Kuidas blogijana rahvarohkes nišis silma paista

Kas sa mõtled, kuidas rahvarohkes nišis silma paista? See postitus on teid kajastanud!

Uue blogijana võib ajaveebi üle jõu käia. Võitlus algab siis, kui hakkate seda tõsiselt võtma! Üks suurimaid tagasilööke blogijate jaoks seisab silma rahvarohkes nišis. Sind võivad huvitada toidu-, ilu- või fotograafiablogid, kuid selles nišis on juba tuhandeid teisi blogijaid ja ettevõtete omanikke, kes teevad sama asja, mida sa alguses teha tahtsid. Kuidas siis teistest erineda?

Ma annan teile mõned praktilised näpunäited ja annan teile nõu, kuidas saate algajana ülerahvastatud nišis silma paista.

1. Blogi brändimine

Esmamulje on parim mulje – see on populaarne ütlus ja see kehtib ka teie veebisaidi kohta. Kui keegi külastab teie saiti ja näeb, et see on hästi kaubamärgitud, värvid täiendavad üksteist ning veebisaidil on eriline toon ja tunne, tajuvad nad automaatselt, et olete oma niši ekspert ja teate oma mängu. Nii on pool tööd tehtud ja teie potentsiaalne publik näeb, et suhtute oma ettevõttesse tõsiselt!

Hästi läbimõeldud veebisaidi omamine paneb teie uue vaatajaskonna oma blogi jälgima ja uurima. Hästi koostatud veebisait ja kaubamärk loovad teie publikuga usaldust, annavad teile tunnustust, suurendavad müüki ja seavad publikuga ootuste taseme. Ma ei saa seda piisavalt rõhutada. Ise disainerina tean, et see muudab teie äri tohutult. Mul on olnud kliente, kelle ettevõtted kogevad ümberkujundamise tagajärjel liiklust ja raha iga päev.

2. Ole järjepidev

Väga harva postitamine lülitub välja oma veebisaidil blogide avaldamisel. Oma ajaveebi ajakavas peate olema järjepidev. Kas teadsite, et 70 protsendil turundajatest puudub järjepidev või integreeritud sisustrateegia? Kuna enamik blogijaid ei ole tegelikult järjepidevad, saate end lihtsalt järjepidevalt eristada.

3. Pöörduge mõjutajate poole

Proovige rääkida oma niši mõjutajatega, tutvuge nendega, vaadake, kuidas nad on oma ajaveebi ja sotsiaalmeedia heaks asju teinud ning milliseid strateegiaid nad kasutavad. Nad on olnud seal, kus te olete, ja teinud seda, mida te praegu teete! Enne poole pöördumist peab teil olema professionaalne veebisait (nad peaksid teadma, et suhtute tõsiselt oma ajaveebi kasvatamisse) ja strateegia, kuidas neile läheneda.

Kui ma oma ajaveebi alustasin ja soovisin, et inimesed mind tõsiselt võtaksid, tegin oma strateegia oma niši mõjutajate poole pöördumiseks. Esiteks telliksin nende uudiskirja, tweetiksin nende säutsud uuesti, kommenteeriksin nende ajaveebi postitusi. Nad peavad teadma, et sa oled nende uus järgija ja sa armastad nende asju. Siis ma vastaksin nende uudiskirjadele ja esitaksin neile küsimusi ning lõpuks, kui kõik õnnestub, paluksin ma võimalust nende veebisaidile külalispostitusi teha või Skype’i kaudu minuga kohvi juua.

4. Alustage meilide kogumist

Ma õppisin seda raskel viisil. Soovin, et keegi ütleks mulle, et koostaksin oma e -posti loendi kohe esimesest päevast alates. Kui hakkate e -kirju saama, saatke oma tellijatele uudiskirju näpunäidete ja praktiliste nõuannetega. Nii kehtestate end mõttejuhina ja ütlete oma lähedasele piilujate rühmale (tellijatele), et teate, millest räägite.

5. Tehke kutse tegevusele (CTA) igas ajaveebis ja sotsiaalmeedia postituses

Olge oma ajaveebi ja sotsiaalmeedia postituste lõpus alati üleskutse tegevusele (CTA) . Peate suunama inimesi sinna, kuhu soovite. Kui olete teeninduspõhine ettevõte, suunake nad oma e-posti aadressi kogumiseks oma teeninduslehele või tasuta lehele. Kui olete tootepõhine ettevõte, saatke need oma toodetele ja paluge neil need üle vaadata.

6. Võrgustik võimalikult paljude inimestega

Ma kasutan Facebooki ja Twitterit, et suhelda sarnaste mõtetega inimestega nagu mina. Leiate mind Facebooki gruppidest ja Twitteri vestlustest ning see on toonud kaasa hämmastavaid sõprussuhteid ja suhteid. Minu nõuanne on: ärge mõelge võrgustike loomisele kui uute klientide leidmisele, olge lihtsalt ise ja hankige sõpru ning see viib lõpuks selleni, et nad viitavad teid oma sõpradele või saavad nad ise kliendiks.

7. Külalispostitus nii palju kui võimalik

See on hämmastav viis end teiste inimeste publiku ette tuua. See teeb teid oma ala eksperdiks ja annab teile eelise teiste teie niši uute blogijate ees. Lihtsalt ärge saatke külalistele postitusi iga blogi kohta, mida leiate, otsige ajaveebe, mille sihtrühm on sarnase vaatajaskonnaga ja mis saaksid teie sisust kasu. Kui olete toidublogija, ei soovi te tehnikablogis külalisi postitada ja vastupidi. Koostage tegevuskava, et otsida võimalusi külaliste postitamiseks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga