Blogimise eesmärgid, mille soovite sel aastal seada

Ükskõik, kas olete just uue ajaveebi käivitanud ja soovite suurepärast algust teha või olete juba väljakujunenud ajaveebipidaja, kes soovib oma platvormi järgmisele tasemele viia, aitavad rakendatavate eesmärkide seadmine teil oma ajaveebi unistusi saavutada.

Kui ammutate inspiratsiooni järgmistest ajaveebi eesmärkidest ja näpistate neid oma ajaveebi jaoks, keskenduge selgete, väljakutsuvate, kuid saavutatavate ja teostatavate eesmärkide loomisele. Näiteks: „Kirjutan sel aastal viiele uuele blogijale külaliste postitusi” on palju parem eesmärk kui „Uute blogijate poole pöördumine”.

1. Suurendage oma veebiliiklust 100 protsenti

Veebiliiklus teeb või rikub ajaveebi. Teil võib olla oma valdkonna parim sisu, kuid kui keegi seda ei loe, on teie jõupingutused viljatu. Liikluse suurendamine 100 protsenti võib tunduda üle jõu käiv. Siiski peate lihtsalt iga kuu suurendama liiklust 8,3%, et saavutada aasta lõpuks 100 -protsendiline kasv. Igakuise 8,3% mõõtmine hoiab teid kursis ja ei jää ähvardava sajaprotsendilise rippu kinni enne, kui olete eesmärgi saavutamiseks hästi teel. Keskenduge sisuturundusele ja otsingumootori optimeerimisele, et alustada liikluse loomisega.

2. Pika vormi sisu avaldamine

Kui te pole oma ajaveebikarjääri hetkel proovinud pikaajalist sisu, siis seadke see selle aasta eesmärgiks. Teatud märksõna Google’i kümne parima otsingutulemuse hulka kuuluva veebilehe keskmine sisu pikkus on vähemalt 2000 sõna.

See tähendab, et Google eelistab sisurikkaid saite. Sisurikkad saidid kipuvad saama rohkem linke ja toimivad üldiselt paremini. Mõelge, millist tüüpi pikaajaline sisu on teie sihtrühma jaoks kõige asjakohasem. Kui olete harjunud kirjutama 400–500 ajaveebi postitust, võib 3000 sõna tunduda palju. Keskenduge kirjutamisele 400–500 sõnaosade kaupa ja näete seda nädala pärast.

3. Suurendage oma e-posti lubamise määra 100 protsenti

Kui olete rakendanud mõned põhilised liikluse genereerimise taktikad, rakendage oma meililoendi laiendamiseks standardseid konversioonimäära optimeerimise tehnikaid. Mida rohkem inimesi on teie e -posti loendis, seda rohkem stimuleerivad need inimesed teie olemasolevat liikluse genereerimise taktikat, suurendades igakuiselt saidi külastajate arvu. Lisage igale blogipostitusele koht, kus saate oma e -posti nimekirja lisada. Katsetage erinevate soovitud kohtadega, sealhulgas autorikast, külgriba, keritav hüpikaken ja abiriba, et teha kindlaks, millised asukohad annavad parimaid tulemusi. Lõpuks mõelge uutele meililistide liikmetele ahvatleva stiimuli pakkumisele. Kuigi sooduskoodil ei pruugi olla suurt tähtsust, on ärisaladusega e -raamat üsna väärtuslik.

4. Looge sidemeid tosina peamise mõjutajaga ja tutvustage neid oma ajaveebis või tutvuge nende omaga

Mõjutajatel on suurema sisuturunduse strateegias võtmeroll. Püüdke luua iga kuu suhe ühe uue mõjutajaga. Vestluse alustamine võib olla sama lihtne kui kommentaari jätmine mõnele tema ajaveebipostitusele või uue podcasti iTunesis arvustuse kirjutamine. Seejärel otsige loomulikke võimalusi nende kuvamiseks oma ajaveebis. Näiteks saate sarnasel teemal kirjutades linkida asjakohasele blogipostitusele või saada mõjutajalt hinnapakkumise. Andke mõjutajale teada, kui olete sisu avaldanud, et nad jagaksid seda tõenäolisemalt oma jälgijatega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga