Suurendage oma ajaveebiliiklust nende nõuannete abil

Kas soovite oma vinge ajaveebi tabamuste arvu parandada? Kas olete mõelnud tõesti kohutava sisuga ajaveebi loomisele, kuid pole kindel, kuidas seda kingapaela eelarvega reklaamida?

Ära higista. Eduka ajaveebi loomine on sama, mis õppida peaaegu kõike muud elus tegema. Eksperdiks saamiseks on vaja haridust ja kogemusi.

Siin on viis energiat nõuannet, mis aitavad teil ajaveebi liiklust tuua.

1. Alustage südamest

Blogi oma kirest. Lihtsaim viis blogimisega alustamiseks on lihtsalt kirjutada teemal, mis sind erutab.

Veelgi parem: oma kirest blogimine toob teie saidile ka külastajaid. Seda seetõttu, et inimesed mõistavad, et olete ehtne. Teie huvi ilmneb teie toodetud sisu vastu.

Lisaks on teil lihtsam originaalsisu toota, kui blogite midagi, mis teid huvitab. Ainulaadne sisu meelitab külastajaid, sest nad ei leia seda sisu mujalt.

2. Pange tiitlitesse uudishimu lünk

Kas soovite oma saidile klikke saada, kui olete loonud eriti hämmastava sisu? Seejärel suunake inimesed õrnalt klikkima, pealkirjas uudishimu lünk . Selle taktika puhul paneb pealkiri lugeja esitama küsimuse, millele saab vastata ainult artikli põhiosa lugedes.

Näiteks kui lugu räägib sellest, et mees hammustas koera, siis võiks pealkiri lugeda lihtsalt: „Mees hammustab koera.” See ei tekita uudishimu lõhet; sisuliselt räägib see kogu loo seal pealkirjas.

Täpselt sama loo võiks aga kirjutada pealkirjaga: “Sa ei usu kunagi, mida see mees koeraga tegi.” Pange tähele, et uus pealkiri paneb lugeja küsima: “Hei, mida see mees koeraga tegi?” Ainus viis vastuse saamiseks on lingil klõpsata ja artikkel läbi lugeda.

Voila! Rohkem klikke teie saidile.

Sellised saidid nagu Upworthy , TheBlaze ja Independent Journal Review on tuntud selle poolest, et kasutavad uudistes uudishimu.

3. Ajatu sisu kirjutamine

Teil võib tekkida kiusatus kirjutada sellest, mida Kim Kardashian täna teeb, kuid kui kaua see sisu asjakohane on? Ilmselt vaid umbes 24 kuni 72 tundi.

Kuid võite kirjutada ka kümnest korrast, mil Kim Kardashian kõik naerma ajas, või võite jagada 10 kaunimat Kim Kardashiani pilti. Kui sageli on seda tüüpi sisu asjakohane? Palju kauem.

Värsked uudised saavad teie ajaveebi klikke vaid mõneks päevaks. Ajatu sisu – mida sageli nimetatakse igihaljaks sisuks – aga toob teile klikke juba aastaid.

BuzzFeed on tuntud igihalja sisu tootmise poolest.

4. Postitusloendi koostamine ja selle reklaamimine

Inimesed, kes teie ajaveebi külastavad, soovivad aeg -ajalt näpistamist teie lisatud uue sisu kohta. Seda saate teha meililistiga.

Käesoleva artikli raamest ei lähe meililistide üksikasjadesse laskumine. Piisab, kui öelda, et paljud Interneti -turundajad peavad neid endiselt üheks parimaks viisiks inimeste juurde jõudmiseks .

Lühidalt öeldes soovite anda teie ajaveebi külastavatele inimestele võimaluse registreeruda perioodiliste meilide saatmiseks. Pakute oma ajaveebis vormi, mida inimesed vabatahtlikult kasutavad e -posti aadressi andmiseks. Hoiate kogu ajaveebist kogutud e -posti aadresse ja saadate neile aeg -ajalt e -kirju. Nende meilide põhiosas saate oma saidile tagasi lingid.

Siin on mõned head näpunäited meililistide koostamiseks .

5. Olge sotsiaalmeedias aktiivne

Veenduge, et teie ajaveebil on asjakohased sotsiaalmeedia kontod. Tavaliselt soovite oma ajaveebiga seostada vähemalt Facebooki ja Twitteri konto. Kui olete mingis B2B -ruumis, siis soovite tõenäoliselt ka LinkedIni kontot. Kui teie ettevõte on visuaalselt sõbralik, veenduge kindlasti, et olete Pinterestis.

Siiski ei piisa ainult nendest sotsiaalmeedia ruumidest kohalolekust. Peate kasutama sotsiaalmeediat, et suhelda mõttekaaslastega ning vastata päringutele ja kommentaaridele. Jätkates oma tegevust, tegutsete tõhusalt oma veebipõhise suhtekorraldajana ja reklaamite oma ajaveebi. See jõupingutus toob teie saidile lõpuks rohkem liiklust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga