, kuid mul polnud tol ajal aimugi, mida see tegelikult tähendas. Hea on rohkem aru saada meililoendist, mitte ainult numbrist endast. Minu vigade põhjal on siin mõned asjad, mida blogi või veebisaidi ostmisel kaaluda.

1. Tehke analüüs selle kohta, mida oleks vaja nullist alustamiseks või olemasoleva veebisaidi ostmiseks.

Seega, kui ostuhind on 30 000 dollarit, võrrelge seda kulu veebisaidi nullist alustamise kuludega 30 000 dollariga. Kui kaua te ennustaksite oma 30K taastamist olemasoleva ajaveebiga võrreldes uue ajaveebiga? Isegi kui ostate saidi 30 000 hinnaga, on igakuised kulud endiselt olemas ja ma olen kindel, et soovite muudatusi teha. See on keeruline analüüs, mida teha, kuid mille üle mõelda. Isiklikult on hea mõte esitada endale küsimusi kolme olulise valdkonna kohta: a. Oskused ja taust – kas teil on selle konkreetse niši ja valdkonna oskused ja taust? Millist tüüpi õppimiskõver teil on? b. Aeg – kui palju aega peate töö tegemiseks pühendama? c. Investeeringud-kui palju raha saate ettevõttesse lühi- ja pikaajaliselt investeerida?

2. Uurige ja järgige numbreid!

Kui kasutate saiti Flippa.com , küsige kindlasti omanikult konkreetset statistikat. Oluline märkida: ajaveeb või veebisait on tõenäoliselt nende „laps”, kui nad on algse omaniku omad, seega pidage seda läbirääkimiste käigus meeles. Ärge uskuge, et „saidil on potentsiaali” müüjalt. Olen õppinud, et sõltuvalt sellest, kuidas ajaveebid ja väikeettevõtted oma tulu saavad, soovivad väikeettevõtete omanikud oma 4 -kordset või 5 -kordset kasumit. AGA, päeva lõpuks peaksite tõesti ajaveebi või veebisaidi eest maksma 1–2 korda aastas kasumit ning omaniku selle hinna saavutamiseks kulub töö- ja läbirääkimisoskust.

Andmed ja teave, mida küsida (Muidugi on veel midagi kaaluda, kuid see on hea algus):

 • hankige iga kolme kuu jooksul kordumatuid külastajaid.
 • Ja mis veelgi olulisem, küsige, kust liiklus pärineb. Kui nad maksavad kogu oma liikluse eest, tuleb seda kaaluda.
 • Liiklus tuleb mitmest kohast. Otsing, suunamine, otsene, tasuline ja sotsiaalmeedia on kõige levinumad tüübid. Soovite esitada selliseid küsimusi nagu: „Kas liiklus on suurenenud või vähenenud ja millised on suundumused?” “Kas Google’i värskendused on neid oluliselt mõjutanud?” „Kas on olemas liiklusvõimalusi, mida praegune omanik pole uurinud?”
 • Tulud kuust kuusse viimase kolme aasta jooksul.
 • Kontrollige hoolsusperioodi jooksul tulusid, kulusid ja liiklust kuni viimane sent.
 • Uurige, kuidas inimene oma tulu teenib.
 • Enamiku väikeettevõtete tulud tõusevad kuude kaupa, seega vaadake, kust need tulud suurenevad. ja tehke kindlaks, kas see on korratav. Kui see ei ole korratav, saate allahindlusi soodustada.
 • Praeguste e-posti tellijate arv-see annab teile aimu eelmiste omanike võimalusest liiklust teisendada.
 • Uudiskirjade avamismäär ja klikkimine määr.
 • Tagasilinkid – soovite kontrollida praeguste tagasilinkide kvaliteeti ja toimivust (saate kasutada näiteks Moz’i avatud saidihaldurit ).
 • Kaasamine – kas neil on sotsiaalmeedia jälgimine ja kui suur. (Nagu mainitud, ei olnud FreelanceMom.com -il ülevõtmisel palju Twitteri ega Facebooki lehti). Kui kaasatud on nad praeguste artiklite/postituste kommentaaridesse?
 • Tehnoloogia, mida nad kasutavad ja kuidas seda kõike edastatakse.
 • Samuti soovite teada, miks nad müüvad . See võib aidata teil hinna üle läbirääkimisi pidada.
 • Tööjaotus – mida müüja tegelikult teeb ja mida ta allhanke korras teeb, ning nende ülesannete maksumus.
 • Jooksvad kulud.

3. Tehke visualiseerimistööd.

Kujutage ette, et ostate ajaveebi. Kujutage täpselt ette, mida te teeksite ülevõtmise päeval. Seejärel pange kirja oma 30-päevane plaan, mida täpselt teeksite. See aitab teil jaotada ülesanded, mida tuleb teha, ja aitab teil mõista, kas see on isegi midagi, mida soovite. Kas see erutab teid, kui sellele mõtlete? Kas ideed lihtsalt voolavad? Ma tegin seda enne FreelanceMom.com ostmist ja see aitas tõesti. Mõned asjad, mida ma teadsin, et pean välja mõtlema, on see, millest tahtsin kirjutada ja avaldada (see ei pea tingimata olema sama, mis varem tehtud), kuidas tahtsin raha teenida, kuidas kavatsen suhteid luua. sait oli juba mõnda aega nii seisnud. Seega pidin enne saidi ostmist veenduma, et tahan veeta aega selle ja palju muu tegemiseks ning kas mul on vajalikud oskused.Teisisõnu, kui sujuv on üleminek? Ma tean, et kui J. D. Roth müüs saiti GetRichSlowly.org , pidi ostja sellega arvestama. Nad kaotasid selle müümisel mõned lojaalsed e -posti tellijad ja fännid, kuid ajaveeb on endiselt väga populaarne ja kasumlik.

4. Teil on ideid selle kohta, kuidas kavatsete raha teenida.

Ma tean, et see kõlab ilmselgelt, kuid nii paljud inimesed, sealhulgas mina, ei mõtle sellele strateegiliselt. Arvasin, et jätkan täie hooga suhete loomist inimestega, kes müüvad tooteid ja teenuseid, millesse usun, ning müün neid pakkumisi (sidusettevõtted). Siiski tunnen, et selleks peab teil tõesti olema kaasatud publik. Teenin praegu Google AdSense’i ja mõne reklaamijaga raha, kuid seda ainult seetõttu, et minu saidile tuleb liiklust. Siiski olen õppinud, et reklaamimine ei ole paljude veebisaitide ja ajaveebide jaoks parim pikaajaline strateegia. Seega on hea enne olemasoleva saidi ostmist otsustada, kas soovite luua müüdava toote ja milline see toode võiks olla. OMA pakkumise loomine ja müümine võib olla üks parimaid viise raha teenimiseks. Kui arvate, et soovite sidusettevõtte teed minna, siis enne saidi ostmist otsustage, kellele te lähete ja kuidas te seda teete, et saaksite käima lükata.

5. Alustage autentsete suhete loomist algusest peale.

Sõltuvalt ostetava saidi tüübist on üks parimaid asju, mida saate teha, oma inimeste leidmine. Uurige oma niši mõjutajaid ja tutvustage ennast ning pakkuge neile igal võimalikul viisil abi. Liituge väikeste võrgustikurühmadega Facebookis (neid on palju) ja pakkuge grupile tõeliselt väärtust, pakkudes abi või andes teavet, mis teile tundub olevat kasulik. Ootasin liiga kaua, et hakata seda tegema ja kahetsen seda. Olin esimest korda alustades väga pead langetanud ja sattusin otse taktikalisse režiimi. Töötasin saarel ilma abita ja teise hingega suhtlemata! Suur viga, sest ma hakkasin esimese paari kuuga läbi põlema! Nüüd olen loonud sellised suurepärased suhted teiste emaettevõtete omanikega ja see on tõesti kõige tasuvam osa ettevõtte juhtimisest. Märkus. Ma tean, et visualiseerimistööde tegemine ja planeerimine enne ostmist ei pruugi pärast ajaveebi/veebisaidi ostmist tegelikkuses juhtuda, kuid hea on enne ostmist mõelda, et näha, kuidas te end tunnete.

Kuidas saate hallata kõiki oma isiklikke ja äritegevusi?

Veebisait: palkasin veebidisaineri, et värskendada vana versioon praegusele versioonile. Väikeste muudatustega saan ise hakkama. Mul on veel nii palju muudatusi, mida ma tahan teha, kuid see pole minu jaoks praegu suur prioriteet. Mõned tööriistad, mida kasutan ja millele toetun:

.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga