Spreadshirti ülevaade: teenige raha T-särkide kujundamisel ja müümisel

Kas olete kunagi tahtnud luua oma t-särgisarja? Keskmine graafiline t-särk võib müüa hinnaga 5–20 dollarit ja rohkem. Võib -olla on teil peas juba mõni lahe kujundus või loosung, kuid näete vaeva, et otsustada, milliseid materjale kasutate ja kuidas laoseisu ja makseid hallata.

Spreadshirt aitab teil tasuta ja ilma probleemideta oma t-särke kujundama hakata. Kui otsite loomingulist viisi kodus või mujal raha teenimiseks, pakub see sait palju tööriistu ja ressursse, mida vajate t-särkide ja sarnaste toodete loomiseks. Teie esemed on kvaliteetsed ja te ei pea muretsema suurema osa logistika pärast, mis kaasneb kohandatud trükitoodete äri alustamisega. Selles Spreadshirti ülevaates selgitan täpselt, kuidas see töötab ja kuidas alustada.

Mis on Spreadshirt?

Füüsiliste toodete müümisel võib arvestada paljude teguritega, näiteks sellega, kuidas loote ja jälgite laoseisu ning korraldate logistikat, näiteks saatmist. Õnneks hoolitseb Spreadshirt kõige selle ja muu eest, võimaldades teil müüa oma tooteid otse nende veebisaidil või avada oma veebipõhise t-särkide poe.

Lisaks kohandatud t-särkide loomisele saate müüa ka laias valikus tooteid, sealhulgas:

 • Laste t-särgid
 • Pusad ja pikkade varrukatega särgid
 • Kohvikruusid
 • Telefoni- ja tahvelarvutiümbrised
 • Põlled
 • Padjapüürid
 • Hiirepadjad
 • Seljakotid
 • Lõunakarbid
 • Beebimütsid
 • Beebipüksid
 • Ja palju muud!

Peate vaid välja mõtlema oma poe ainulaadse kujunduse ja nime. Spreadshirt hoolitseb teie toodete printimise, laoseisu, saatmise ja kohaletoimetamise, tehingute ja isegi klienditeeninduse eest.

Kuidas see toimib

Rakendusega Spreadshirt alustamiseks on mitu erinevat võimalust. Kui teil on toote disaini idee, saate selle luua Spreadshirtis ja müüa selle platvormi sisseehitatud vaatajaskonnale. Mõelge sellele, et saate paigutada oma eritellimusel valmistatud tooteid sellisele saidile nagu Amazon, kus on juba palju kliente kaupu ostmas. Spreadshirti veebiturgu külastab päevas üle 100 000 inimese, kes saavad hõlpsalt teie tooteid sirvida ja ostu sooritada.

Teine võimalus on luua oma tooted Spreadshirtiga ja müüa see oma sõltumatu poelingi kaudu. See sobib suurepäraselt väikeettevõtetele või ajaveebipidajatele, kellel võib juba olla publik või kes soovivad luua Spreadshirti vaatajaskonnast sõltumatut. Teil on suurem kontroll oma poe välimuse üle ja teenite kõrgemat vahendustasu ühe müügi kohta.

Spreadshirt integreerub ka teenusega Shopify , nii et saate oma Shopify poe tooteid müüa samas kohas.

Alustuseks registreeruge tasuta ja valige, kuidas soovite oma Spreadshirti tooteid müüa. Siis on aeg kujundada!

Toote kujundamine

Spreadshirt pakub platvormiga kujundamisel palju ressursse ja juhiseid, sealhulgas värve ja graafikat. Saate luua ja kasutada malle disainiprotsessi automatiseerimiseks ja tulemuste sujuvamaks muutmiseks. Mängige oma loomingulise kujundusega, kuni see on õige.

Siin on näide mõnest telkimise kategooria t-särgi kujundusest.

Kui olete oma disaini muutnud ja sellega rahul, saate selle müüki panna kas oma veebipoes või Spreadshirti turul. Mõlemal juhul lisage kindlasti toote, kategooria ja asjakohaste märksõnade üksikasjalik kirjeldus, et ostjad leiaksid teie tooted veebist.

Hinnakujundus

Spreadshirti kasutamine on täiesti tasuta, nii et te ei pea mingeid kulusid ette maksma. Spreadshirt arvab aga teie müügilt maha tasud, mis katavad teie disainikulud ja vahendustasud. Teie kauba hind kajastab selliseid kulusid nagu toote hind (st t-särk), trükikulud ja disainikulud, kui see on asjakohane.

Pidage meeles, et disainitasu on pisut kõrgem, kui otsustate oma esemeid Spreadshirt Marketplace’il müüa.

Näiteks meeste premium-t-särgi turul müümise eest tuleb tasuda 4 dollarit, kuid tasu on ainult 3,40 dollarit, kui otsustate seda oma poes müüa. Vaadake rohkem disainitasusid siit . Iga kord, kui müüte kaupa, krediteeritakse teie kontot. Kui teie konto jõuab saldo miinimumläveni, on teil õigus oma makse vastu võtta. USA -s on saldo künnis vaid 10 dollarit. Enamikus riikides on see vahemikus 10–75 dollarit .

Saldod tasaarveldatakse maksekuu 15. tööpäevaks eelmise kuu müügist. See tähendab, et kui alles alustate ja teete oma esimesed müügid, hakkab maksete nägemine viivitama. Makse saab teha otse deposiidi või PayPali kaudu. Spreadshirtilt tasu saamiseks peate tegema järgmist.

 • Veenduge, et sisestate õige nime ja kehtiva e -posti aadressi
 • Lisage oma makseandmete teave (nii jõuab teie makse õigele kontole)
 • Sisestage oma maksu -ID

Plussid ja miinused

Plussid

 • Lihtne viis oma toote kujunduse müümiseks
 • Kohandatud disainifunktsioonid (valige erinevate värvide ja fontide hulgast või laadige isegi oma graafika üles)
 • Müüge lisaks t-särkidele ka muid tooteid
 • Spreadshirt tegeleb saatmise, varude ja klienditeenindusega
 • Liituge hõlpsalt oma Shopify poega

Miinused

 • Kui otsustate pidada sõltumatut veebipoodi, peate välja töötama reklaami- ja turundusstrateegia.
 • Kui otsustate kasutada Spreadshirti turgu, võite konkureerida paljude teiste disaineritega.
 • See võib olla kulukas, kui ostate nende graafikakeskusest valmiskujundusi, et neid ise müüa.
 • Teatavat tüüpi toodete saatmisel või välismaale saatmisel võivad saatmiskulud olla suured.

KKK

Kas ma saan oma tooteid rahvusvaheliselt müüa?

Jah. Spreadshirt teenindab rahvusvahelist kliendibaasi ja tagab, et teie disainilahendusi saab osta teistes riikides, nagu Kanada, Austraalia, Ühendkuningriik, Iirimaa ja palju muud.

Milline on toodete kvaliteet?

Tõenäoliselt ei taha te ilmselt luua ja müüa õrna t-särki, mis ei kesta esimest pesu. Ka Spreadshirt ei taha seda, seega kohustuvad nad pakkuma kvaliteetseid ja vastupidavaid materjale kõikidele oma disainilahendustele. Näiteks nende t-särkide tooted läbivad vähemalt 10 pesutsüklit, enne kui nad saavad müügiks „kõik selge”. See tähendab, et teie kliendid võivad olla kindlad, teades, et nad saavad esmaklassilist kauakestvat toodet.

Kuidas on klienditeenindusega?

Spreadshirt pakub suurepärast klienditeenindust nii müüjatele kui ka klientidele. Saate vaadata vastuseid levinud küsimustele nende abikeskuse kaudu veebis. Või võite helistada otse klienditeenindusele tavapärasel tööajal esmaspäevast reedeni. Küsimustega saate saata klienditeenindusele ka e -posti aadressil [email protected] ja oodata vastust 3–5 tööpäeva jooksul.

Spreadshirtil on Trustpilotis 4,3 reiting, kus on üle 8000 arvustuse. Enamik inimesi teatab, et neil on oma klienditeenindusmeeskonnaga positiivne kogemus ja nad suudavad olukordi kiiresti lahendada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga