Piltide kasutamine oma turundusstrateegias

See on visuaalne kultuur. Me kõik teame seda. Ja me oleme kultuur, mis õitseb kohese rahuldusega. Kui tihti leiad end nutitelefonis Facebooki voogu sirvimas? Kui kiiresti kerite? Kas loete olekuvärskendusi ja teksti? Või lõpetate lihtsalt lugemise, kui midagi silma hakkab? Kui sageli on see midagi huvitavat?

See on suurepärane näide sellest, miks peate oma turundusstrateegias pilte kasutama. Inimestele meeldivad fotod ja nad köidavad tähelepanu.

Miks peaksite oma turundusstrateegias pilte kasutama?

Milline näeb välja teie Facebooki ettevõtte leht? Kas postitate ainult tekstivärskendusi või lisate erinevaid fotosid? Minu jaoks on minu vaadatuimad postitused pildid või meemid. Suundumused on jätkuvalt arenenud, nagu ka sotsiaalmeedia maailm.

Soovite oma kaupu näidata; ja kuigi see on oluline, pole sotsiaalmeedia ainus koht, kus seda teha. Teie veebisait ja ajaveeb on samuti olulised komponendid, mis nõuavad tugevaid pilte.

Mis oleks parem viis kui näidata, mitte öelda? Pilt on väärt tuhat sõna, eks? Kui näete vaeva täiusliku tootekirjelduse leidmisega ja veenduge, et kõik teaksid, mis see peab olema, siis võite lihtsalt loota suurepärasele fotole.

Fotodega artiklitel on rohkem lugejaid ja lehevaatamisi. Sotsiaalmeedias on pildid peaaegu alati köitvamad. Nad tõmbavad lugeja ligi ning saavad tõenäolisemalt meeldimisi ja kommentaare. Ajalooliselt on see olnud tõsi Facebookis ja Twitteris. Kuid nüüd on Pinterest, Instagram ja SnapChat oma tähtsust rõhutanud. Need saidid on täielikult pildipõhised ja on saavutanud tohutu populaarsuse. Kas olete nendel platvormidel aktiivne?

Mõelge näiteks viimasele retseptile, mille tegite. Miks teil see õnnestus? Kas koostisosad kõlasid hästi või nägi sellega kaasas olev foto hea välja? Sageli köidab foto meie meeli tugevamalt kui ainult sõnad.

Teie turunduspiltide kvaliteet

Atraktiivsed tootefotod on alati hea investeering. Uuringute kohaselt kaaluvad veebipõhised ostjad pildikvaliteeti sageli tekstikirjeldusest tähtsamaks, kui nad otsustavad, milliseid esemeid osta. Professionaalse fotograafi palkamine nende võtete tegemiseks võib teie tulu mitmekordistada võrreldes teie tehtud põhifotodega. Ennekõike tõstavad need fotod teie veebisaidi kvaliteeti dramaatiliselt. Kui keegi algselt teie saidil klõpsab, soovite, et ta jääks. Kui nad näevad kvaliteetseid pilte, suureneb nende võimalus. Esmamulje on oluline!

Ja kui teil on professionaalne fotograaf, kes oma tooteid pildistab, on teil kõigi turundustagatiste jaoks suurepärased fotod. Trükimaterjalide ja reklaamide jaoks on vaja kõrge eraldusvõimega pilte, mis on veel üks suurepärane põhjus professionaali palkamiseks.

Pildid tekitavad emotsioone ja võivad panna kliendid kohe suhestuma teie, teie missiooni ja sellega, mida peate müüma. Piltidel on võime panna inimesi teatud viisil tundma, ilma et oleks vaja isegi teksti lugeda.

Kuidas valida pilte oma turunduskampaaniate jaoks

On ilmne, et pildid on teie turundusplaani kriitiline osa, kuid see ei tähenda, et see oleks kõigile tasuta. Kasutatavate piltide valimisel peaksite siiski olema valiv.

1. Veenduge, et need vastaksid teie sõnumile ega reklaamiks valesti midagi, mida te ei paku või ei saa pakkuda.

2. Valige pildid, mis on teie vaatajaskonnaga seotud. Emotsioonide esilekutsumiseks vajate pilte, mis meeldiksid seda tüüpi inimesele, keda proovite meelitada.

3. Ole järjekindel. Teie postitatud pildid peaksid vastama teie brändi üldisele välimusele. Need peaksid olema stiililt sarnased. Ärge kartke kasutada samu pilte kõigis oma meediumides ja müügikohtades.

4. Olge teadlik autoriõiguse seadustest. Ärge kunagi, mitte mingil juhul, nõudke kellegi teise pilti enda omaks. Seal on palju suurepäraseid tasuta ja taskukohaseid fotograafiasaite, mis aitavad teil oma pilditeeki täiustada ilma kellegi teise tööd varastamata.

Piltide kasutamine turundusstrateegias on järjepidevuse tagamiseks suurepärane. See võimaldab teil oma brändi tunnetada ja seda korduvalt teha. Inimesed tunnevad ära, kui suurepärased teie tooted ja pildid välja näevad, ja nad tõmbuvad teie poole!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga