Teenige tasulistes fookusgruppides osalemiseks 50–150 dollarit tund

Kas soovite tasulistes fookusgruppides osalemisega raha teenida? Kui jah, siis jätkake lugemist! See postitus sisaldab kõike, mida peate teadma tasuliste uuringutega raha teenimise kohta. Esimest korda kutsuti mind fookusgrupis osalema teisel kursusel kolledžis. See oli raadiojaama jaoks, mis oli kogunud minu nime loosimiselt, mille olin varem sisestanud. 2-tunnine lõik nõudis, et ma istuksin toas ja kuulaksin muusikatükke ning hindaksin iga laulu skaalal 1 kuni 10. Pärast seansi lõppu ulatati mulle ümbrik, kus oli 100 dollarit sularaha, pole paarile paha. tundi kerget kuulamist. Aastate jooksul olen osalenud paljudes erinevates fookusgruppides, kus olen teeninud sularaha või kinkekaarte. Huvitaval kombel pole ma kunagi ühtegi neist võimalustest otsinud; nad tulid kaasa, sest olin kas proovinud tasuta klassi, kasutanud toodet, ostnud liikmelisuse või sõlminud auhinna.

Teenige raha tasulistes fookusgruppides osalemisel

Kui soovite fookusgruppides osaledes lisaraha teenida, on ühendamiseks palju kohti. Mis kõige parem, need võimalused tasuvad end hästi. Tavaliselt vahemikus 50–150 dollarit 1-2 tunni jooksul, mõned maksavad paar tundi teie ajast kuni 400 dollarit või rohkem. Sageli saate proovimiseks ka tasuta tooteid; tore väike hüve! Lühikeste online- ja telefoniküsitluste puhul oodake 15-20 minuti teenimist vahemikus 5–20 dollarit. Kas olete valmis fookusgruppidega raha teenima ?! Siin on 17 fookusgrupi võimalust, mida vaadata.

1. Vastaja

Respondent alustas 2016. aastal ja on turu -uuringute ettevõte, mis pakub laias valikus fookusgrupi uuringuid. Lihtsalt looge konto ja sirvige erinevaid projekte. Mõned fookusgrupid on isiklikud, samas kui teisi saab teha eemalt. Paar uuringut, mis platvormi otsides käisid, olid järgmised: 1) jagage oma digitaalse panganduse kogemusi – 45 dollarit 30 minuti eest 2) meeste moeveebisaidi testimine – 50 dollarit 60 minuti jooksul Vastanute veebisaidi andmetel on keskmine tunnitasu 140 dollarit tund ja maksed tehakse PayPali kaudu. Samuti saate raha teenida, kui suunate platvormile sõpru ja pereliikmeid. Kui üks teie suunamistest lõpetab uuringu, saate 20 dollarit! Lugege kindlasti meie täielikku vastajate arvustust siit.

2. 20 | 20 Paneel

20/20 viib läbi isiklikke uuringuid Nashville’is, TN, Miami, FL ja Charlotte, NC, samuti veebiuuringuid ja -uuringuid. Ettevõte asutati 1986. aastal ja seda on nähtud The Wall Street Journalis. Mõned ettevõtted, kelle jaoks nad on uuringuid teinud, on Kraft, P&G, Frito-Lay, Disney ja Dell. Uuringud maksavad 50–150 dollarit või rohkem. Taotlege võimalusi veebis.

3. Adler Weiner Research

Adler Weiner Research võtab osalejaid autosõidu kaugusel Chicagost, Lincolnwoodist, Los Angelesest ja Orange’i maakonnast. Nad on tegutsenud alates 1960. aastast ja viivad läbi turu-uuringuid fookusgruppide, süvaintervjuude, koduvisiitide ja poekülastuste kaudu. Kandideerimiseks täitke nende veebiküsimustik ja võimaluste tekkimisel võetakse teiega meili teel ühendust. Adler Weiner Researchil on Better Business Bureau (BBB) ​​reiting A+.

4. Alibaba

Alibaba viib läbi erinevaid kasutajauuringuid, sealhulgas küsitlusi, intervjuusid ja kasutatavusuuringuid. Osalejad saavad osalemise eest rahalise hüvitise tšeki, kupongi või kinkekaardi eest.

5. Tarbijate arvamusteenused

Consumer Opinion Services teeb turu -uuringuid Portlandis, Seattle’is ja Las Vegases, samuti veebiuuringuid USA -s. Kandideerimiseks klõpsake linki linnale, kus asute, ja täitke taotlus. Kui teil on õigus osaleda, helistatakse teile telefoni teel täiendavaks läbivaatuseks. Consumer Opinion Services on tegutsenud alates 1960. aastast ning on teinud koostööd selliste ettevõtetega nagu HP, Grove Insight ja Auto Focus Research.

6. Välitööd

Välitööd viivad läbi üleriigilisi tasulisi fookusgruppe ja isiklikke uuringuid Seattle’is, San Franciscos, Orange’i maakonnas, Denveris, Phoenixis, Dallases, Minneapolises, Chicagos, Atlantas, Bostonis, Fort Lee’is ja New Yorgis. vajadusel oma klientidele ajutisi asukohti. Nad viivad läbi ka palju tervishoiualaseid uuringuid ja otsivad aktiivselt õdesid, arste, arstiabi ja muid meditsiinitöötajaid. Arvestamiseks täitke veebipõhine taotlus ja kui vastate uuringu kriteeriumidele, helistatakse teile või saadetakse e -kiri. Hüvitis on vahemikus 50 kuni 100 dollarit. Välitöödel on Better Business Bureau’il A+ reiting.

7. Leia fookusgrupid

Find Focus Groups on veebiplatvorm, mis loetleb üleriigilised fookusgrupid. Nende saidil saate sirvida asukoha järgi, vaadata, millised teemad on saadaval ja kui palju iga uuring maksab.Leia fookusgruppe on näidatud ajakirjades Forbes, CNN ja The Today Show.

8. Schlesingeri grupp

Schlesingeri grupp (omandas Focus Pointe Global) viib läbi turu-uuringuid veebiküsitluste, telefoniintervjuude, isiklike sündmuste ja toodete testimise võimaluste kaudu. Osalemiseks täitke veebipõhine taotlus, vastake küsitlustele ja osalege fookusgruppides, kuhu olete kutsutud. Isiklikud fookusgrupid maksavad teie aja eest 75–150 dollarit. Praegu värbab Schlesinger Group uuringus osalejaid USAst ja Ühendkuningriigist.

9. Google’i kasutatavus

Google’i kasutajakogemuse uuring viib läbi tarbijauuringuid nende enda veebitoodete ja -teenuste kohta. Uuringud viiakse läbi kohapeal (Mountain View’s, San Franciscos, San Brunos, Seattle’is, Kirklandis ja Manhattanil), veebis ja kodus. Nende veebisaidi andmetel teenib enamik osalejaid oma aja eest väikese kingituse.

10. Apex Focus Group

Apex Focus Groups viib USA -s läbi fookusgruppe, kliinilisi uuringuid ja tasulisi uuringupaneele. Õpingud toimuvad nii isiklikult kui ka veebis ning osalejatel peab olema keskkooli diplom. Keskmine hüvitis on ühe seansi eest 35–75 dollarit ja mitme seansiga uuringu eest 350–750 dollarit. Apex Focus Groupil on Better Business Bureau’is A-reiting.

11. Nelson Recruiting

1980. aastal käivitatud Nelson Recruiting viib USA -s läbi tasulisi fookusgruppe, küsitlusi, telefoni- ja veebiintervjuusid, maitsekatseid, uute rakenduste testimist ja mõnitab žüriisid. Alustamiseks täitke veebiprofiil ja oodake, kuni see sobitatakse asjakohaste võimalustega. Pärast uuringu lõpetamist teeb hostiettevõte makse sularahas, tšeki või Visa kinkekaardiga. Nelson Recruitingil on Better Business Bureau’is A -reiting.

12. MindSwarms

MindSwarms on kolmanda osapoole platvorm, kus jagate oma arvamust video kaudu oma veebikaameras, nutitelefonis või tahvelarvutis. Võimaluse leidmiseks täitke veebipõhine taotlus ja vastake videote kaudu küsimustele uuringute kohta, milles teid kutsuti osalema. Osalejatele makstakse iga uuringu eest 50 dollarit; maksed tehakse PayPali kaudu.

13. Nichols Research

Nichols Research viib läbi tarbijauuringuid fookusgruppide, küsitluste, isikliku ja telefoniintervjuu, tootekatsete, veebipõhise jm kujul. Kandideerimiseks registreeruge veebis ja oodake, kuni teile saadetakse e -posti teel võimalused. Osalejad saavad aja ja osalemise eest kingituse või honorari. Nichols Researchil on BBB -ga A+ reiting.

14. Plaza Research

Plaza Research viib läbi turu -uuringuid Atlanta, Chicago, Dallas, Denver, Fort Lauderdale, Houston, Las Vegas, Los Angeles, New York City, Philadelphia, Phoenix, San Diego, San Francisco ja Tampa. Uuringutüüpide hulka kuuluvad telefoniintervjuud, kodusisesed intervjuud, žüriid, kasutatavuse testimine, fookusgrupid ja tasulised veebiküsitlused. Samuti on need suunatud laiale kasutajaskonnale, nagu tarbijad, vanemad, lapsed (vanemate nõusolekul), õpilased, arstid ja ärispetsialistid. Plaza Researchil on Better Business Bureau’il A+ reiting.

15. Sondi turu -uuringud

Sondide turu -uuringud pakuvad laias valikus võimalusi, nagu fookusgrupid, veebiküsitlused, salapärased ostukontserdid, žüriid, tootekatsed ja palju muud. Fookusgrupid maksavad uuringu kohta 50–400 dollarit. Probe Market Researchil on Better Business Bureau’il A+ reiting.

16. L & E Research

L & E Research on fookusgruppide uuringuid läbi viinud üle 30 aasta. Nad pakuvad online-, telefoni- ja isiklikke uuringuid. Paljud nende uuringud on mõeldud tervishoiutöötajatele, kuid neil on ka sihtrühmad elanikkonnale. Keskmine palk on 50–300 dollarit, kui uuringud maksavad sularahas, tšeki või Visa kinkekaardiga. L&E ​​Researchil on Better Business Bureau’il A+ reiting.

17. Kasutajaintervjuud

Kasutajaintervjuud värbavad üksikisikuid USAst, Kanadast, Austraaliast, Lõuna -Aafrikast, Saksamaalt, Prantsusmaalt ja Ühendkuningriigist tasuliste fookusgruppide, küsitluste ja veebisaitide testide jaoks. Uuringud viiakse läbi veebis, telefoni teel ja isiklikult ning keskmine väljamakse on 50–100 dollarit tund aega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga