Postikaaslaste ülevaade: kui palju saate postikaaslastega teenida?

Postikaaslased on fantastiline viis teenida natuke lisaraha. Selles postikaaslaste arvustuses saate teada kõik, mida peate teadma ja kui palju saate teenida!

Mis on postikaaslased?

Kui kuulete esimest korda postikaaslastest, vaatame, mis see on veidi lähemal. Postmates on tellitav kohaletoimetamisteenus. Inimesed saavad tellida kõik kohaletoimetamise kõikjalt; arvestades, et GrubHub ja DoorDash tarnivad ainult toitu restoranidest, Postimehed aga igast poest. See asutati 2011. aastal “teie linna kaugjuhtimispuldina”. Selle idee seisneb selles, et teil peaks olema võimalus igal ajal tellida, et teie ukseni toimetataks. Sõltuvalt teie elukohast saate koju tuua kõike alates toidust kuni elektroonika ja isegi alkoholini! See on ka suurepärane võimalus inimestele lisateenuste saamiseks.

Postikaaslaste tööülevaade

Kui soovite paindlikku lisaraha teenimise viisi, võib postikaaslastele toidu ja muude esemete kohaletoimetamine olla hea mõte. Postikaaslased palgavad kohaletoimetamise autojuhid sõltumatuteks alltöövõtjateks, mitte töötajateks. Te ei saa hüvitisi ja aasta lõpus peate maksma oma maksud. Selles Postmates’i ülevaates vaatame seda tööd lähemalt – kuidas kandideerida, millised on nõuded ja kuidas teenida Postmates Fleet liikmena kõige rohkem raha.

Postikaaslaste taotlemine

Postimehed on saadaval kõigis 50 osariigis ja enam kui 400 USA linnas. Postikaaslastega töötamiseks peate vastama ainult kolmele nõudele:

 • peab olema vähemalt 18 -aastane
 • omama nutitelefoni, millel on alla laaditud rakendus Postmates Fleet
 • postikaaslaste taustakontroll

Neil ei ole sõidukinõudeid, nii et saate asju auto, tõukeratta, jalgratta või isegi jalgsi kohale toimetada. Kui registreerute, saadavad nad teile vajalikud tarvikud, sealhulgas isoleeritud tarnekoti ja ettemakstud kaardi. Taotlemiseks külastage Postmates’i veebisaiti või kasutage rakendust ja klõpsake nuppu “Liitu laevastikuga”.

Kui palju postikaaslased maksavad?

Kui palju teile makstakse, sõltub teie elukohast. Kui soovite uurida, kui palju võite teenida, vaadake Postmatesi turulehti. Vastavalt oma veebisaidile maksab Postmates laevastiku liikmetele iga lõpetatud pealevõtmise ja iga lõpetatud ärasaatmise eest. Samuti maksavad nad laevastiku liikmetele iga minuti eest, mille veedate poes, ning teie sõiduaja järeletuleku- ja äraandmiskohtade vahel. Lisaks saate 100% kõigist näpunäidetest endale jätta! Siin on näide sellest, kui palju saate teenida Postikaaslaste kaudu. Valisin juhusliku linna juhuslikust osariigist ja nii palju nad selle asukoha alusel maksavad. Pidage meeles, et summad muutuvad sõltuvalt asukohast. Esiteks on boonused.

 • Pärast 20 kohaletoimetamist 14 päeva jooksul teenite garanteeritud 125 dollarit, sealhulgas põhitulu ja kohaletoimetamise boonused.
 • Võite teenida ka 150 dollarit iga kutsutud isik, kes viib oma 20 tarnet 14 päevaga lõpule.
 • Tehke 20 kohaletoimetamist 30 päevaga ja teenige garanteeritud 150 dollarit, sealhulgas põhitulu ja kohaletoimetamise boonused.

See on summa, mille saate saate tasu kohaletoimetamise eest:

 • 1,40 dollarit järeletulemise kohta
 • 0,80 dollarit väljasaatmise kohta
 • 0,07 dollarit minutis (toitu oodates)
 • 0,61 dollarit miili kohta (toidu kohaletoomine asukoht)

Lisaks saate endale jätta 100% iga kättetoimetamisega saadud näpunäidetest. Glassdoori kogutud andmete kohaselt teenib keskmine kohaletoimetamise juht umbes 11 dollarit tunnis, ilma näpunäideteta. See on keskmine summa. Kuna Postmates maksab palka erinevalt linnast, võib teie sissetulek olla sellest summast palju suurem või väiksem.

Kuidas saate postikaaslastega palka?

Postmates maksab välja iganädalaselt ja saate raha otse oma pangakontole kanda. Enne ülekandmist ei ole miinimumsummat, mille peate saavutama. Kui teie arvelduskonto ei luba otseseid sissemakseid, on võimalus deebetkaardile teha 0,50 dollari suuruse tasu eest hoiuseid. Mõned asjad, mida paljud inimesed postikaaslaste jaoks naudivad, on nende pakutavad erinevad boonused. Lisaks kutseboonustele on ka muid võimalusi nendelt lisaraha teenimiseks!

 • Kohaletoimetamise boonus – kui kohaletoimetamise taotlusi on palju ja nad vajavad rohkem draivereid, pakuvad postikaaslased mõnikord boonustasu iga konkreetse ajavahemiku jooksul lõpetatud kohaletoimetamise eest.
 • Purustaja -need pakuvad ka kvalifitseeritud turgude kasutajatele ühekordset boonust ja nõuavad, et te täidaksite teatud aja jooksul teatud hulga tarneid.
 • Garanteeritud tulu – Need on täpselt nagu Crusheri boonused. Need nõuavad kindlat kogust tarneid kindla ajavahemiku jooksul. Erinevus seisneb selles, et boonuse asemel lubatakse teile konkreetset minimaalset väljamakset.
 • Kutsed – on olemas ka Postmates’i suunamisprogramm, mille kaudu saate teenida veelgi rohkem boonuseid.See tähendab ka seda, et peate katma ka oma mittemeditsiinilised, tööga seotud kulud. Hea uudis on see, et kui jälgite kogu oma läbisõitu, on iga laevastiku liikmena läbitud miil maksust mahaarvatav. Üks asi, mida Postmates oma kulleritele pakub, on tööõnnetuskindlustus. Nad maksavad tööga seotud ravikulude eest kuni miljon dollarit!

Kuidas saada rohkem postikaaslaste kättetoimetamisi

See, kui palju te teenite, sõltub teie saadetiste arvust. Selles postikaaslaste arvustuses tahan jagada oma parimaid näpunäiteid, et saada rohkem tarneid, kui soovite oma tulupotentsiaali maksimeerida.

Võtke pakkumisi oma asukoha lähedal

Teile makstakse tasu ainult siis, kui sõidate kohaletoimetamiskohast sihtkohta, seega valige kohad, kuhu sõitmine ei võta kaua aega. Hea reegel on püüda leida 8 minuti jooksul toimuvad järeletulemiskohad. Ärge unustage vältida ehitustöid ja liiklusummikuid. Mida paremini oma linnas ringi sõidate, seda rohkem teenite.

Mitme tellimuse kättesaamine ja kohaletoimetamine

Teil on lubatud kohaletoimetamine virnastada, seega proovige seda teha. Kui näete tellimusi samas naabruses lähestikku, võtke need kokku ja toimetage samal reisil kohale. Parim viis selleks on võtta üks tellimus järele, oodates teise täitmist. Mõnes kohas võib tellimuse täitmiseks kuluda kuni tund ja lihtsalt ootamise asemel võite teisele tellimusele järele tulla.

Edastage välgatundide ajal

Blitz -tunnid on keset lõuna- ja õhtusööki. Postmates pakub Blitz-hinnakujundust tellimuste kaupa. Kui näete seda, kasutage seda!

Edastamine kuumades kohtades

Kui avate rakenduse Postmates, otsige üles kuumad kohad. Need on rakenduses Fleet punased ja need on kohad, kus teil on parimad võimalused kohaletoimetamistaotluse saamiseks. Kui see piirkond kaardil ei ole teie kodu lähedal, võite sõita Hot Spot’i asukohta, istuda parklasse ja oodata kohaletoimetamistaotlusi. Mida tumedam on punane kaardil, seda tihedam on piirkond.

Korduma kippuvad küsimused postikaaslaste kohta

Nüüd, kui teate kõiki postikaaslaste kättetoimetamise ametikoha saamise kohta, tahtsin sellesse postituskaaslaste arvustusse lisada mõned küsimused, mida inimesed selle töö kohta on esitanud.

Kas teenin postikaaslastega rohkem raha kui muud kättetoimetamisteenused?

Postikaaslased on üks väheseid töökohti, mis maksavad boonuseid. Lisaks erineb nende väljamaksete struktuur teistest platvormidest. Kuigi on selge, et Postmatesi kullerid teenivad umbes sama palju kui Uber Eats ja GrubHub, on neid raske võrrelda. Mõnel linnal on postikaaslastele rohkem võimalusi pakkuda kui teistel teenustel ja mõnes linnas ei ole seda kasutavaid inimesi väga palju.

Millised on saatjate tipptunnid?

Tavaliselt on kohaletoimetamise tipptunnid lõuna- ja õhtusöögi ajal, umbes kella 11.00–24.00 ja 17.30–21.30. Siis on reede – pühapäevad veelgi populaarsemad!

Kas ma saan selle täistööajaga tööks muuta?

Kõik sõltub sellest, kui palju loodate oma täistööajaga tööle, et saada selliseid hüvitisi nagu ravikindlustus ja 401 (k). Laevastiku liikmena peate maksma oma maksud ja tervisekindlustuse. Te ei ole töötaja; olete alltöövõtja. Nagu öeldud, töötavad mõned kohaletoimetamise juhid platvormil täistööajaga. Kõik, mida pead tegema, on pühenduda töötamisele 40 tundi või rohkem nädalas ja võib -olla saate oma kulude katmiseks piisavalt teenida. Mõned kohaletoimetamise juhid jagavad oma aega erinevate rakenduste vahel, et nad saaksid oma tulusid maksimeerida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga