SUUR nimekiri saitidest, mida naisettevõtjad saavad meediaga kokku puutuda

Üks tõhusamaid viise oma ettevõtte kohta teabe avaldamiseks on meediaväljaannete kaudu. Kuid paljude ettevõtjate ja väikeettevõtete omanike jaoks pole PR -ettevõtte palkamine lihtsalt eelarves. Kuigi saate osta meisterdatud meediumikomplekte ja -loendeid, võib kogu ettevõtte loomise ja jälgimise protsess olla väsitav. Õnneks on palju online -allikaid, kus intervjuudes ja netisaadetes regulaarselt esinevad naisettevõtjad ja ettevõtete omanikud. Nii et kui soovite oma ajaveebi, otsemüügiettevõtte või alustava ettevõtte jaoks rohkem meediat näidata, on siin mõned saidid, millega ühendust võtta. Kuid enne nende meediaväljaannete esitlemise alustamist järgige kindlasti neid samme.

1. Aeglusta

Ärge lihtsalt seda loendit läbi vaadake ja saatke igale neist müügikohtadest e -posti teel. Võtke aega ja uurige iga turustusvõimalust, et veenduda selle sobivuses. Uurige ringi ja vaadake, milliseid lugusid nad tavaliselt sisaldavad, jälgige neid oma sotsiaalmeedia kanalites, jätke oma ajaveebidesse läbimõeldud kommentaare ja jagage oma asju. Kui olete oma kodutööd teinud ja parimad turustusvõimalused välja mõelnud, siis mõelge oma loo nurgale.

2. Mis on teie ainulaadne nurk?

Kirjastajad ja taskuhäälinguorganisatsioonid ei taha avaldada igavat ja igavat materjali, seepärast peate ise välja mõtlema, mis on teie loos ainulaadne.

  • Kas alustasite eduka koduettevõttega ja õpetasite oma seitset last koduõppele?
  • Kas kasvatasite oma Facebooki lehe nelja kuuga 100 000 -ni?
  • Kas teenite oma ajaveebiga kuus numbrit kuus?

Need on teemad, millest inimesed tahavad teada; nad tahavad näha, kuidas sa suutsid seda teha. Võtke aega, et välja selgitada, mis on teie ja teie ettevõtte jaoks ainulaadne. Kui teil pole praegu midagi tähelepanuväärset jagada – oodake, kuni seda teete. Teil on palju suurem tõenäosus meediaväljaannete kogumiseks, kui teil on unikaalne lugu või midagi erilist, mis on seotud teemaga, mida väljaanne sel kuul kajastab.

3. Pigi saatmine

Kui esitate oma esitluse , järgige kindlasti kõiki müügikoha juhiseid. Kui neil pole juhiseid, hoidke oma e -kirjad lühikesed, armsad ja täpsed, kindlasti ka isikupärastage need. Pole midagi hullemat kui saada e -kiri, lugupeetud kirjastaja! Ja mida iganes te teete – ärge kopeerige ja kleepige oma pressiteadet e -kirja sisusse. Kellelegi loo idee esitamine on hoopis midagi muud kui oma pressiteate edastamine levitamissaidile. Vaadake seda Forbesi artiklit ; sellel on meedia esitlemiseks mõned suurepärased ja mitte.

4. Jälgige oma jõupingutusi

Jälgige oma suhtekorraldusalaseid jõupingutusi, luues arvutustabeli kontaktpunktidega, millega olete ühendust võtnud. Lisage esimese kontakti kuupäev, e -posti aadress, veebisait, nimi ja muu asjakohane teave. Arvutustabeli olemasolu aitab teil end organiseerida ja see takistab teil uuesti ja uuesti sama loo saamiseks sama loo poole pöörduda. Usu mind; Olen saanud sama pigi mitu korda samalt organisatsioonilt ja see on uskumatult tüütu, ebaprofessionaalne ja kõigi asjaosaliste ajaraiskamine. Ärge muretsege – olen juba loonud teie jaoks PR -pakkumiste paketi, mida saate kasutada oma jõupingutuste jälgimiseks, saate selle hankida SIIT .

5. Kauba kohaletoimetamine

Kui olete meediaväljaandest vastanud, järgige kindlasti nende taotlusi. Kui nad tahavad kirjaliku intervjuu kindla kuupäevaks tagasi, siis esitage parem. Tähtaegade puudumine ja hooletu töö esitamine mitte ainult ei näe teid ebaprofessionaalne välja, vaid võib ka teie maine kiiresti hävitada. Võtke intervjuuks kindlasti professionaalse välimusega peavõte ; olete oma ettevõtte nägu ja teralise foto esitamine, kus te oma pere pildist välja lõikate, ei jäta head muljet.

6. Levitage armastust

Pärast seda, kui tükk on eetrisse jõudnud, pole mitte ainult mõttekas saata saatekirja või üksikisikule tänukirja, vaid on väga tänulik, kui jagate seda funktsiooni oma turunduskanalite kaudu. Armastuse levitamine mitte ainult ei aita teid, vaid aitab neil ka oma publikut ja liiklust üles ehitada. Nüüd, kui teate esitlemise põhitõdesid, saate välja selgitada, millised saidid teie ettevõttele hästi sobiksid.

Saidid, mida naisettevõtjad saavad meedias kajastada:

Biz Women Rock

Biz Women Rock pakub iganädalast taskuhäälingusaadet nimega Business Women Wednesday.

Äritegevus emade seas

Julie äriühingust Moms Moms esitab oma ajaveebi kirjalikes intervjuudes emale kuuluvaid ettevõtteid ja otsemüüjaid ning tal on ka külaliste blogimisvõimalused.

Creative Biz Rebellion

Liituge Etsy Sellersi, Kelly Parker Smithi ja Caroline Hulliga oma iganädalasel podcastil Creative Biz Rebellion – lihtsalt täitke see vorm kaalumiseks.

Teeni kulutusi reaalajas

Teenige teenusel Earn Spend Live intervjuusarja Real Talk, kus intervjueeritakse naisettevõtjaid ja spetsialiste. Nende intervjuude eesmärk on, et nende publik (noored täiskasvanud vanuses 18–24) saaks rohkem teada, kuidas oma valdkonnas edu saavutada, kuid kokkupuude on intervjueeritavatele vastastikku kasulik. Earn Spend Live aktsepteerib ka külaliste ajaveebi postitusi 20-aastaselt.

Empower Lounge

Empower Lounge’is on intervjuud tõusva tähega (naised, kes on alustanud äri, kuid kelle tulu jääb alla 1 miljoni piiri) ja mentoritega (naised, kes on ehitanud 1 miljoni dollar + ettevõte).

Naisettevõtjate liit

Naisettevõtjate ühing pakub intervjuusid naistega, kes on nende liikmete klubi liikmed. Praegu on liikmete klubi jaoks ootejärjekord.

Vabakutseline ema

Vabakutseline ema sisaldab oma veebisaidil intervjuusid ja juhtumianalüüse. Ma ei näinud juhiseid kaalumise taotlemiseks, võite proovida Lisaga ühendust võtta tema kontaktivormi kaudu.

HARO

HARO (Help A Reporter Out) on igapäevane e -kiri, mis on täidetud blogipidajate, ajakirjanike, kirjanike, ajakirjade jt avalike suhete päringutega. See on 100 protsenti tasuta kasutamiseks. Piisab, kui registreerute tellimuseks ja vastate üksikutele PR -päringutele.

Horkey käsiraamat

Gina pakub oma populaarses ajaveebis edulugusid oma vabakutseliste kirjutamis- ja virtuaalsete assistentide ning mõjukate vabakutseliste kirjanike, blogijate ja virtuaalsete assistentide edulugudest.

I Want Her Job

I Want Her Job sisaldab intervjuusid ja loomingulisi esildisi (külaliste ajaveebi postitusi). Intervjuuks osalemiseks täitke nende veebipõhine taotlusvorm ja loominguliste esildiste saamiseks saatke oma artikkel aadressile [email protected]

Jess Lively

Jess Lively otsib „uusi külalisi, kes tõstavad, inspireerivad, õpetavad või aitavad meil elada teadlikumalt teadvuse, energia ja voolu vaatenurgast”. Ta ei otsi ärikeskseid külalisi. Kui see kõlab nagu teie – taotlege kaalumist siit .

Jessica Murnane

Jessica Murnane on raamatu One Part Plant autor. Tema üheosaline taskuhäälingusaade pakub inspireerivaid meeli tervise, muusika, toidu, moe ja disaini alal. Podcasti külalise soovitamiseks järgige juhiseid sellel lehel .

Ema ressurss

Ema ressurss sisaldab emablogijaid, täitke lihtsalt veebipõhine taotlus kaalumiseks.

Pep Talks for Side Hustlers

Shannen Mattern juhib podcasti Pep Talk for Side Hustlers. Kuigi ma ei näe tema veebisaidil ametlikku kutset ega taotlust, saate selle veenva loo korral talle esitada.

Luba tõukamiseks

Luba tõukamiseks sisaldab edukate naisettevõtjate tähelepanu keskpunkti.

SCORE

SCORE annab edukatele ettevõtete omanikele võimaluse oma veebisaidil, riiklikes või kohalikes uudiskirjades, pressiteadetes ja mujal esile tõsta. Täitke kaalumiseks nende veebisaidil olev vorm.

Edu teie enda ülemusena

Melinda Emerson, “Small Biz Lady”, näeb neljapäeval Twitteri vestluses #SmallBizChat edukaid ettevõtete omanikke. Külastajana tasu taotlemiseks täitke see vorm . Melindal on praegu üle 324 000 Twitteri jälgijat!

Introvertne ettevõtja

Beth Buelow on autor, esineja ja professionaalne treener. Kui soovite, et teid peetaks tema külaliseks, kuidas ma saan seda podcasti öelda, mis on keskendunud konfliktidele ja suhtlemisoskustele, täitke see vorm .

Tiffany Han

Tiffany Han on väga loovate naiste äristrateeg. Kui soovite, et teid tema podcastis külaliseks võetaks, täitke see vorm .Otsime ainulaadsete nurkadega edulugusid, millest meie arvates võiks meie publik õppida. Kui soovite kaaluda, saatke meile oma lugu.

Web.com

Web.com pakub naisi äris. Ma ei leidnud, kuidas teie lugu esitada, seega peate võib -olla proovima ja eksima, kui proovite nendega ühendust võtta.

WE Magazine for Women

WE Magazine for Women intervjueerib naisettevõtjaid, kellel on vähemalt üks aasta olnud oma ettevõte ja kellel on lugu jagada. Teie ettevõte võib asuda kõikjal maailmas, kuid see peab olema vähemalt 51 protsenti naiste omandis.

Miks mitte ema

Kui teil on emale kuuluv butiik või ettevõte, saate kandideerida Miks mitte ema esiletõstetud intervjuusarja. Tonial on ka võimalusi külaliste ajaveebi postitusteks.

Naised äris

Naised äris esitasid naisi äriintervjuudel. Ma pole kindel, kas nad seda ikka teevad, kuid saate nendega ühendust võtta nende veebivormi kaudu. Women on Business aktsepteerivad ka külaliste ajaveebi postitusi.

Kodutöö edukus

Leslie töölt kodus pakub edu oma saidil nii naistele kui ka meestele, tutvustades meedias oma edulugude intervjuusid.

Järeldus

Suurematel veebisaitidel ja populaarsetes taskuhäälingusaadetes esiletõstmine ei ole raketiteadus, vaid nõuab vaid natuke hoolsust. Pidage meeles oma jõupingutusi (meie Pitching -paketiga ) ja jälgige vajadusel, kuid ärge olge liiga enesekindel. Kui te ei saa pärast oma järelmeili vastust, võtke seda märgina, et nad pole huvitatud. Kas teate veebisaiti, taskuhäälingusaadet või ajaveebi, mis pakub naisettevõtjatele meediakajastust? Pange oma link alla. Kui teile see postitus meeldis – jagage seda oma lemmik sotsiaalmeedia saidil.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga