Kuidas teenida Internetis tunniga 10 dollarit

Olenemata sellest, millised oskused, kired või teadmised teil on, on veebis 10 dollari teenimine tunnis saavutatav ega tohiks olla liiga keeruline. Pole põhjust, et te ei saaks rohkem teenida, kuid kui soovite alustada uut kõrvalist saginat või soovite lapse uinakuajal või teleri vaatamise ajal natuke lisaraha teenida, on see nimekiri suurepärane koht alustama. Kõik, mida vajate, on arvuti ja suhtumine, et saate hakkama!

1. Lühikesed ülesanded

Lühikesed ülesanded, mida nimetatakse ka mikrotöödeks või tasulisteks töödeks, on emadele ideaalne võimalus teenida lastega natuke lisaraha. See, mida teile ühe ülesande või ülesande eest makstakse, on erinev. Kui arvate, et teil on teenuse (nt kirjutamine, redigeerimine, veebiuuringud või transkriptsioon) pakkumiseks vajalikud võimalused, kaaluge registreerumist ühel neist 18 -st kodust raha teenimise lühikesest saidist.

2. Fookusgrupid

Kas teadsite, et saate teenida kodust head raha, kui avaldate oma arvamust toodete ja teenuste kohta? 15-20-minutilise online- või telefoniküsitluse korral võite teenida 5–20 dollarit. Siin on 15 kohta, kust alustada fookusgruppidelt raha teenimist.

3. Vabakutseline

Kui teil on kirjutamise, veebidisaini, videotöötluse või logo kujundamise oskus (kui nimetada vaid mõnda nõutavat teenust) või soovite raha teenimise ajal oma portfelli üles ehitada, annab vabakutseline teile vabaduse ja paindlikkus oma pakettide ja hindade kujundamisel. Kogemuste kasvades saate tasuda tunduvalt rohkem kui 10 dollarit. Alustuseks võiksite kaaluda vabakutselist Fiverris.

4. Etsys müümine

Kui olete loov, kunstiline või suurepäraselt loote digitaalseid tooteid ( Canva on tõenäoliselt teie parim sõber!), Siis miks mitte teenida oma lõbusatest hobidest raha. Tutvuge meie postitusega Kuidas olla Etsy-s edukas, et õppida Etsy nüansse ja kuidas alustada eduka kodus töötava naise nõuannetega.

5. Juhendamine veebis

Kui teil on kvalifikatsioon või kõrgharidus ja olete huvitatud kooliainete, inglise keele või mõne muu keele õpetamisest, võib see sobida ideaalselt. Palk varieerub, seega võite eeldada, et teenite ainult 10 dollarit tunnis, eriti kui lähete üksi ja kasutate sellist platvormi nagu Upwork , kuid kui teil on luba töötada selliste ettevõtetega nagu Chegg Tutors, makske algab 20 dollarist tunnis.

6. Virtuaalse assistendi töö

Virtuaalsed assistendid on kõrgelt kvalifitseeritud ja täidavad mitmesuguseid ülesandeid väikeettevõtetele, ettevõtetele või ettevõtjatele, kes vajavad administratiivset tuge. Saate oma teenuseid kohandada sõltuvalt teie erialasest taustast, oskustest, kirgedest või kogemustest. Siit leiate meie ulatusliku juhendi, mis käsitleb tavalisi VA -teenuseid ja kus tööd leida. VA võib teenida 10–100 dollarit tunnis, sõltuvalt kogemusest ja pakutavatest teenustest.

7. Oskuse õpetamine

Kas saate mängida pilli, süüa teha või joogat teha? Kas teete või teate midagi, mida võiksite teistele juhendamise, kursuste, õpetuste või e-raamatute kaudu müüa? Müüge oma spetsialiseeritud oskusi või teadmisi kogu maailmale, järgides neid 10 lihtsat viisi. Täna saate oma teadmiste veebis müümisel lisaraha teenida nii palju!

8. Testi veebisaite

Ettevõtted maksavad head raha, et nende veebisaite testiksid objektiivsed kolmandate isikute isikud. Kui nende sait pole kasutajasõbralik, kaotavad nad raha. Alustamiseks on vaja vaid internetitarkust ja rääkida vabalt inglise keelt. Testide tegemine võtab aega 5–25 minutit ja maksab keskmiselt 10 dollarit testi kohta, mis tähendab, et võite teenida kodust veebis tunni ajaga isegi rohkem kui 10 dollarit.

Siin on 18 võimalust veebisaitide testimise eest tasumiseks.

9. Korrektuur

Korrektorite järele on veebiettevõtete järele suur nõudlus. Need nõuavad kedagi toimetamist, grammatiliste vigade ja kirjavigade tabamist. Te ei vaja tingimata ametlikku koolitust (kuid võite osaleda sellel tasuta kursusel ), nii et kui arvate, et olete selles valdkonnas suurepärane, pakub selline töö paindlikkust, millal ja millal kus te töötate. Siit saate teada, kust leiate korrektuuritööd. Võite alustada oma vabakutselise ettevõttega või töötada sellises ettevõttes nagu Gramlee , mis maksab 12–20 dollarit tunnis.

10. Kodutööd

Siin on veel seitse võimalust teenida 10 dollarit tunnis veebis ja igaühe kohta leiate üksikasjad sellest postitusest-usaldusväärse sissetuleku jaoks kodutööde tohutu nimekiri.

  • Virtuaalne klienditeenindaja
  • Andmete sisestamine
  • Interneti -uuringud
  • Internetis vandekohtunik
  • Sotsiaalmeedia
  • Tehniline tugi
  • Tõlkija

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga