Parimad ajaveebitööriistad ja -ressursid aastaks 2021

Kui soovite kodus töötada ja oma ajaveebiga raha teenida – teil peavad olema õiged ajaveebi tööriistad, ressursid ja teave, mis teid suunavad. Kuna veebis on tohutult palju teavet, on selle välja selgitamine sageli segane. Allpool on loetletud mõned ajaveebitööriistad, mida ma kasutan, soovitan või millest olen oma blogiteel abi leidnud. Need ressursid mitte ainult ei aita teil alustada – nad lihtsustavad protsessi, et saaksite kiiremini raha teenida. Kuid kõigepealt haarake minu TASUTA ajaveebi e-raamat; see õpetab teile, kuidas kirjutada vinget sisu, suunata oma ajaveebi liiklust ja mis kõige tähtsam – kuidas sellest raha teenida.

Parimad ajaveebi tööriistad ja ressursid

Teie ajaveebi aluseks on teie ajaveebiplatvorm, hostiteenuse pakkuja, domeeninimi ja teema. Allpool on iga komponent jaotatud hõlpsasti mõistetavateks terminiteks ja teenusepakkujateks.

1. Blogiplatvorm

The Balance’i andmetel on ajaveebiplatvorm tarkvarateenus, mida kasutate oma sisu ajaveebi kujul Internetis avaldamiseks. Blogi platvorm on sisuhaldussüsteemi (CMS) konkreetne vorm. Valida saab paljude ajaveebiplatvormide vahel, nagu WordPress, Blogger, Squarespace, Typepad, Drupal ja Joomla, kuid soovitan soojalt WordPressi. See on ideaalne algajatele, kuna seda on lihtne kasutada ja muuta. Sellel on palju funktsioone ja seda saab tasuta kasutada – peate vaid ostma oma hostimise ja domeeninime. WordPress.org on see, mida ma selle veebisaidi jaoks kasutan. Aastate jooksul on paljud inimesed küsinud minult Google’i ajaveebiplatvormi Blogger kohta. Olen kuulnud, et seda on lihtne kasutada, kuid kuna see on tasuta ajaveebiplatvorm, on teie monetiseerimismeetodid piiratud ja te ei oma seda. Tean ka paljusid blogijaid, kes alustasid Bloggeriga, kuid pidid hiljem WordPressile üle minema. Niisiis, tehke endale teene ja kasutage algusest peale ise hostitud WordPressi versiooni; säästate end maanteel peavaludest.

2. Domeen ja hostimine

Kui olete blogiplatvormi valinud, peate ostma oma domeeninime ja hostimisteenuse. Teie domeeninimi on teie ajaveebi Interneti -aadress, näiteks www.TheWorkatHomeWoman.com. Kui teil on probleeme oma ajaveebi nimega, on selles artiklis mõned suurepärased näpunäited domeeninime valimiseks. Kui olete oma domeeninime valinud, peate valima hostiteenuse pakkuja. Hostingiettevõtet valides peate veenduma, et saate usaldusväärse, tasuva ja suurepärase klienditeenindusega ettevõtte. Aastate jooksul olen pidanud kolm korda hostimisettevõtteid vahetama – mis pole kunagi lõbus. Praegu kasutan Liquid Web’i kaudu virtuaalset privaatserverit (VPS) ja ma ei saa nende kohta piisavalt häid asju öelda! Nende klienditeenindus on tipptasemel (24–7 telefoni- ja vestlustugi) ning neil on lai valik hostimisplaane, mis muudab teie ajaveebi kasvades teenuse uuendamise lihtsaks. Uue blogijana ei pea te aga alustama selle kindla plaaniga (minu hostimisplaan maksab praegu 150 dollarit kuus)! Kui ma alles alustaksin, kasutaksin Bluehostit koos nende lihtsa ühe klõpsuga WordPressi installimisega. Tegelikult on mul samm-sammult õpetus, kuidas siin oma blogi Bluehostiga üles seada. Bluehostit pole mitte ainult ülilihtne kasutada, vaid see on ka suurepärane väärtus. Saate oma hostingu osta vaid 2,95 dollari eest kuus, tavaliselt on see 3,95 dollarit kuus) ja nad isegi viskavad teie domeeninime tasuta. Neil on ööpäevaringne klienditugi ja raha tagasi garantii, kui te neid ei armasta.

3. Blogi kujundus

Kui ma oma blogi esimest korda käivitasin, lasin graafilisel disaineril luua minu jaoks kohandatud teema. Ja kuigi ma armastasin oma disaini – seda oli kallis ja äärmiselt raske muuta. Tegelikult pidin iga kord, kui tahtsin oma ajaveebi värskendada, maksta oma veebiprogrammeerijale, et see siseneks ja koodi muudaks. Teist korda oma ajaveebi kujundust uuendades ostsin StudioPressist malli, kasutades Genesise raamistikku, ja mulle see meeldis. StudioPressi mallid pole mitte ainult taskukohased (59,95–129,95 dollarit), vaid näevad suurepärased välja ja neid on ülilihtne muuta. Teine põhjus, miks ma StudioPressi armastan, on nende teemad, mis reageerivad mobiilile, mis tähendab, et teie ajaveeb on mobiilseadmete jaoks optimeeritud. Kui ma oma saidi 2020. aastal ümber kujundasin, otsustasin uuesti kohandatud marsruuti minna, sest ma ei leidnud teemat kõigi soovitud kujunduselementidega. Tööle palkasin Emily White Designsi. Ta lõi kohandatud elemente Genesise raamistiku abil. Mulle meeldib, kuidas see välja kukkus, ja temaga oli hämmastav töötada; Soovitan teda väga, kui otsite WordPressi disainerit.

Teie ajaveebi eristamiseks soovitan teil kujundada kohandatud logo. Kui käivitate oma ajaveebi kingapaela eelarvega, saate logo luua Canva abil, mis on tasuta.Ma pole logo kujundamisel Fiverrit kasutanud, kuid olen kasutanud neid teiste sotsiaalmeedia piltide ja videotöötluse jaoks ning olin tulemustega rahul. Oma praeguse logo puhul kasutasin Heather of Moritz Fine Designsi ja temaga oli suurepärane töötada ning mulle meeldis kontseptsioon, mille ta välja pakkus. Ma ei usu, et ta enam vabakutselist tööd teeb, kuid võite alati ühendust võtta ja küsida. Suurepärase logo loomise kohta lisateabe saamiseks lugege allolevat artiklit.

 • Logo kujundamise ja esmamulje tähtsus ettevõtetes

5. Blogi funktsionaalsus

Teie CMS annab teile vajaliku tekstitöötlus- ja avaldamisvõimsuse, kuid funktsionaalsuse suurendamiseks vajate mõnda pistikprogrammi. Pistikprogrammid on välised tööriistad, mille installite erinevate funktsioonide lisamiseks, nagu kujunduselemendid, jälgimistööriistad, turvalisus, ohutus, e-kaubandus ja palju muud! Siin on mõned kohustuslikud pistikprogrammid ja ajaveebi tööriistad lisafunktsioonide jaoks:

 • Google Analytics WordPressile (liiklusandmed)
 • ShortPixel (piltide tihendamine)
 • Social Rocket Pro (sotsiaalne jagamisnupud)
 • WordFence (turva- ja viirusetõrje plugin)
 • WP Rocket (jõudlus ja kiirus)
 • Yoast (SEO pistikprogramm)

6. Ostukorvi lisamine saidile

Kui kavatsete müüa füüsilist või digitaalset toodet, vajate klientidel võimalust oma ostude eest tasuda. Kui ma esimest korda e-raamatu lõin ja selle saidil müüsin, kasutasin ma E-junkie’t. E-narkariga maksate kuutasu 5 dollarit ja manate oma postitustele kassalingi. See on üsna lihtne, kuid suurepärane algajatele, eelarvesõbralik ja saate selle abil sidusprogrammi käivitada. Kui otsustasin prinditavaid tooteid müüa, soovisin ma e-kaubanduse platvormi, millel oleks rohkem funktsioone kui E-Junkie’l. Vaatasin WordPressi pistikprogrammi WooCommerce, kuid lugesin, et see võib teie saiti aeglustada. Niisiis, otsustasin minna Shopifyga. Mulle tõesti meeldib Shopify, sest seda on nii lihtne kasutada ja see annab teile suurepärase välimusega poe, millel on palju funktsioone. Kuna seda hostitakse oma platvormil, ei pea ma muretsema, et see aeglustab minu saiti.

Blogi liikluse hankimine

Oma ajaveebist raha teenimiseks peate oma ajaveebi lugejaid meelitama. Kuigi liikluse loomiseks on palju erinevaid viise, soovitan alustada nendest piirkondadest.

7. E -posti turundustööriistad

Alates oma ajaveebi käivitamise päevast tahate olla kindel, et koostate meililistide loendi. Otsingumootori ja sotsiaalmeedia algoritmid muutuvad pidevalt, mis tähendab, et teie liiklus võib suureneda ja see võib ilma hoiatuseta väheneda. Kuid meiliturunduse abil olete oma loendi omanik ja saate seda igal ajal oma vaatajaskonnani jõudmiseks kasutada. Aastate jooksul olen proovinud kolme erinevat e -posti turundusplatvormi. Esimene e -posti turundusplatvorm, mida ma kunagi kasutasin, oli GoDaddy ja kuigi see oli odav, ei olnud sellel kõike, mida tahtsin, nii et läksin üle pidevale kontaktile. Ma kasutasin Constant Contacti palju aastaid ja mulle meeldis väga nende platvormi lihtsus, nende pakutavad professionaalse välimusega mallid, integratsioonid ja aruandlus. Kui vajate jõulisemat e-posti turundusplatvormi, mis võimaldab loendeid segmentida, toiminguid automatiseerida ja automaatvastuseid luua-minge koos ConvertKitiga. Kuigi ConvertKitil on järsk õppimiskõver, on seda lihtsam õppida algusest peale kui õppida üks platvorm, seejärel vahetada hiljem ja õppida uus platvorm. Uue blogijana saan aru, et töötate väikese eelarvega, nii et alustate kas pideva kontaktiga (60 päeva tasuta), Sendinblue’iga (300 tasuta e-kirja päevas) või ConvertKitiga (tasuta kuni 1000 tellijat). Pole tähtis, millise valite; saate alati hiljem vahetada; lihtsalt veenduge, et koostate oma nimekirja hea mainega pakkujaga.

8. Otsingumootori optimeerimise (SEO) ressursid

Suurem osa minu liiklusest pärineb Google’ilt ja seda seetõttu, et minu saidi kindlad märksõnad ja fraasid on otsingumootoritega hästi hinnatud. Otsingumootori liiklus on tasuta ja soovite seda ära kasutada. SEO võib olla väga tehniline ja see muutub pidevalt, nii et SEO -ga tutvumiseks on siin mõned kasulikud artiklid põhitõdede kohta.

 • Kuidas kasutada lihtsat SEO -d, et tuua oma ajaveebi liiklust
 • SEO vead, mis hävitavad teie maine

Üks ettevaatlik sõna SEO kohta. Mõned ettevõtted ütlevad, et suudavad garanteerida esimese lehe paigutuse Google’i otsingumootori tulemustes, ja sageli kasutavad nad mustade värvide võtteid. Tahad neist ettevõtetest eemale hoida. Keegi ei saa garanteerida esimese lehe paigutust otsingutulemustes, SEO võtab aega ja see tuleneb kvaliteetse sisu loomisest, mis teie lugejatele meeldib. Muud SEO tööriistad ja ressursid, mida soovitan, on järgmised:

 • Google Search Console
 • GTmetrix
 • Hashtag Jeff
 • Märksõnad kõikjal
 • PageSpeed ​​Insights
 • SEMrush

9.Sõltuvalt teie nišist soovite oma ajaveebi sisu reklaamimiseks valida mõne sotsiaalmeedia platvormi (Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Snapchat, TikTok, Mix, Pinterest, YouTube jne). Kõigi nende sotsiaalmeedia platvormide haldamiseks kasutan SocialBee -d. Olen proovinud paljusid teisi rakendusi, kuid sellel on kõige rohkem funktsioone ja seda on kõige lihtsam kasutada. Saate ajastada värskendusi ja hallata enamikku oma sotsiaalmeedia kontodest ühes kohas. Mis kõige parem-sellel on põhjalik statistika, teek, et saaksite oma sisu pöörata, ja see on taskukohane vaid 19 dollariga kuus (tasuta 14-päevane prooviperiood). Kuigi ma pole Twitteris eriti aktiivne, osalen Triberris. Selle platvormiga lisate oma ajaveebi RSS -voo ja see jagab teie sisu automaatselt teiste hõimudega. Platvorm julgustab üksteise sisu jagamist, et sõnumeid võimendada. Selle kasutamine on täiesti tasuta ja postituste kinnitamiseks Twitteris avaldamiseks kulub vaid paar minutit päevas.

10. Pinteresti turundustööriistad

Üks võrgustik, mida ma Social Bee’st ei halda, on Pinterest. Pinteresti jaoks kasutasin oma nööpnõelte haldamiseks ja ajastamiseks Tailwindi. Kuid Pinteresti uusima algoritmi muutmisega lisan nööpnõelad käsitsi või ajastan need Pinteresti ajakava abil. See on aidanud muljeid ja kaasatust aidata ning seda on täiesti tasuta kasutada! Oma ajaveebi postitustele nööpnõbralike piltide loomiseks soovitan kas PicMonkey või Canva. Alustasin PicMonkey kasutamisega, mida on lihtne kasutada ja see annab teile professionaalse välimusega pilte. Kuid nüüd kasutan lihtsalt Canvat, kuna sellel on valmis mallid ja fondikombinatsioonid, mis aitavad mul kiiremini professionaalse välimusega pilte luua. PicMonkey on 7 päeva tasuta ja Canva on põhikasutuseks tasuta ning lisatasu funktsioonid maksavad veidi rohkem. Varupiltide jaoks kasutan deposiitfotosid mitte ainult kvaliteetsete fotodega, vaid ka taskukohaste hindadega. Näpunäiteid selle kohta, kuidas oma Pinterestiga seotud jõupingutusi maksimeerida, vaadake järgmistest allikatest:

 • Tõstke oma ajaveebi tulud ja liiklus Pinteresti abil kiiresti

11. Kirjutage hämmastavat sisu

Parim viis veebiliikluse saamiseks on kirjutada vinge sisu. Sisu suurepärase sisu tagamiseks peate oma postitusi muutma kirjavahemärkide, grammatika ja õigekirja järgi. Nüüd saate seda käsitsi teha, kuid olen avastanud, et isegi kui lähen tagasi ja korrigeerin kaks, kolm, isegi neli korda – igatsen endiselt kirjavigu. Muidugi saate oma sisu tõestamiseks palgata korrektori, kuid see võib kalliks minna. Soodsam variant on redigeerimistarkvara kasutamine. Olen proovinud mõnda erinevat tööriista ja siiani on minu lemmik Grammarly. Seda on lihtne kasutada ja see tuvastab vead, mis tekstitöötlusprogrammidel puuduvad. See pingutab ka teie koopiat – seega kasutate aktiivset häält. Kui kasutate külalisena või tavalise sisuga kaasautoreid, on teine ​​blogimistööriist, mida soovite kasutada, Copyscape. Selle tööriista abil kopeerite ja kleepite artikli platvormile ning see skaneerib veebi, et näha, kas artikkel on originaalne – teisisõnu aitab see tuvastada plagieeritud sisu. Grammarlyl on see funktsioon ka lisatasu paketiga.

Teenige raha ajaveebina

Oma ajaveebist raha teenimiseks on nii palju võimalusi, alates otsemüügist ja reklaamivõrgustikest kuni sidusettevõtete turunduse ja toodete müügini. Siin on mõned minu lemmikviisid blogimisega raha teenimiseks.

12. Otsene reklaamimine

Otsereklaam on esimene meetod, mida oma saidil raha teenimiseks kasutasin, ja seda on lihtne rakendada. Esiteks peate looma lehe oma reklaamivõimaluste kohta; minu oma saate siit vaadata. Järgmisena peate oma veebisaidil reklaamide jaoks ruumi eraldama. Ma kasutan oma piltreklaamide edastamiseks pistikprogrammi AdRotate ja mul on ka paar spetsiaalset lehte ärikataloogide jaoks. Kui olete need komponendid paigas, saate oma valikute kohta kaubamärke ja ettevõtteid tutvustada või neid sotsiaalmeedias ja uudiskirjas reklaamida. Aja jooksul saate saidile liiklust kogudes huvitatud isikutelt taotlusi. Allpool on paar postitust, mis käsitlevad otsest reklaamimist põhjalikult:

 • Kuidas saada ettevõtted oma ajaveebist reklaamipinda ostma
 • Kuidas saada oma esimene ajaveebireklaamija

13. Sidusettevõtte turundus

Mulle meeldib sidusettevõtete turundus selle passiivse olemuse tõttu. Selle monetiseerimismeetodi abil registreerute ettevõtete ja kaubamärkidega, et reklaamida nende tooteid, lisades oma veebisaidile, uudiskirjale ja sotsiaalmeedia kanalitele sidusreklaamija lingid, reklaamid ja reklaamid. Kui lugeja lingil klõpsab ja tavaliselt ostu sooritades midagi ette võtab, saate komisjonitasu. Loomulikult soovite reklaamida ainult tooteid, millesse võite uskuda, mis teile meeldivad ja keda usaldate. Lisateavet sidusettevõtte turunduse ja alustamise kohta leiate järgmistest allikatest.

 • Kuidas saavad blogijad sidusettevõtte turundusega raha teenida
 • Sidusprogrammidega rohkem raha teenida

14.Selle meetodi juures on tore see, et reklaamivõrk teeb kõik läbirääkimised, kuid teie reklaamitulu kärpimine on väiksem, kuna nad ostavad kliente. Aastate jooksul olen töötanud Google Adsense’i, Media.netiga ja nüüd töötan koos AdThrive’iga.

15. Muud monetiseerimismeetodid

Kuigi ülaltoodud meetodid on minu peamised monetiseerimismeetodid, saate oma ajaveebist tulu teenida mitmel viisil. Siin on mõned ideed, mida peaksite kaaluma.

  • Kuidas teenida raha kodus, müües prinditavaid dokumente võrgus
  • Õige viis teenuste müümiseks oma ajaveebis, et igal kuul saada stabiilne sissetulek
  • Kuidas saada tasulist sponsorlust väiksema jälgimisega
  • 6 viisi, kuidas ajaveebi abil kiiresti raha teenida

16. Blogiharidus

Olen aastate jooksul lugenud palju ajaveebiraamatuid ja ostnud palju ajaveebikursusi, kuid just need aitasid mind tõsiselt teekonnal!

  • Raamat: Kuidas blogida kasumit teenides: ilma hinge müümata
  • Blogikursuste kogum: Genius Bloggeri tööriistakomplekt
  • Reaalajas kursus: intensiivne Facebooki reklaamide kasutamine

Kursus: Pinterest koos Elliga

 • Blogikursuste komplekt: ajaveebi kontsentreeritud
 • Kursus: e -posti purustamine

 

17. Tasuta ajaveebikursused

Loomulikult töötate uue blogijana tõenäoliselt väikese eelarvega. Õnneks on mõned suurepärased tasuta juhendid ja ressursid, mis aitavad teid teie ajaveebiteel:

  • Tasuta 10-päevane ajaveebikursuse alustamine
  • Bloggeri sidusreklaamimise näpunäited
  • Blogi liikluse kiirkursus

18. Blogi haldamine

Nagu näete, on ajaveebi pidamisel palju blogimistööriistu ja liikuvaid osi! Kas sa mõtled, kuidas sa selle kõigega hakkama saad? Lõin täiusliku ajaveebitööriista, et planeerida, jälgida, korraldada ja sujuvamaks muuta kõiki oma ajaveetmistöid ühes kohas – The Fundamental Blog Planner! See 164-leheküljeline planeerija on süsteem, mille olen välja töötanud oma 12-aastase ajaveebi käigus, ja see aitab teil süstematiseerida kõik oma ajaveebitegevused maksimaalse edu saavutamiseks.

19. Inimressursid

Ettevõtte omanikuna on teil päevas vaid nii palju aega asjade tegemiseks. Kui soovite rohkem tegeleda ja oma äri arendada, peate tõenäoliselt abi paluma. Allhange ei tähenda, et peate palgama täistööajaga töötaja; saate palgata vabakutselisi, kes aitavad teil kirjutada, redigeerida, veebisaite hooldada, haldustöid teha, kujundada, raamatupidamist, raamatupidamist, õigusabi jm teha. Kui otsite mainekat abi, siis siin on mõned suurepärased vabakutselised, kellega ma töötan ja soovitan:

 • Aimee Diane Creative-virtuaalne assistent, disain, kirjutamine ja turundus
 • C-poole reklaamid – sisu kirjutamine ja Pinteresti turundus
 • The Creative Wheelhouse – sotsiaalmeedia, ajaveebistrateegia ja copywriting
 • Chonce Maddox – töötajate kirjutamine, kummituskirjutamine ja redigeerimine
 • iMark Interactive – veebisait hooldus ja kiirparandused
 • Hashtag Legal – õigusteenused, lepingud, mallid ja konsultatsioonid

Viimased sõnad ajaveebitööriistade kohta

Sõltuvalt teie ajaveebi nišist ja tüüpidest müüdavate toodete ja teenuste puhul vajate tõenäoliselt muid ajaveebitööriistu. Näiteks maksan müügilehtede eest, mis aitab mul müügilehti luua.

Kui alustate oma ajaveebi teekonda, saate aru, milliseid blogimistööriistu vajate ja milliseid mitte. Võite liituda ka minu Facebooki ajaveebirühmaga, et saada tagasisidet teistelt blogijatelt selle kohta, mida nad soovitavad ja kasutavad.

Loodetavasti rikkus see postitus mõned olulised ajaveebitööriistad, mida te oma teekonnal vajate. hakake oma blogist raha teenima!

Milliseid küsimusi teil on? Millised on teie kohustuslikud ajaveebi tööriistad? Pange meile märkus; tahaksime sinust kuulda ..

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga