Kuidas Facebooki grupi loomine teie ettevõtet aidata?

Ma tean, mida te mõtlete: kas mul on tõesti vaja mõnda muud turundustööriista? Kas Facebooki grupi loomine võib teie ettevõtet aidata?

Juba postitate ilusaid fotosid Instagrami ja pakute välja nutikaid subtiitreid. Te suhtlete oma publikuga nii palju kui võimalik ja räsite oma väikese südame välja.

Olete seadistanud Facebooki lehe , postitanud regulaarselt värskendusi, jaganud linke huvitavatele artiklitele ja lisanud aeg -ajalt naljaka meemi või tsitaadi.

Teil on isegi pea Pinteresti ümber ja saate kinnisilmi kinnitada. Aeg -ajalt külastate ka LinkedIni ja Twitterit .

Kirjutate ajaveebi postituse järel ja teate SEO -st piisavalt, et saada korralikku veebisaidi liiklust.

Kindlasti olete katnud kõik oma alused, et publikuni jõuda ?! Jah, teete oma ettevõtte juhtimisel hämmastavat tööd, kuid alati on ruumi kasvuks.

Ükskõik, kas teie ettevõte on toote- või teenuspõhine, võite ilma jääda olulisest strateegiast selle reklaamimiseks. See pole mitte ainult tasuta, vaid ka lihtne seadistada. Kuna see on teie enda hallata, saate ise otsustada, kui palju aega ja vaeva te sellele panete, keda te gruppi vastu võtate ja millised on liikmete põhireeglid.

Kui palju inimesi veedab aega Facebooki gruppides? Vastavalt sellele Forbesi artiklile kuulub üle poole kõigist Facebooki kasutajatest rühmadesse. Facebooki grupp annab võimaluse naasta kogukonna, orgaanilise kaasamise ja sisukate sidemete jõule inimlikumal tasandil.

Kui vaatate seda nii: kui sõber või pereliige alustas ettevõtlusega, tahaksite teda toetada, osta nende tooteid, suunata nende teenus teistele ja levitada seda nii palju kui võimalik. Te tunnete neid, usaldate neid, olete näinud, kui andekad või loomingulised nad on, ja teate, kui usaldusväärsed või kogenud nad on. Noh, Facebooki grupil on oma liikmetele sarnane mõju, kui seda hästi hallata.

Nii saab Facebooki grupi loomine teie äri aidata.

1. Volitus

Facebooki grupp võimaldab teil end oma valdkonna autoriteediks kehtestada. Selle saavutate, pakkudes väärtuslikku sisu, vastates liikmete küsimustele, vastates nende kommentaaridele ja postitades kasulikke näpunäiteid.

2. Usalda

Kui teie rühmaliikmed tunnevad teid isiklikul tasandil, näost näkku, suurendate nende enesekindlust. Usaldus on hinnatud kvaliteet, mida kliendid või kliendid nõuavad enne, kui otsustavad, kuhu nad oma raha kulutada soovivad. Selle usalduse võitmiseks kulub aega ning see peab tunduma siiras ja müügivaba.

3. Tõhusus

Potentsiaalsed ja olemasolevad kliendid või kliendid võivad teie grupiga liituda, et igal ajal küsimusi esitada. Suhtlemine on juhuslikum ja otsekohesem, mis tähendab, et mõlemad osapooled võivad säästa aega, kui ei saada e -kirju ega sõnumeid edasi -tagasi. Liikmetel on isegi funktsioon märksõnade abil grupis otsimiseks. Kui ma tahan teada, kui palju hashtage Instagramis kasutada, saan otsida väikeettevõtete grupist ja lugeda kõiki sellega seotud arutelusid.

4. Eksklusiivsus

Teie liikmed tunnevad end mitte ainult eksklusiivse teabe ja lisaressursside huvides, vaid teil on ka täielik juurdepääs sihtrühmale .

5. Nähtavus

Olenemata sellest, milline on teie nišš, võib tunduda, et kogu sotsiaalmeedia müra on peaaegu võimatu kuulda. Suurepärased uudised, teie postitused ei kao uudistevoogudesse. Facebooki grupi liikmeid teavitatakse kohe, kui teie või mõni liige on postitanud.

6. Kaasamine

Suletud Facebooki grupp võimaldab liikmetel mõttekaaslastega vestelda ja neilt õppida. Kui kaasatus on kõrge, aitab see tugevdada suhteid ettevõtte ja selle publiku vahel, mis omakorda aitab mõjutada nende kulutamisotsuseid.

7. Uurimine

Facebooki grupp on virtuaalne versioon oma sihtrühma kutsumisest oma seminarile, küsimustiku esitamisele ja küsimusele, kuidas saaksite oma äri paremaks muuta. Saate hõlpsasti hinnata, mida nad rohkem näha tahaksid, kuidas saaksite neid mingil moel aidata, millised on nende käimasolevad probleemid ja palju muud!

Niisiis, nüüd, kui teate Facebooki grupi loomise väärtust, on hea mõte kavandada oma pikaajaline sisustrateegia. Seda määratleb tavaliselt rühma eesmärk. Kas teie eesmärk on praeguseid kliente toetada või liikmetele müüa? Kas teie grupp on mõeldud ainult võrgustike loomiseks või ainult turu -uuringuteks?

Kui teil on oma põhjus, võite hakata sisu ise planeerima. Kas see on inspireeriv, meelelahutuslik või informatiivne? Saate postitused ette valmistada; selleks on olemas ajastamisvahendid, näiteks Puhver . Kasutage grupianalüüsi, et näha kõige populaarsemaid postitamise aegu ja seda, millised postitused aitavad teie tulevast sisustrateegiat teavitada. Korrapäraste ürituste, näiteks küsimuste ja vastuste korraldamine koos asjakohaste ekspertide, võistluste ja otseülekannetega aitab tugevdada grupisuhteid mitte ainult teiega, vaid ka teie rühma liikmetega. Saatmine ühelt liikmelt teisele on hindamatu!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga