Parimad rakendused, mis maksavad teile kviitungite eest

Kas teadsite, et teadsite, et teie ostutšekid võivad teile tegelikult raha teenida? Siit saate teada, kuidas teenida sularaha või kinkekaarte ainult kviitungite skannimiseks ja üleslaadimiseks! Selles postituses jagan mõningaid parimaid cashback -rakendusi ja telefonirakendusi, mis maksavad teile kviitungite eest. Kui kavatsete osta toidukaupu ja kodutarbeid, võite selle teenimisega ka raha tagasi teenida. Te ei saa eitada, kui lihtne on kviitungist pilti teha, see üles laadida ja seejärel preemiaid vaadata! Seal on palju fantastilisi rakendusi, mille abil saate teenida preemiaid ja raha tagasi, ja ma leidsin kõik parimad.

Parimad rakendused, mis maksavad teile kviitungite eest

Neid rakendusi on ülilihtne kasutada ja neile konto loomine on tasuta. Lõbus fakt: saate neid kõiki korraga kasutada! See tähendab, et saate teenida isegi rohkem hüvesid kui siis, kui kasutate mõnda neist. Nende rakenduste kaudu saate teenida ka muid võimalusi. Mõned neist võimaldavad teil oma rakenduste kaudu sisseoste teha ja pakuvad oma liikmetele isegi erisoodustusi. Need on parimad rakendused, mis annavad teile raha või muid hüvesid kviitungite skannimise eest.

1. CoinOut

Üsna uus ettevõte, CoinOut alustas 2017. aastal ja seda näidati Shark Tankis 2018. aastal. Sellest ajast alates on rakendus hüppeliselt kasvanud ja uhke, et kasutajad laadivad üles rohkem kui 3 miljonit kviitungit kuu. CoinOutiga on raha tagasi saamine nii lihtne. Lihtsalt skaneerige ja laadige kviitungid rakendusse üles. See on kõik! Pange tähele: krediidi saamiseks peavad kviitungid olema vähem kui kaks nädalat vanad. CoinOuti preemiad saate välja vahetada ühel kolmest viisist:

 • otsene sissemakse
 • PayPali sularaha
 • Amazoni kinkekaardid

Parim osa on see, et ei ole miinimumsumma, mille peate enne otsemakse või Amazoni kinkekaartide kaudu raha väljavõtmist saavutama. Kuigi, kui soovite PayPali kaudu raha välja võtta, vajate oma CoinOuti rahakotis vähemalt 10 dollarit.

2. Tasude toomine

Üks minu lemmikviise kviitungite skannimisel raha tagasi teenimiseks on preemiate toomine . Seda on tõesti lihtne kasutada ja rakenduses on pakkumisi, mis annavad teile veelgi rohkem punkte teatud kaubamärkide või toodete ostmise eest. Iga skannitud ja rakendusse üles laaditud kviitungi eest teenite erineva arvu punkte, mida saab lunastada:

 • loosimiskirjed
 • kinkekaardid
 • sularaha MasterCardi või Visa ettemakstud kaartide kaudu

Lisapunkte saate teenida ka oma e -posti ja Amazoni kontode ühendamise eest – neid nimetatakse e -kviitungiteks. Samuti premeerivad nad teid sõprade rakendusele suunamise eest. 1000 punkti võrdub 1 dollariga ja saate neid punkte kasutada jaemüügi kinkekaartide jaoks.

3. Ibotta

Teine populaarne ostude ja raha tagasimaksmise rakendus on Ibotta ! Kviitungite skannimine ja üleslaadimine on vaid mõned paljudest viisidest, kuidas sellest raha tagasi saada. Enne ostmist täitke oma lemmikbrändide ja -ettevõtetega seotud ülesanded. Seejärel minge ostlema, skaneerige ostetud esemete vöötkoodid ja tehke kviitungi foto. Niipea kui teie tehing on kinnitatud, krediteeritakse teie kontole määratud tagasimakse summa. See rakendus annab teile ka tasu, kui viitate oma sõpradele! Kui teie kontole on kogunenud vähemalt 10 dollarit, saate taotleda väljamakseid PayPali või Venmo kaudu ning osta kinkekaarte firmalt Best Buy, Amazon, Starbucks, Sephora, Walmart ja paljud teised jaemüüjad. Olen kasutanud Ibottat juba aastaid ja selle aja jooksul olen teeninud üle 1700 dollari raha tagasi!

4. Kviitungihiiul

Paljud inimesed naudivad teenust Receipt Hog , et teenida raha tagasi oma kviitungite pildistamisega. Pärast kviitungi skannimist ja üleslaadimist teenite rakenduses virtuaalseid münte. Seejärel saate nende müntidega sularahaga kaubelda PayPali, Visa ettemakstud kaardi või Amazoni kinkekaartide kaudu. 5 dollari teenimiseks kulub 1000 virtuaalset münti. Küsitlusi tehes ja oma Amazoni konto ühendades saate veelgi rohkem münte teenida! Pange tähele: kviitungite esitamine on piiratud. Selle rakendusega saate esitada 20 nädalas!

5. Checkout51

Teine rakendus, mille peaksite alla laadima ja kasutama, on Checkout51 – selle populaarsus kasvab kiiresti. See töötab sarnaselt teiste selles loendis olevate rakendustega! Laadige rakendus alla ja skaneerige ning laadige sinna kviitungid üles. Soovitan enne poodi minekut rakendusega tutvuda. Neil on palju pakkumisi ja saate neid kasutada igas kaupluses.Selle toimimise kohta lisateabe saamiseks lugege nende nõudeid ja tingimusi .

6. Coupons.com

Üks võimsamaid rakendusi (ja üks minu lemmikuid) on saidilt Coupons.com . See võib teha palju enamat kui lihtsalt kviitungite skaneerimine! Mulle meeldib seda rakendust ka kupongide lõikamiseks ja salvestamiseks kasutada. Pärast seda ma kasutan neid kuponge poes. Üks häkk, mida tahtsin teiega jagada, on kupongide lisamine teie poe kliendikaartidele, et saaksite poes raha säästa. Samuti saate oma kviitungitest foto teha, et ka ostudelt raha tagasi saada. Kogu teenitud raha tagasi saadetakse teie PayPali kontole!

7. Receipt Pal

Üks hõlpsamini kasutatavaid ja arusaadavaid rakendusi on Receipt Pal . Nagu enamik rakendusi, säilitage pärast ostlemist kviitungid, skaneerige need ja laadige need rakendusse üles. Mulle meeldib selle juures kõige rohkem see, et on väga selge, kui palju te teenite. Iga nelja laekumise eest saate 100 punkti. Niisiis, säästke oma punkte ja vahetage need välja loosimistööde, Amazoni kinkekaartide ja muude jaemüügi kinkekaartide vastu! Nõuanne. Kui ühendate oma e-posti aadressi, teenite 300-punkti boonust. Seejärel skannib rakendus automaatselt kõik teie e-kviitungid ja annab teile veelgi rohkem punkte, kui ostate veebis.

8. Shopkick

Järgmine rakendus Shopkick pakub teile palju võimalusi löökide teenimiseks – kviitungite üleslaadimine on vaid üks paljudest viisidest. Rakenduse kaudu lööke teenite järgmiselt.

  • Toote vöötkoodide skannimine
  • Kauplustesse sisenemine
  • Kviitungite üleslaadimine
  • Veebis ostmine
  • Vaadake rakendusesiseseid videoid
  • Tehke ost Visa või Mastercardiga

Ka teenimisvõimalustest on lihtne aru saada (250 lööki võrdub 1 dollariga kinkekaartidel). Neid punkte saate kasutada kinkekaartide jaoks sellistes kohtades nagu Target, Starbucks, BestBuy, iTunes ja palju muud!

9. TruNow

Ainult gaasiostude puhul TruNow premeerib teid selle eest, mida olete juba palju ostnud. Veelgi parem, see rakendus näitab teile ka seda, kus on odavaimad gaasihinnad. Kui ostate madalaima hinnaga bensiinijaamast, skaneerige kviitung ja teenige preemiaid. Seejärel saate teenitud hüvesid rakendusesiseste ostude jaoks kasutada täies väärtuses. Samuti võite võtta poole oma preemiate väärtusest ja raha välja võtta PayPali kaudu. Näiteks kui teenisite 30 dollarit, saate oma PayPali kontole tagasi 15 dollarit. Isegi kui kasutate seda rakendust ainult madalaimate gaasihindade leidmiseks, säästab see nii palju raha! See on fantastiline, kui reisite ja ei tunne seda piirkonda väga hästi.

Rohkem võimalusi poes raha teenimiseks

Kui te ei soovi kviitungeid skannida, saate raha tagasi saada ka mõnel muul viisil. Üks minu lemmikviise on osta poest Rakuten . Kui saaksite oma ostudelt 2–25% raha tagasi, siis miks mitte? Seda on ülilihtne kasutada! Looge lihtsalt konto ja logige seejärel Rakutenisse sisse ning leidke pood, kus soovite sisseoste teha. Nad registreerivad teie tehingu ja maksavad teile raha tagasi PayPali kaudu või kontrollivad kord kvartalis. Rakuten pakub ka sularaha suunamise boonuseid sõprade ja perekonna platvormile suunamiseks. Kuigi valida on paljude cashback -saitide vahel, on minu eelistus Rakuten. Holly on seda kasutanud alates 2013. aastast ja selle aja jooksul on ta teeninud üle 2200 dollari lihtsalt veebist ostes! Teine võimalus raha tagasi saada on krediitkaardi kasutamine (ja täielikult tasumine). Paljud krediitkaardid annavad teile raha tagasi. Näiteks saate iga kulutatud dollari eest teenida 1 punkti ja 100 punkti võrdub 1 dollariga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga