Soovitage oma sõpru ja teenige raha soovituslinkidega

Uskumatu, kui palju veeb areneb ja muutub iga päev. Meenutan, kui me lõikasime pühapäeva ajalehest kuponge ja otsisime ajakirjast Consumer Reports ajalehti? Nüüd kontrollime oma postkastidest igapäevaseid pakkumisi, haarame nutitelefonidest kuponge ja otsime soovitusi Internetist. Kõigi nende tehnoloogiliste edusammudega otsivad ettevõtted uusi viise, kuidas tarbijatele oma tooteid ja teenuseid tutvustada. Üks võimalus seda teha on suunamislinkide ja programmide kaudu. Traditsiooniliste reklaamimeetodite eest raha maksmise asemel pakuvad kaubamärgid tasuta ja rahalisi stiimuleid tarbijatele, kes levitavad sõna nende toodete ja teenuste kohta. Lahe asi suunamislinkidega raha teenimisel on see, et te ei vaja sõna levitamiseks veebisaiti. Seda saate teha oma sotsiaalmeedia profiilide, tekstisõnumite ja e -posti kontode kaudu.

Kuidas saate suunamisprogrammidega alustada?

Esimene asi, mida peate tegema, on saada soovitusfirma konto. Kui olete oma konto seadistanud, annavad nad teile ainulaadse URL -i (lingi), mis jälgib teie sõprade ja pereliikmete registreerimist teie jälgimislingi kaudu. Seejärel jagate oma linke võrgus, e -posti ja teksti teel ning kui sõber registreerub ja teeb vajalikud toimingud, krediteeritakse teile sularaha, punkte, krediite jms. Kas olete valmis teenima tasuta lunastust ja teenima raha suunamislinkidega?

1. Dabbl

Dabbl on nutitelefonirakendus, mida inimesed saavad kasutada videote vaatamise ja küsitluste kaudu punktide teenimiseks. 5,00 dollari suuruse kinkekaardi teenimiseks kulub 5000 punkti ja jaemüüjate hulka kuuluvad sellised kauplused nagu Amazon, Starbucks, Target ja Walmart. Teine viis Dabbli abil punkte teenida on inimeste suunamine rakendusele. Iga inimese kohta, keda te rakendusele viitate ja kes teenib 1000 punkti – teenite 2000 suunamispunkti, mis võrdub 2,00 dollariga!

2. ReceiptPal

ReceiptPay on nutitelefonirakendus, mis premeerib kasutajaid rakendusse skannitud kviitungite eest punktidega. Punkte saab vahetada loteriide ja kinkekaartide eest kauplustest nagu Amazon. Samuti saate teenida 250 punkti iga inimese eest, kes registreerub teie suunamislingiga ja ühendab oma e -posti konto rakendusega. Tegelikult saate iga kuu suunamistelt teenida kuni 6250 punkti!

3. Dosh

Dosh on nutitelefonirakendus, mis annab osalevate jaemüüjate käest raha tagasi. Laadige lihtsalt rakendus alla, ühendage oma krediitkaart ja ostes osalevas kaupluses või restoranis – teenite oma ostult protsendi tagasi. Samuti saate teenida 5 dollarit iga sõbra eest, kellele Doshile viidate (kui ta oma krediitkaardi lingib). Mulle meeldib selle rakenduse juures see, et see on täiesti passiivne, kuna see on otse teie krediitkaardiga ühendatud. Saate makset taotleda, kui teie konto jõuab 25 dollari künniseni, ja teenite oma krediitkaardi rakendusega ühendamise eest 5 dollarit.

4. Drop

Drop on nutitelefonirakendus, mis premeerib teid ostude eest. Peate vaid rakenduse alla laadima ja oma krediitkaardi nende turvalise (256-bitise krüptimise) rakenduse kaudu ühendama ning iga kord, kui ostate osalevas jaemüüjas, teenite punkte. Punkte saate teenida ka sõprade suunamise eest! Suunamislingi abil saate sõpradele anda 1000 tilgapunkti (1 dollar) ja teenite 1000 punkti (1 dollar), kui teie sõber ühineb ja lingib oma kaardi. Punkte saab lunastada Starbucksi, Aerie, American Eagle’i, iTunes’i, Gapi, Old Navy’i, Nordstromi ja paljude teiste kinkekaartide eest!

5. Rakuten

Varem Ebates, Rakuten on veebipoodide ja raha tagasimakse veebisait. Lihtsalt looge konto, klõpsake jaemüüjal, kellega soovite osta, ja teenite oma ostult raha tagasi. Lisaks saate uue liikmena täiendava 10 -dollarise tagasimakseboonuse, kui sooritate oma esimese 25 -dollarise ostu 90 päeva jooksul. Vaadake oma sõpru ja vaadake, kuidas teie tulud tõepoolest kokku kasvavad! Iga inimese kohta viitate platvormile (mis liitub ja kulutab 25 dollarit), teenite 25 -dollarise suunamisboonuse – see tähendab, et saate teenida piiramatuid tagasimakse viiteid! Olen Rakuteni kasutanud alates 2013. aastast ja selle aja jooksul olen teeninud üle 2200 dollari veebipoodidest ja viitamistest!

6. Hungryroot

Alustasin hiljuti söögiplaanide tellimiskasti Hunryroot kasutamist. Hungryrooti puhul meeldib mulle see, et retseptid on tervislikud ja maitsvad ning liha on juba küpsetatud ja köögiviljad juba tükeldatud, mis säästab mulle palju aega! Neil on ka palju erinevaid retsepte, nii et see töötab kõigi teie toitumispiirangutega. Kui registreerute minu suunamislingiga, saate oma esimesest kastist 40 dollarit alla! Kui olete registreerunud, saate oma sõpradele ja perele suunata, andes neile 40 -dollarise kupongi ja saate ka 40 -dollarise krediidi! BTW, nende kikerherne šokolaadiküpsise tainas on hämmastav! Kogu mu perele meeldis see ega kahtlustanud koostisosi!

7.Enne ostureisile minekut täitke oma lemmikbrändide ja -ettevõtetega seotud ülesanded. Minge ostlema, skaneerige ostetud esemete vöötkoode ja tehke kviitungi foto ning teenite raha tagasi. Samuti saate raha teenida, kui suunate oma sõbrad rakendusele. Üldjuhul teenite pakkumise lunastamisel 5 dollarit sõbra kohta, kellele viitate, kuid mõnel kuul on neil käimas spetsiaalsed algatused, et saaksite veelgi rohkem teenida. Olen kasutanud Ibottat juba paar aastat ja teeninud selle rakenduse abil kupongide ja suunamiste jaoks üle 1900 dollari.

8. InboxDollars

InboxDollarsi abil saate teenida raha küsitluste, meilide lugemise, mängude, kupongide lunastamise, veebist otsimise, veebis ostlemise ja sõprade suunamise eest. Liikmesus on tasuta ja registreerumise eest saate boonust 5,00 dollarit. Nende suunamisprogrammiga teenite 10 protsenti oma suunamiste kvalifitseeritud tuludest – see võib tähendada ilusat väljamakset ainult suunamiste eest! Enne väljamakse taotlemist peate teenima 30 dollarit ning väljamaksed tehakse tšeki või Visa kaardi kaudu. InboxDollarsil on Better Business Bureau’il A+ reiting.

9. Instacart

Instacart on teenus, mis ostab ja tarnib teile toidukaubad. Ma kõhklesin selle teenuse kasutamisel, sest olen oma puuviljade ja köögiviljade osas valiv, kuid see on olnud suurepärane! See säästab mind nii palju aega, lisaks ma vihkan toidukaupade ostmist! Instacartiga saate suunata oma sõbrad platvormile ning kui nad registreeruvad ja teevad oma esimese tellimuse, saavad nad kohaletoimetamise eest 10 dollarit ja teenite ka 10 dollarit Instacarti krediiti. Ainus negatiivne külg on see, et nad võimaldavad teil krediiti teenida ainult 50 dollarit.

10. Lyft

Kui olete Lyfti kasutaja, saate teenida oma sõpradele ja perele rakenduse kaudu 5 dollari suuruse Lyfti krediiti. Kui olete rakenduses, klõpsake hüvedel ja kerige alla tasuta sõitudeni. Kui klõpsate tasuta sõitudel, saate oma suunamislingiga kutsuda sõpru ja pereliikmeid. Selle programmiga saab teie sõber rakenduses kasutamiseks 5 dollarit ja ka 5 dollari suuruse krediidi. Kasutajad peavad olema platvormil uued; väljakujunenud kasutajatel ei ole krediiti.

11. DoorDash

Kui soovite kohtinguõhtuid teha, vaadake DoorDashi! Nad tarnivad toitu osalevatest restoranidest, alkohoolseid jooke alkoholipoodidest ja isegi kohvi ja magustoite teie lemmikasutustest! COVIDi ajal on olnud eriti tore, kui me ei tundnud end mugavalt sööma minnes, kuid tahtsime siiski erilist maiustust saada. Kui olete rakenduse alla laadinud, klõpsake isikuikoonil ja kerige sõprade suunamiseks alla. Iga sõbra eest, kes rakenduse alla laadib ja kvalifitseeruva ostu teeb, saavad nad 30 dollarit (10 dollarit allahindlust iga kolme esimese tellimuse eest) ja saate 10 -dollarise DoorDash -krediidi!

12. FetchRewards

FetchRewards on nutitelefonirakendus, mis premeerib üksikisikuid kviitungite platvormile skannimise eest. Nad aktsepteerivad ainult suuri kasti- ja toidukviitungeid, kuid iga üleslaaditud kvalifitseeritud kviitungi eest teenite punkte. Nende punktide abil saate osta kinkekaarte paljudelt jaemüüjatelt või annetada need heategevuseks või osaleda loosimises. Praegu kulub 5 -dollarise kinkekaardi teenimiseks 5000 punkti. Teine võimalus punkte teenida on suunata inimesi rakendusele. Iga teie viidatud isiku ja kviitungi üles laadija eest teenite igaüks 2000 punkti!

13. Vastaja

Vastaja on kvalitatiivne uurimisrühm, mis värbab osalejaid erinevatesse uuringutesse. Respondendiga saate raha teenida, osaledes uuringutes ja uuringutes, või saate teenida raha oma sõprade, perekonna ja kolleegide suunamisega. Võite suunata inimesi konkreetsetele projektidele või suunata nad saidile üldiselt. Projekti suunamistega teenite 50 dollarit, kui suunamine lõpetab konkreetse uuringu, või teenite 20 dollarit iga osaleja eest, kes lõpetab uuringu teie üldise suunamislingi kaudu. Maksed tehakse PayPali kaudu. Vaadake kindlasti meie täielikku vastajate arvustust siit.

14. Shopkick

Shopkick on nutitelefonirakendus, mis premeerib teid ostude, poodidesse kõndimise, toodete vöötkoodide skannimise, ostude tegemise ja sõprade platvormile suunamise eest löökidega (punktidega). Kutsuge oma sõpru teksti, e-posti või Facebooki kaudu ja igaüks teist teenib 250 lööki, kui nad võtavad teie kutse vastu ja saavad seitsme päeva jooksul pärast liitumist oma esimese sisseastumise või skannimise. Lööke saab vahetada Walmart, Target, Starbucks, Amazon, eBay, Lowes, Tiffany ja paljude teiste kinkekaartide vastu! Kuna olen Shopkicki kasutanud, olen teeninud üle 129 000 löögi – see on palju TASUTA Starbucksi kohvi (500 lööki võrdub 2 dollariga).

15. Stitch Fix

Kui te vihkate ostlemist (nagu mina), siis teile meeldib see! StitchFix on isiklik ostuteenus, mis valib teie isikliku stiiliprofiili põhjal käsitsi viis eset (riided, kingad, käekotid või aksessuaarid).Kõik riided, mis teile ei meeldi-saadate neile lihtsalt tagasi eelnevalt adresseeritud saatekotis. Ja kui suunate oma sõbrad StitchFixile ja nad planeerivad paranduse (tellige tellimiskast), teenite 25 dollarit StitchFixi krediiti. See video räägib StitchFixist ja nende kodus töötamise stiilitööst-kuid see annab teile ka hea ülevaate karbis olevast.

16. Swagbucks

Swagbucks on digitaalne teenimisplatvorm, kus saate teenida punkte (nimega Swagbucks (SB)) veebi otsimiseks, küsitluste tegemiseks, videote vaatamiseks, veebis ostlemiseks, kupongide lõikamiseks ja jah, sõprade suunamiseks! Registreeruge uuele kontole ja teenite kohe 5 dollarit! Kõik, mida pead tegema, on jagada oma suunamislink sõprade ja perega (saate seda teha e -posti, sotsiaalmeedia või ajaveebi kaudu). Kui teie soovitus registreerub ja teenib 300 SB, saate ka 300 SB! Lisaks saate ka 10 protsenti nende sissetulekust kogu eluks. Swagbucksi saab vahetada sularahas PayPali kaudu või kinkekaartide eest firmadelt Starbucks, Walmart, Target jt. Swagbucksil on Better Business Bureau’il A+ reiting.

17. Branded Surveys

Branded Surveys värbab USA, Kanada ja Ühendkuningriigi küsitluste läbiviijaid. Iga küsitluse eest, milles osalete, teenite punkte, mida saab lunastada suuremate jaemüüjate kinkekaartide eest ja sularaha PayPali kaudu. Uued kasutajad saavad ainult konto loomise eest 100 punkti ja iga uue konto loova sõbra eest saate 50 punkti. Kui teie konto jõuab 1000 punktini, saate selle lunastada 10 dollari eest sularahas või kinkekaardiga.

18. thredUP

thredUP on sait, kus saate müüa ja osta kasutatud ja uusi rõivaid. Olen kasutanud thredUPi alates 2015. aastast, et müüa oma tütre väljakasvanud riideid ja kingi. Ükskõik, mida me kunagi teenime, pöörame ümber ja kasutame seda mulle uue asja ostmiseks. Neil on ka suurepärane suunamisprogramm, kus sõbra suunamisel ja ostu sooritamisel saavad nad 10 -dollarise krediidi ja teenite 10 -dollarise krediidi. Krediiti tuleb kasutada 30 päevaga ja maksimaalne krediitide arv, mida saate kalendriaasta jooksul saada, on 580,00 dollarit. Kõik, mis ma thredUPist kunagi ostnud olen, on olnud nagu uus ja oleme saanud uute kaubamärkide eest vähe või mitte midagi!

19. Receipt Hog

Receipt Hog on nutitelefonirakendus, mis premeerib teid kviitungite turu -uuringute platvormile üleslaadimise eest. Iga kviitung on väärt teatud arvu münte ja münte saab raha eest lunastada PayPali või Visa või Amazoni kinkekaartide kaudu. Neil on ka virtuaalne mänguautomaat, mis annab välja veelgi rohkem münte! Kui suunate inimesi oma suunamislingiga rakendusele, annab Receipt Hog teie sõbrale 5 tasuta mänguautomaadi keerutust ja saate 10 tasuta pesa keerutust – see võib tähendada rohkem münte taskus! 5 dollari saamiseks kulub 1000 münti, 2900 mündi 15 dollarini ja 6500 mündi 40 dollarini !.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga