Gigwalki ülevaade: kuidas rakenduse abil raha teenida

Nutitelefoniga raha teenimine pole kunagi olnud lihtsam! Paljude kõrvalkontsertide õitsvat maailma rahuldavate rakenduste abil saate nutitelefoni muuta isiklikuks kõrvalsaateks.

Kodus viibiva emana, kes just tööjõust lahkus, tundus isegi 10 dollari lisatasu uinakuajal suurepärane võimalus! Pärast mitmete raha teenivate rakenduste arvustuste lugemist otsustasin hüpata ja liituda kogukonnaga Gigwalk .

Siin on kõik, mida peate Gigwalki kohta teadma ja kas see on teie jaoks õige võimalus.

Mis on Gigwalk?

Gigwalk on nutitelefonirakendus, mis maksab teie asukoha alusel väikeste ülesannete (teise nimega “Gigs”) täitmise eest. Ettevõtted, kes otsivad Gigwalkereid, on tavaliselt jaemüügikauplused, kes otsivad kaubamärgi auditeid või tagasisidet toodete ja toodete väljapanekute kohta.

Kuidas saada Gigwalkeriks?

Gigwalkeriks saamine on äärmiselt lihtne. Siin on sammud.

  • Leidke ja laadige oma nutitelefonist alla rakendus Gigwalk. See on saadaval nii iOS -i kui ka Android -seadmete jaoks.
  • Registreerige oma Gigwalki konto hõlpsalt. Peate vaid vastama paarile küsimusele ja esitama oma e -posti aadressi.
  • Ühendage oma PayPali konto. See teeb palga saamise kiireks ja lihtsaks. (Mulle maksti 32 tunni jooksul pärast esimest esinemist.)

Kuidas Gigwalk töötab?

Gigwalki üks suurimaid eeliseid on selle paindlikkus. Teie otsustate, kas soovite kontserti, kas see sobib teie ajakavaga või kavatsete sellest mööda minna millegi muuga.

Teine suurepärane omadus on see, et te ei piirdu ainult oma kodulinnaga. Rakenduse funktsiooni „otsi sellest alast” abil saate vaadata ka seda, mis asub väljaspool teie üldist asukohta.

Siin on ülevaade Gigwalki toimimisest:

  • Gig postitatakse Gigwalki rakendusse ja see kuvatakse kaardil. Iga Gigi kirje sisaldab maksesummat, lühikirjeldust ja asukohta. Miile arvutatakse teie telefoni asukoha põhjal.
  • Otsige oma piirkonnast kontserte, mis võiksid teile sobida, ja kandideerige neile, kes teid huvitavad.
  • Taotlege kontserti, klõpsates nupul „Rakenda sellele kontserdile”.
  • Aeg -ajalt võib ettevõte enne vastuvõtmist küsida sõelujalt küsimuse, näiteks „Selgitage, miks te sellele kontserdile sobiksite.”
  • Kui see vastu võetakse, teavitatakse teid sellest ja antakse juhiseid esinemiste jaoks.
  • Pärast töö lõpetamist esitage see Gigwalki rakenduse kaudu. Võimalik, et peate vastama mõnele järgnevale küsimusele.
  • Oodake ettevõtte heakskiidu saamist ja pärast kinnitamist saadetakse makse otse teie PayPali kontole!

Millist tüüpi kontserte ma teen?

See on lõbus osa. Paljud Gigwalkil pakutavad tööd postitatakse jaemüügipoodide kaudu, et vaadata nende riiulitel olevaid kuvasid või tooteid. Kuigi neil on ka online -kontserte, nagu veebisaitide testimine ja uuringud.

Põhimõtteliselt soovivad kauplused kontrollida toodete hindu, saadavust ja tingimusi. Mõned teised tarbijabrändid või jaemüüjad peavad tagama, et turundusüritused tehakse õigesti ja õigeaegselt. Seda saate kinnitada, pildistades tooteid, kuvasid ja sündmusi.

Minu esimene Gigwalki ülesanne oli suurele jaemüüjale (Kohli oma) ja ma maandusin selle juurde, kui võtsin oma lapsed toidupoed välja! Kõndisin ringi ja otsustasin rakendust kontrollida, et näha, kas meie piirkonnas midagi ilmub. Meie kõrval asuvas poes oli saadaval Gig, nii et ma hüppasin sisse ja sain selle kätte!

The Gig palus mul blenderi kuvarist pilte teha ja need rakendusse üles laadida. Kokkuvõttes võttis kogu töö mul aega viis minutit – isegi lastega vedamisel!

Kui palju raha saan gigwalkerina teenida?

See esimene kontsert, mille maandusin, võttis mul viis minutit ja maksis 6 dollarit. See hõlmas aega, mis kulus toote leidmiseks, piltide tegemiseks ja üleslaadimiseks. Rääkimata sellest, et olin oma lastega väljas ja poes.

Arvestades, et see oli kiire ja mugav, võite ette kujutada, kui põnevil olin selle lisaraha teenimisel!

Üldiselt võib teie teenitav raha varieeruda sõltuvalt asukohast ja esinemisest. Gigwalkers võib üksiku ülesande eest teenida keskmiselt 3–100 dollarit.

Kui soovite lõpetada märkimisväärse hulga kontserte, on rakendusest kasu linnades elavatele inimestele. Ettevõtteid pole mitte ainult rohkem, vaid saate ka lisaraha koguda, ilma et peaksite tingimata muretsema gaasikulu pärast.

Millal saan kontsertide eest tasu?

Gigwalk võimaldab klientidel teie töö heaks kiita kuni 14 päeva, enne kui teie Paypali kontole jõuab automaatne makse.

Samas pole ma isiklikult kunagi nii kaua palga saamist oodanud (vähemalt mitte veel). Tavaliselt näen makseid oma PayPali kontol 32–48 tunni jooksul.

Gigwalki näpunäited ja nipid (pluss eelised)

Mõned Gigwalkiga seotud kaebused hõlmavad probleeme rakenduste ühenduvuse ja Gigi saadavusega. Siin olen Gigwalki kasutajana leidnud:

Gigwalki rakenduste ühendamise probleemide kohta

Üks võimalus mõne rakenduse ühenduvusprobleemi lahendamiseks on lihtsalt lubada rakendusel teie seade leida.

Ma tean, et mõnikord muutuvad inimesed närviliseks, lubades rakendustel või muudel seadmetel oma asukohta teada saada, mida ma täiesti mõistan! Kuid selleks, et sellised rakendused nagu Gigwalk korralikult töötaksid, peate selle kõrvale jätma ühe hirmu (suhu).

Veel üks nõuanne: kui te ei soovi, et rakendus teaks teie täpset asukohta, pääsete Gigwalki rakendusele alati juurde, kui olete puhkusel.

Nii saate raha teenida, ilma et peaksite oma kodulinna asukohta rakendusele avaldama. Lihtsalt lülitage asukohafunktsioon välja või kustutage rakendus enne koju minekut!

Kontserdi kättesaadavus

Võin teile oma kogemusest öelda, et see võib olla probleem, kui otsite kontserte maapiirkondades.

Keskmiselt näen oma piirkonnas kahe või kolme päeva jooksul umbes 10 kontserti. See arv varieerub sõltuvalt teie asukohast.

Nagu varem mainitud, on rakendusel funktsioon „otsige seda piirkonda”, nii et saate kontsertide jahti laiendada, kui see on mõttekas.

Peamine on rakendust pidevalt kontrollida ja otsingut laiendada – eriti kui olete siiski linnast väljas.

Gigwalki näpunäited

Siin on mõned täiendavad näpunäited rakenduse Gigwalk kohta, mida arvasime, et peaksite teadma.

Mitte kõik kontserdid ei nõua sõitmist. Aeg -ajalt ilmuvad kaugkontserdid ettevõtetelt, kes otsivad teid oma veebisaitide testimiseks.

Kui proovite kontserte väljaspool oma asukohta vastu võtta, tuletab hüpikaken teile meelde, et olete oma piirkonnast teatud arvu miili kaugusel, ja küsib, kas soovite jätkata.

See suurepärane väike funktsioon aitab tagada, et olete valmis ette võtma kontserdi, mis võib olla kaugemal.

Kui olete linnaelanik, saate maksimeerida teenitud rahasummat, kui võtate ette kontserte üksteise kvartalite kaugusel.

Kombineerige oma külgmised tõuked! Kuna paljud kontserdid toimuvad kiiresti, saate oma külgpõrkeid tagasi lükata, et tõeliselt raha teenida.

Kui maksate juba sisse teenusega Instacart või DoorDash, siis miks mitte koguda Gigwalkerina lisaraha, kui ootate järgmist kättesaamist ?!

Gigwalki kokkuvõte

Rakendus Gigwalk on suurepärane võimalus teenida lisaraha, kui olete väljas.

Kui elate linnas või külastate, on teil saadaval rohkem kontserte, kuid ärge loobuge rakendusest, kui olete ka äärelinnas või maapiirkondades. Muud võimalused, näiteks kaugkontserdid, ilmuvad rakendusse.

Pidage meeles, et kui reisite, kasutage ära oma teel oldud aega ja hankige see lisaraha lihtsa kontserdiga.

Kas teil on Gigwalki kohta küsimusi või kommentaare? Meile meeldiks kuulda! Saatke meile allpool rida, et jagada oma kogemusi rakendusega!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga