Kuidas saada rohkem ärikliente ja kliente

Alustasite just oma uue ettevõtte loomist, palju õnne! Aga, mis nüüd? Kust alustada? Ilma klientide või klientideta ei saa te raha teenida. Ma tean, sest ma olen seal olnud. Kui ma oma blogi alustasin, kulus mul veidi üle kahe kuu, et oma esimese tasulise reklaamija skoorida .

Esimese kliendi hankimine võtab aega, kannatlikkust ja pühendumist, kuid kui teete iga päev natuke oma turundustööd, näete peagi oma turundustegevuse tasusid.

Siin on mõned lihtsad turundusmeetodid, et saada rohkem äri.

1. Alustage pere, sõprade ja vanade töökaaslastega

Ükskõik, kas alustate ajaveebi, müüte tooteid otsemüügiettevõttele või käivitate uue virtuaalse assistendi ettevõtte – alustage sellest, öeldes oma perele, sõpradele ja varasematele tööandjatele ning paluge neil seda levitada.

Need inimesed mitte ainult ei tunne ja meeldivad teile, vaid võivad ka garanteerida teie tööeetika. Need isikud tahavad näha, et teil õnnestub, nii et sageli on nad rohkem kui valmis seda sõna levitama ja suunama.

2. Hankige endale veebisait

Ükski ettevõte, olenemata selle suurusest, ei tohiks ilma veebisaidita olla ja see kehtib eriti koduettevõtete kohta, kus teie sait võib olla ainus mulje, mis teil potentsiaalsete klientidega kunagi jääb. Teie veebisait annab üksikisikutele võimaluse vaadata teie tooteid ja teenuseid, aga ka teie viiteid, iseloomustusi, taustaoskusi ja haridust, ettevõtte väärtusi ja eeskirju, enne kui nad otsustavad, kas nad soovivad teiega koostööd teha. Kui teil pole klientidele eelvaate jaoks veebisaiti, võivad nad teid mööda lasta ja leida teise isiku, kes seda teeb.

Kui töötate kingapaela eelarve kallal – siin on lihtne ja taskukohane ning lihtne viis veebisaidi hankimiseks .

3. Võrgustik võrgus ja isiklikult

Alustage võrgustike loomist nii võrgus kui ka väljaspool. Alustage iga kuu ühe osaleva kohaliku võrgustiku ürituse valimisega ja seadke eesmärgiks üritusel autentselt kahe inimesega ühendust võtta. Küsimus ei ole selles, kui palju visiitkaarte saate ära kaotada, vaid loodud ühenduste kvaliteedis. Kuigi üksikisik ei pruugi teie teenuseid või toodet vajada, võivad nad teada kedagi, kes seda vajab, ja kuna olete suhtele aluse pannud, levitavad nad seda hea meelega. Kui te pole kindel, kust võrgusündmusi otsida, proovige otsida Facebookist, Meetupist või kohalikust kaubanduskojast .

4. Sotsiaalmeedia

Samuti peaksite liituma mõne sotsiaalse võrgustikuga. Facebook on tavaliselt ette antud, kuna see on suurim ja kõige laialdasemalt kasutatav, seejärel mõelge välja, kus teie sihtrühm hangouti viibib.

Kas see on LinkedIn, Twitter , Instagram , Snapchat, TikTok või Pinterest ? Kui olete oma platvormid valinud, võtke iga päev aega uute suhete loomiseks ja arendamiseks, ajaveebipostituste ning asjakohase teabe ja artiklite jagamiseks. Veebipõhine kohalolek ei ole mitte ainult suurepärane viis oma ettevõtte turustamiseks, vaid suurendab ka usaldust ja usaldusväärsust.

5. E -posti turundus

Teie veebisaidil peab teil olema ala, kus kliendid saavad teie uudiskirja tellida. Sotsiaalmeedia ja otsingumootori algoritmid muutuvad pidevalt ning see, mis suunab teie saidile liiklust ühel päeval, võib järgmisel päeval kaduda. E -posti turunduse abil olete oma loendi omanik ja haldaja. Kui saadate potentsiaalsetele klientidele regulaarselt väärtuslikku teavet, tuletatakse neile pidevalt meelde teie pakutavaid teenuseid ja tooteid.

Ärge unustage enne uudiskirja tellimist inimestelt luba küsida – kui registreerute inimesi ilma nende loata, nimetatakse seda rämpspostiks. Selle seadistamisel on palju soodsa hinnaga e -posti turundusettevõtteid. Siin on vaid mõned alustamiseks: pidev kontakt , Sendinblue {6 } ja ConvertKit .

Kas pole kindel, kuidas e -turundusega alustada? Siin on 8 näpunäidet e-posti turunduse õppimiseks.

6. Videoturundus

Kas olete kuulnud väikesest vanast saidist YouTube? YouTube on maailma suurim veebivideote jagamise sait ja see on Alexa järgi veebis populaarsuselt teine ​​veebisait. Videoturundus on tohutu ja saate seda klientide kullakaevandust hõlpsalt tasuta kasutada. Loo videoklipp; võib -olla demonstreerite, kuidas teie toode töötab, võib -olla tutvustate profiili enne ja pärast või pakute näpunäiteid organiseerituks jäämiseks – võimalusi on lõputult. Laadige oma video YouTube’i tasuta üles, seejärel manustage video oma ajaveebi või veebisaidile ja jagage seda oma sotsiaalmeedia kanalites.

7. Pakkumised ja arvustused

Inimesed armastavad tasuta asju ja mis oleks parem viis oma toote või teenuse kohta teada saada, kui sponsida kingitust või pakkuda blogijale ülevaatamiseks tasuta toodet! See on teie jaoks suur reklaam; võtke lihtsalt ühendust oma ajakirja väljaandja, ajakirjatoimetaja või teletootjatega, et vaadata üle oma toode või pakkuda välja kingitus ning näha uusi müügivihjeid.

8. Alustage ajaveebi pidamist

Vastavalt Rand Fishkinile : „ Blogid loovad tuttavlikkust ja positiivset brändingut ning kui ma mäletan oma ärikooli koolitust, oli põhireegel – inimesed teevad teiega äri, sest nad tunnevad teid, näiteks sina ja nemad usaldavad teid – ajaveebi abil saavutatakse kõik kolm (ja nad näitavad teie asjatundlikkust mingil teemal) ”. Nagu telesarjad , pakuvad ka ajaveebid klientidele ja klientidele põhjust teie saidile naasta – hoidke neid uudishimulikena ja tulge tagasi.

Kas pole kindel, kuidas blogimisega alustada? Tellige minu ajaveebi e-raamatu tasuta koopia , mis räägib tapva sisu kirjutamisest, liikluse hankimisest ja raha teenimisest!

9. Tasulised reklaamivalikud

Tol ajal koosnesid tasulised reklaamivõimalused kollastel lehtedel olevast kirjest või raadio-, tele- või ajalehereklaamist. Tänapäeval on interneti- ja sotsiaalmeediareklaam seal, kus see on, ja mis kõige parem-see on palju odavam kui vana kooli meetodid.

Sõltuvalt sihtrühmast võiksite kaaluda Facebooki , Twitteri, Pinteresti, Instagrami või Google’i reklaame, kuid see ei piirdu sellega, paljudel ajaveebidel, veebisaitidel ja uudiskirjade väljaannetel on väga soodsad reklaamimäärad samuti. Ärge unustage ka veebipõhiseid soovireklaame, nagu Craigslistissa . Tegelikult leidsin Craigslistissa oma veebiprogrammeerija ja virtuaalse assistendi.

10. Kasutage otseposti

See reklaamivorm saadetakse potentsiaalsetele klientidele otse posti teel. Et otsepostitus teie jaoks toimiks, peate esmalt koostama potentsiaalsete klientide sihitud meililisti. Seda saate teha, ostes loendi paljudest turundusagentuuridest, näiteks Otsepost või Kaktusepostitus .

Järgmisena peate looma veenva kirja või postkaardi, mis kutsub potentsiaalseid kliente tegutsema – võite palgata copywriteri, kes kirjutab teile mõne hea ja veenva koopia.

Kui olete need kaks üksust paigas, saadate kirjad välja. Näen palju kinnisvaramaaklereid, restorane ning muru- ja aknaettevõtteid, kes kasutavad otseturundust .

11. Unistuste klientide loendi loomine

Michelle Goodmani raamatus „Anti 9–5 juhend” soovitab ta koostada unistuste klientide loendi. Koostage nimekiri kümnest peamisest inimesest, kellega võiksite koos töötada, ja hakake neile oma äri osas lähenema. Michelle ütleb:

„Ühe unistuste kliendi maandamiseks võib kuluda mõni kuu või võib kuluda mõni aasta. Kuid mida paremini olete teiste emaettevõtjate ja tööstuses osalejatega ühendatud, seda suurem on tõenäosus, et olete õigel ajal õiges kohas. ”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga