Mida teha, kui te ei saa blogimisel oodatud tulemusi

Paljud ettevõtte omanikud ja brändi juhid, kes otsivad tulemusi, eeldavad, et blogimine on pilet edule. Eksperdiarvamustes ja juhendmaterjalides mainitakse ajaveebi pidevalt kui üht peamist meetodit bränditeadlikkuse ja veebisaidi liikluse suurendamiseks, kuid see pole kohene lahendus. Vaadake mõningaid allpool toodud võimalusi oma ajaveebistrateegia täiustamiseks, et meelitada rohkem vaatamisi ja konversioone.

Mõistke, et ajaveebi pidamine ei ole lahendus

Blogimine ei lahenda kõiki teie brändi probleeme. See ei garanteeri teie liikluse suurenemist ja seda, et teie sait otsis ime, kuid see on algus: 84 protsenti turundajatest usuvad, et ajaveebid on vähemalt mõnevõrra tõhusad. Lisaks teie ajaveebipüüdlustele tuleb kaaluda ka muid taktikaid, sealhulgas sotsiaalmeedia strateegia loomist , e -turunduse kaasamist oma teavitamismeetmetesse, sidusa SEO strateegia seadmist kogu saidile ja reklaamimist. taktika, mis suurendab teie haardeulatust. Kui olete välja töötanud üldise strateegia, võib ajaveebi keskenduda. Kui te ei näe otsitud tulemusi, kaaluge järgmisi toiminguid.

Keskenduge oma vaatajaskonna tundmaõppimisele

Kui hästi te oma publikut tegelikult tunnete? Muidugi peaksite olema kursis nende põhiliste demograafiliste andmetega – keda teie bränd, tooted ja/või teenused köidavad ja kus nad asuvad – kuid kas teie teadmised peatuvad? Kui jah, siis on aeg süveneda . Mõelge oma sõprussuhetele ja ärisuhetele. Võimalik, et need on välja töötatud jagatud kogemuste ja teadmiste põhjal. Nad on rohkem kui töötavad sarnases valdkonnas või jagavad ühte huvi. Teie suhted sihtrühmaga ei tohiks erineda. Küsimused hõlmavad järgmist:

  • Mis on teie veebisaidi eesmärk?
  • Kes teie veebisaiti külastab ja millist teavet nad teie eesmärgi saavutamiseks otsivad?
  • Millest teie sihtrühma liikmed tegelikult hoolivad?
  • Millised baasteadmised on neil külastajatel enne külastamist ja mida nad peavad õppima?
  • Millised küsimused on suunatud turuliikmetele? esimestel ja järgmistel külastustel?

See võib tunduda lisatööna, kuid konkreetset turgu sihtiv kohandatud sisu on 62 protsenti odavam kui tavaline turundustaktika ja kolm korda tõhusam viib. Disney Baby võttis aega, et teada saada, et tema sihtturg on midagi enamat kui lihtsalt emad. Nad olid uued emad, kes olid täis küsimusi ja soovisid teiste emadega ühendust saada. Nad tahtsid sooja, tegusat sisu, mis annab tõelisi nõuandeid ja pärineb päris inimestelt. Seetõttu kuvatakse ajaveebis regulaarselt sisu erinevatelt päris emadelt, kes jagavad kogu sisu ulatuses isiklikku teavet ja lugusid. See on sihitud sisu parimal viisil.

Seadke endale selge eesmärk ja järjepidev kutse tegevusele

Blogimine ei tähenda ainult teabe viskamist küberruumi ja eeldab, et see meelitab liiklust, tähelepanu ja tegevust. Oma ajaveebi edukaks tegemiseks on oluline seada selge, mõõdetav eesmärk-külastajate arv, vähenenud põrkemäär, suurenenud saidil viibimise aeg, külastuse kohta vaadatud lehtede arv, korduskülastajate arv või mitme analüüsi kombinatsioon. Sama oluline on luua selge üleskutse tegevusele; isegi kui teie sisu on maailma kõige huvitavam sisu, kaovad selle eesmärgid, kui külastajad ei tea, mida soovite nende lõpus teha. Paljud kaubamärgid on sellest trendist endiselt maha jäänud; 70 protsenti väikeettevõtetest ei sisalda üleskutseid tegevusele , kuigi on näidatud, et nad suurendavad konversioone ja interaktsioone koguni 90%. Saate sellest statistikast kõrgemale tõusta, nagu näiteks veebipõhine disainikool Canva , otsustades eesmärgiks tellijate arvu suurendamise ja lisades selle hõlbustamiseks lihtsa tellimisnupu.Selle tegemiseks sisestage Google’i märksõnade plaanijasse oma veebiaadress koos teie arvates asjakohaste märksõnadega. Sealt vaadake asustatud nimekirja. Kitsendage oma märksõnu märksõnadeni, kus on madal kuni keskmine konkurents ja kõrge otsingumäär. Tõmmake viis kuni kümme märksõna ja kasutage neid järjepidevalt kogu oma ajaveebis, et aidata otsinguliiklust. Märksõnade kasutamine on oluline – sellised kaubamärgid nagu Search Engine Journal on märksõnastrateegia orgaanilise täiustamise kaudu näinud liikluse suurenemist üle 78 protsendi. Sihitud märksõnastrateegia abil keskendub saidi ajaveeb täpselt sellele, mida selle sihtmärk otsib, ja kaastöötajad kasutavad sihitud märksõnu otsingumootorite liikluse suurendamiseks.

Pange aega toimivate pealkirjade loomisele

Lugejate tähelepanu pärast toimuva konkurentsi tõttu – avaldatakse iga päev üle 2 miljoni ajaveebi postituse – meisterdage neid meelitav pealkiri on oluline; ühes uuringus leiti, et 80 protsenti lugejatest ei jõua kunagi konkreetse postituse pealkirjast mööda. See tähendab, et pealkiri võib olla sama oluline kui teie ajaveebi postituse sisu. parimad pealkirjad :

  • 65 tähemärki või vähem
  • Kuue kuni kaheksa sõna pikkused
  • Sisaldavad tegevussõnu ja selget teavet lugeja kohta saab kasu artikli lugemise jätkamisest
  • Numbrite kasutamine

Selle veelgi lihtsamaks muutmiseks võib kasutada järgmist valemit: arv või käivitussõna + omadussõna + märksõna + lubadus. Kuigi soovite seda iga postituse puhul muuta, võivad ülaltoodud juhised teile abiks olla. Üks väikeettevõte, kes kasutab seda valemit regulaarselt, on digitaalturunduse ettevõte Phase 2 Solutions . Allpool olev pealkiri on näide ülaltoodud valemist tegevuses.

Veenduge, et teie sisu oleks usaldusväärne

Kui teie sisu pärineb teie brändilt, on see klientidele edastatava otseteabe laiendus. See tähendab, et see peab olema usaldusväärne. Selleks, et suunata kliente valesse suunda ja lülitada nad oma kaubamärgist täielikult välja, on vaja ainult ühte viga. Kasutage uuringuid jagatud teabe varundamiseks ja linkimiseks oma ressurssidega. Võimaluse korral lisage ekspertarvamused, kuna need suurendavad usaldusväärsust 64 protsenti. Brändid nagu Hootsuite kasutavad usaldusväärsust ja lugejate huvi suurendamiseks uuringuid, usaldusväärseid allikaid ja juhtumiuuringuid.

Olge järjepidev

Blogimine on kohustus. See ei ole veebisaidi ühekordne lisand, mille saab unustada ja mugavamal ajal kätte saada. Selle asemel peate olema valmis panustama aega, vaeva ja mõtlema esimesest päevast alates. See tähendab, et järjepidevus on võtmetähtsusega. Ajakava seadmine tagab, et teie sisu toodetakse ja jagatakse regulaarselt ning külastajatel on põhjust tagasi pöörduda. Tegelikult leiti Roperi uuringust , et 61 protsenti tarbijatest usaldab rohkem kaubamärke, mis regulaarselt sisu toodavad, kui neid, kes seda ei tee. Üks kaubamärk, mis lööb pargist välja järjepideva sisu, on HubSpot . Bränd pakub kolme ajaveebi, mis on suunatud turundajatele, agentuuridele ja müügiprofessionaalidele ning mida värskendatakse iga päev rohkem. Brändid, kes mõistavad, et nende külastajad tahavad regulaarselt naasta, mõistavad järjepidevuse olulisust ja töötavad selle nimel oma ajaveebi kaudu.

Sega kokku

Järjepidevus – nagu eelmises näites mainitud – ei tähenda, et iga postitus peab ühtemoodi kõlama. Tegelikult see, mis meeldib teie sihtturu ühele liikmele, ei pruugi teisele meeldida, kuigi neil on sama baasintress. Erinevale maitsele meeldiva sisu kirjutamine aitab suurendada brändi tuntust 88 protsenti ja ostu kavatsust 38 protsenti.Sisu segu saavutamise viisid hõlmavad erinevate vormingute-juhendite, ekspertintervjuude, nimekirjapostituste, praktiliste näpunäidete jms-kasutamist ning erinevate postituste kategooriate lisamist-bränditeated, sündmused, valdkonnauudised, tooteteave ja palju muud. Hr. Neiu , professionaalne koristusteenus, jagab näpunäiteid kõike alates koristamisest kuni korraldamise ja kodu remondini. Nende kliendid on huvitatud hästi hooldatud kodust, kuid kõigil on erinevad huvid ja vajadused. Sisu segamisega pakub härra neiu lugejatele ka uskumatut väärtust. See on minu koht puhastusnõuannete jaoks, kuigi ma nende teenuseid ei kasuta. Kui ma kunagi tahaksin majapidamisteenust, teaksin täpselt, kust otsida. Blogimine ei ole kohene lahendus. Blogi pidamine ei tähenda, et teie arv suureneks hüppeliselt alates esimesest päevast. Eespool nimetatud meetodeid kaasates ja oma ajaveebi tehes tõsiseid jõupingutusi näete siiski mõõdetavaid tulemusi. Mida sa ootad? Alustage oma blogimisstrateegia täiustamisega juba täna.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga